Potka Niewidka=Fcap

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Powymieniaj jeszcze coś,moze poczujesz sie dowartosciowany xd

    Dowartościować to się próbujesz Ty ale marnie Ci idzie bo Twoje argumenty na zablokowanie potki są inwalidą. Nie tylko my korzystamy są gildie niemieckie które też korzystają. Mamy z nimi wojny, bronią się, próbują przejmować na koniec na fcap a jednak udaje nam się im przerwać . Czy to czary? nie to umiejętności. Dla Ciebie szczytem jest granie na kitty i klikanie jednego przycisku więc chłopczyku wracaj do kąta i siedz w nim ciuchutko\

    Klaymen

    Ty lepiej odpowiedz jak to jest że parę miesięcy temu fcap Ci nie przeszkadzał i go broniłeś a teraz się spuszczasz jaki to on nie jest zły

  • Ale czego ty nie rozumiesz w tym temacie? JEST ON O POTCE NIEWIDZIALNOŚCI... A ty z dorakiem rzuciliśćie sie na naszą gildie... Wasze wypowiedzi są na pooziomie jak wasze wojny przez was robioone :D

  • szaryalcik3 ale mnie to nie obchodzi kto uzywa tego a kto nie...


    Poza tym nie tylko nam to przeszkadza,wystarczy spojrzeć na inne forum,wiele gildii przestało z wami walczyć bo dostajecie całą wojne a potem fcap.

    Ty mi tu nie wyskakuj z umiejętnościami bo jak cie widze na wojnie to wyłączam monitor zeby ci łatwiej było.I dla twojej wiadomości nie gram z kitty.Miej ból dupy dalej,sraj w gacie dalej,bój się przegranych wojen bo jesteś tak wielki i potęzny ze sie boisz walczyć normalnie...

  • szaryalcik3 pokaż mi gdzie twierdziłem że fcap/invicap jest dobry i go popieram.


    Nigdy go nie popierałem, ba nawet członkowie Venatoris, gdy tam byłem wkurzali się gdy mieliśmy wojny z Thunderdevil czy Thechiller, bo oni przejmowali zarówno w trakcie, jak i na koniec wojny :)

  • Mówi to ktoś kto sam w niektórych sytuacjach nie był w stanie przerwać łotrowi przejmującemu w niewidce xDDDDD


    I ciągłe mówienie, jak to inni nie umieją grać, a ty potrafisz. Skoro jesteś taki super, to czekam z niecierpliwością aż nie będzie się dało przejmować wież na bańce i zobaczymy ile jesteś wart :)

    O czym bredzisz, gościu? Piszesz tak jakbym był aktywnym graczem, a już dawno zrezygnowałem przez K/My, które nie można bić i trzeba albo koło nich przebiegać albo olewać, co jest czystą kpiną dla każdej magicznej klasy. Ludzie nie mogą grać, czym im się podoba, bo muszą przeciwdziałać ich dyscyplinie czyli idą na czystki stając się kapłanem bez obrony, łatwym celem dla innych, w dużej mierze przychodzą ginąc, bo nie ustoją mocniejszego dpsu, ale grają tym, by czyścić k/mów. Mogą iść w inne subklasy, kto jednak będzie czyścił?
    Gra to rozrywka i powinno bawić się czym się żywnie podoba, a nie zmieniać klasy i iść na coś innego ponieważ taka jest jedyna kontra na te dyscypliny...

    Alty i część tych buffków też powinna zostać usuniętą w zamian na inną mechanikę.

    Nie, lepiej gadać o czymś co można łatwo kontrować, bo od zawsze każdy bronił swojej wieży przed wszystkim

  • Zanim zaczniesz cokolwiek pisać, pomyśl.

    Kolejna złota rada, której sam nie stosujesz.



    Na pomoc, dawanie rad i pomysłów trzeba sobie zasłużyć, a zachowanie pewnych użytkowników przetaczające się od początku wątku skutecznie doprowadziły, że nie dostaniecie nic, jeśli jednak jesteście zainteresowani metodami, które kiedyś działały w 95% (i zapewne się nic nie zmieniło) to możecie mi zapłacić ;)

    No tak, czyli nic nie wnosisz w ten temat poza napisaniem "fcapowi można przeciwdziałać" bez żadnych konkretów.



    P.S ja jestem przekonany, że każdy z was ma modele, może się znajdzie jedna czy dwie osoby na 100, które nie mają. Argument z dupy

    Nie bądź taki pewny siebie. Ale tak, jeśli zredukowałeś cały akapit do ostatniego zdania, to może się wydawać argumentem z dupy.


    O czym bredzisz, gościu? Piszesz tak jakbym był aktywnym graczem, a już dawno zrezygnowałem przez K/My, które nie można bić i trzeba albo koło nich przebiegać albo olewać, co jest czystą kpiną dla każdej magicznej klasy. Ludzie nie mogą grać, czym im się podoba, bo muszą przeciwdziałać ich dyscyplinie czyli idą na czystki stając się kapłanem bez obrony, łatwym celem dla innych, w dużej mierze przychodzą ginąc, bo nie ustoją mocniejszego dpsu, ale grają tym, by czyścić k/mów. Mogą iść w inne subklasy, kto jednak będzie czyścił?
    Gra to rozrywka i powinno bawić się czym się żywnie podoba, a nie zmieniać klasy i iść na coś innego ponieważ taka jest jedyna kontra na te dyscypliny...

    Czyli zrezygnowałeś, bo trzeba było grać p/r, żeby czyścić k/m, ale nie masz nic przeciwko fcapowi, któremu przeciwdziałać można tylko na p/r?

  • Czyli zrezygnowałeś, bo trzeba było grać p/r, żeby czyścić k/m, ale nie masz nic przeciwko fcapowi, któremu przeciwdziałać można tylko na p/r?

    Bo od zawsze broniło się i atakowało wież jako, iż są to podstawowe cele wojenne. Każdy biegł na środek w celu przejęcia wieży, każdy był przygotowany na uderzenie grupy stojąc przy wieży z powodu strażników pomagających w walce. Ustawienie konkretnych klas to pikuś na dany i kluczowy moment jakim jest koniec wojny w przeciwieństwie do dyscypliny i kmów grających przez całą wojnę i wymuszających na przeciwników pewne nowe zmiany niekoniecznie dla nich dogodne.
    Dodatkowo zmiany te mogły osłabić ich pierwotne cele, typu ktoś zrobił ekwipunek pod leczenie i życie, idzie w kapłana rycerza, by mieć trochę przeżywalności, poza tym lubi to połączenie, a tymczasem musi iść na kapłana łotra z czystką, przez co musi zmienić swój styl gry, eq itp.

    Magiczna klasa jaka spotka się z tym połączeniem musi ją omijać, nawet jak taki k/m go bije, co mija się w ogóle z pvp, są niewrażliwości na kilka s, ale dyscyplina jest praktycznie spamowalna z długim czasem trwania

  • To ja bym widział by zrobiono to:

    - strażnik wojenny ten stawiany co bodajże 20 minut by był wzmocniony więcej życia czy defa by się go solo nie zbijało

    - zmniejszenie obrażeń zadawanym graczom przez dotki r/d czy wampiryczna zwiada i inne

    - poprawę tych skili które biją przez bramy , także centaura :)

    - by bram nie dało się leczyć ani też bić , dotyczy graczy. Zbijanie bram tornadem , zwojami i taranami, a leczenie specjalnym obiektem/urządzeniem , (ale to by było nowe, czyli od razu pewnie do kosza)

    - zakaz używania wszelakich potek niewidki, stymulantu, jedzenia na pat / mat , obrażenia i itp , tylko skille

    - nowe mapy na wojny (ale to by było nowe, czyli od razu do kosza)

    - hmm życzeniowo , każdy gracz miał z góry ustalone statystyki na wojnie by nie miało znaczenia eq tylko skill (no ale to darmowa gra więc do kosza pewnie) . Np dps 100k hp i 100k pat/mat , tank 300k hp i 300k def i heal coś podobnie.

    - no i dla zabawy znerfić jeszcze bardziej maga , bo jest zbyt grywalną klasą:)

  • Kolejny dowód na to ,że gry MMORPG , szczególnie system PVP przyciąga, zaburzonych emocjonalnie dzieciaków, którzy zamiast skorzystać z psychoterapeutów, dają upust swoim brakom w tychże aktywnościach. Tak, tak, Panie Be... i Panie Do... ^^

  • Akurat te zmiany byłyby na bardzo duży +, ponieważ dotka z r/d jest na tyle mocna,że nawet tanki od niej padają( znowu nie nerfmy jej tak bardzo,że nagle z wartości 130k będzie biła tylko po 13 czy 20, wydaje mi się,że poziom 50-60k byłby idealny, a samego wampira też bym znerfił do 30k, choć sam z niego dośc często korzystam, ale wiem,że ta dotka też jest za mocna, bo sam hit z użycia skila potrafi przeciwnikowi niekiedy zabrać większośc życia). Same skile co biją przez mury,bramy,budynki są irytujące, ponieważ nie można obronić zamku normalnie ( w sensie obstawić go wieżyczkami w środku), trzeba albo logować armie altów i non stop pilnować bram albo zdominować całą strefe i nie wypuszczać przeciwnika z jego zamku.

    - by bram nie dało się leczyć ani też bić , dotyczy graczy. Zbijanie bram tornadem , zwojami i taranami, a leczenie specjalnym obiektem/urządzeniem , (ale to by było nowe, czyli od razu pewnie do kosza)

    To, też by można jeszcze ulepszyć, o niedziałanie na budynkach czy bram skili takich jak : bariera z ch/m, nasycenie oraz tarcza cierni z druida, iksra z p/wrl, sieci z wrl. Fakt wtedy byłby problem z uleczeniem tej bramy, ale wsumie jest wieżyczka,która leczy ( nie testowałem czy ona byłaby wstanie podleczyć budynek/strażnika czy brame).

    Akurat te zmiany,by urozmaiciły troche PVP w tej grze, ale raczej jako kolejna arena, niż modernizacja wojen oblężniczych. Mamy taką strefe jak tajemna arena, ale tam jest tylko 1 klasa, na którą można kupić różne skile od bijących po leczące, ale ta arena służy tylko aktualnie do farmy rubinów,kamienii oraz run glidii do rozwoju zamków, bo staty z niej są dawno przestarzałe. Szkoda,że umarła, bo była na niej fajna zabawa odkąd usunęli bug z cenedrilami :)



    Pomysły fajne i fajnie,że ktoś je w końcu poruszył na forum w formie wypisania każdego po kolei, a nie tylko wspominania w innych tematach,że coś powinno być zmienione :thumbup:

  • Proszę przestać rozmawiać na tematy typu kto jaki ma nick w grze, w jakiej gildii gra, na jakim serwerze, czy został on/ona widziany/a na wojnach.


    Pragnę z przykrością poinformować, że w przypadku dalszego kontynuowania offtopicu (którego nazbierało się w tym temacie mega dużo), wątek ten zostanie zamknięty. W poprzednim moim poście w tym temacie prosiłem, abyście trzymali się właściwego toru dyskusji, nie schodzili do spamu i offtopu - jak widać nie poskutkowało.


    Wyjaśnię dla sprostowania wszystkim Forumowiczom - nikt na forum (ani na tym, ani żadnym innym z oferty GameForge) nie ma obowiązku przed Wami wyjawiać swoich nazw postaci, levelów, gildii, czy serwera/ów, itp., a także używać na forum tego samego nicknamu, co w grze.


    Całuję i jeszcze raz bardzo Was proszę o przestrzeganie Regulaminu ;),

    Wasz (raczej już znienawidzony) Volveremos ;p

    unknown.png

  • Dziękujemy za Wasz feedback zamieszczony w tym temacie oraz przedstawienie z Waszej strony problematyki przejmowania wież przy użyciu Eliksiru Niewidzialności oraz braku możliwości przerwania tego procesu.


    Wasze spostrzeżenia i pomysły zostały przekazane do odpowiedniego działu, który będzie analizował te propozycje zmian. Jeśli chcielibyście zamieścić swoje dodatkowe (konstruktywne) przemyślenia na ten temat - serdecznie do tego zachęcamy, na pewno okażą się pomocne przy rozpatrywaniu tej sugestii i będą stanowić cenne urozmaicenie raportu.

  • ..bo mieć jakieś informacje w sprawie a "mieć jakieś informacje do przekazania w tej sprawie" w aspekcie "informacje o tym, co zrobiliście w tej sprawie" czyni z tematu:

    Potka Niewidka=Fcap

    Tabu.



    Ciekawe bardzo.