Potka Niewidka=Fcap

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Uprzejmie proszę o zaprzestanie dalszego pisania postów typu "Halo? Wiadomo już coś w tej sprawie?", ponieważ nie wnoszą do tematu niczego pożytecznego i będą usuwane z powodu spamu.


    Zdajemy sobie sprawę z tego, że dalszy brak informacji jest bardzo irytujący. Ta sytuacja jest denerwująca dla Was, ale także i dla całego Zespołu RoM.pl. Jednakże to niestety nie od nas zależy, kiedy producent gry przekaże nam jakiekolwiek informacje na ten temat. Bardzo chcielibyśmy na to wpłynąć, ale nie możemy. Tym samym prosimy o zrozumienie.


    Kiedy tylko dostaniemy jakiekolwiek wiadomości do przekazania dla graczy, zostaną one opublikowane najszybciej, jak to możliwe - dostaliście na to gwarancję. Na ten moment nie posiadamy niczego, co moglibyśmy (i nie moglibyśmy) Wam przekazać.

    unknown.png

  • A ja uprzejmie proszę o nakarmienie osiołka i wysłanie go do RW. Bo jak do tej pory to się jedynie ośmieszacie, pokazując swoją nieudolność w kontaktach z nimi.

  • Może kolega GM Volveremos przestałby straszyć kasowaniem postów na forum czy to discordzie i wziąłby się za normalny dialog z graczami, ponieważ gracze w dobrej wierze podbijają każdy temat, który jest dla nich ważny. Wy jako GM'i nie przekazujecie nam większości informacji jakie dostajemy w patchach wgrywanych podczas przerw technciznych np.


    popsute gcd dziwnym trafem gdyby gracze nie napisali to dalej by było popsute ---> a nie chwila dalej występuje problem bo macie istniejące problemy z własnymi serwerami ;) ,


    nerf centaura --> szkoda,że nie było żadnej wzmianki o tym jak została poprawiona ta celność, tylko jest poprawione i elo sprawdźcie sobie sami


    Patch zajmuje 300MB a Wy dajecie liste 4-5 poprawek , serio nikt nie jest głupi i wie,ze poprawa jakiegoś bosa czy skili czy peta nigdy nie będzie tyle zajmować. Zacznijcie od podawania pełnych patchnotesów, a nie wpiszecie 3 wg Was istotne zmiany ( z reguły podajecie te mniej ważne), a sami gracze potem w plikach gry lub działaniu skili znajdują setki nowych nowości o których nawet nie było wspomniane słowa.


    Podbijając sam temat, w którym została zgłoszona propozycja naprawiająca znacząco wojny ( przeszło miesiąc temu) nie zostało zrobione nic. W sprawach o które gracze nie prosili nigdzie ( jakieś poprawki w gcd, petach, skilach) no tu kurna robicie wszystko by tylko jak najbardziej opuźnić zrobienie panteonu w wersji hard innym sposobem niż na strażnikowe pety. Proponuje wybanować najlepiej cały serwer Nawia, to taka próba się nie wydarzy nigdy, bo zagraniczne glidie nie posiadają tylu strażników na serwerach :*

  • Uprzejmie proszę o zaprzestanie dalszego pisania postów typu "Halo? Wiadomo już coś w tej sprawie?", ponieważ nie wnoszą do tematu niczego pożytecznego i będą usuwane z powodu spamu.

    A ja myślałem że forum służy do dyskusji, dopytywania się kiedy coś zostanie naprawione itd. No to Volveremos jak widzę byłem w błędzie i ty mnie z niego wyprowadziłeś.

    Uprzejmie dziękuje że informacje ze forum nie służy do dyskusji.

  • Może kolega GM Volveremos przestałby straszyć kasowaniem postów na forum czy to discordzie i wziąłby się za normalny dialog z graczami, ponieważ gracze w dobrej wierze podbijają każdy temat, który jest dla nich ważny.

    Jestem skłonny i otwarty do każdej dyskusji/rozmowy z graczami, jeżeli wyrażają taką chęć - wystarczy mnie oznaczyć na Discordzie, Forum, czy napisać PW na DSC, na którym jestem aktywny przez większość dnia. Z miłą chęcią wyjaśnię pewne rzeczy, nieporozumienia, jak co działa i skąd się coś bierze.

    Nie była to z mojej strony żadna próba zastraszenia, ale uprzejma prośba, ponieważ pytanie się X razy o tę samą rzecz jest w tym przypadku bezcelowe - w żadnej sposób nie przyspieszy to nacieku informacji do nas (i tym samym do Was) oraz nie pospieszy RW do pracy nad tym problemem. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że ta kwestia jest dla graczy bardzo ważna i dlatego też próbujecie nagłośnić sprawę - nie jest to nic złego. Jednakże osobiście wątpię, że w ten sposób coś zdziałamy. Osobiście mogę zapewnić, że Wasz feedback dotyczący przejmowania wież przy użyciu Eliksiru Niewidzialności został przekazany do producenta gry. Jest to wszystko, co mogliśmy zrobić. W tym momencie czekamy na podjęcie odpowiednich kroków równie niecierpliwie, jak Wy. Dlatego też prosiłem w poprzednim swoim poście o zrozumienie.


    Może ujmę to w ten sposób, żeby nie było żadnych wątpliwości - łącznikiem pomiędzy Zespołem Runes of Magic.pl, a Gameforge jest Administrator Gry+. Ja z poziomu Game Mastera nie jestem w stanie skontaktować się z GF`em (nie mówiąc już o RuneWaker) w sprawach technicznych. Obecnie moja komunikacja z firmą ogranicza się do wysłania prywatnej wiadomości Community Managerowi.


    Na forum i stronie gry/launcherze są wrzucane wszystkie informacje o patchach, jakie dostaniemy. Nic przez Wami nie jest z naszej strony ukrywane. To, co wędruje do nas, wędruje tym samym do całej społeczności. Jeżeli czegoś brakuje (a nie zaprzeczam, że tak nie jest), to znaczy tyle samo, że nie dotarło do nas.


    Podbijając sam temat, w którym została zgłoszona propozycja naprawiająca znacząco wojny ( przeszło miesiąc temu) nie zostało zrobione nic. W sprawach o które gracze nie prosili nigdzie ( jakieś poprawki w gcd, petach, skilach) no tu kurna robicie wszystko by tylko jak najbardziej opuźnić zrobienie panteonu w wersji hard innym sposobem niż na strażnikowe pety. Proponuje wybanować najlepiej cały serwer Nawia, to taka próba się nie wydarzy nigdy, bo zagraniczne glidie nie posiadają tylu strażników na serwerach :*

    Tak, osobiście sam to czytałem i uważam, że propozycje Wasze oraz innych społeczności mogłyby znacząco wpłynąć na problemy z wojnami. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem Waszej wiedzy o grze, od niektórych mógłbym się nawet sam pouczyć. ;) Również jestem niezadowolony z faktu, że na dzień dzisiejszy nie dostaliśmy w tej sprawie żadnej odpowiedzi zwrotnej. Mimo wszystko mam ogromną nadzieję, że producent gry weźmie pod uwagę pomysły i propozycje graczy oraz zaimplementuje te rozwiązania do RoM`a.

    To nie wygląda w ten sposób, jaki Nieznajomek opisałeś w tej części wypowiedzi. Nie chcemy robić jak te złe diabły wszystkiego, byleby "tylko jak najbardziej opóźnić zrobienie Panteonu w wersji hard". Sam chciałbym, żeby w pierwszej kolejności zostało to wzięte pod uwagę, ale sam Zespół nie ma najmniejszego wpływu na kolejność patchów, którymi zajmuje się i wprowadza RuneWaker.


    Uprzejmie proszę o zaprzestanie dalszego pisania postów typu "Halo? Wiadomo już coś w tej sprawie?", ponieważ nie wnoszą do tematu niczego pożytecznego i będą usuwane z powodu spamu.

    A ja myślałem że forum służy do dyskusji, dopytywania się kiedy coś zostanie naprawione itd. No to Volveremos jak widzę byłem w błędzie i ty mnie z niego wyprowadziłeś.

    Uprzejmie dziękuje że informacje ze forum nie służy do dyskusji.

    Owszem, forum jak najbardziej służy do dyskusji na wszelkie tematy dotyczące gry (byleby nie łamały OWK ;)). Nikt nie zabrania Wam dyskutować na temat problemu z Eliksirem Niewidzialności. Prosiłem jedynie, aby w Waszych postach znalazło się coś więcej, niż treść "I co z tym?" po raz n-ty. Postarałem się tym samym wytłumaczyć, że w ten sposób nie przyspieszymy rozwiązania problemów przez RW. Mimo tego rozumiem, że chcecie aby sprawa była jak najbardziej głośna - nie zabraniam Wam tego, wręcz jestem pod pozytywnym wrażeniem, jak bardzo umiecie walczyć o swoje. Po prostu wnoście do tego tematu coś więcej w treści swoich postów, a na pewno wszystko będzie okej.

    unknown.png