Zmiany wymaganego doświadczenie na poszczególne Poziomy Szczyty i utrata zredukowanych ilości.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Ja i tak uważam że jest to mega nieporozumienie, mało kto ma ochotę to wbijać.

    zazwyczaj na 12 osób w party jedna osoba ma więcej niż pierwszy lvl szczytu.

    Zróbcie coś z tym bo to JEST JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.


    Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, wbicie jednego poziomu to jak wbić 50 poziomów? czyli 10 x poziom szczytu = 500 lvli ?


    Jeśli tak jest, to ten co to wymyślił, to chyba się zderzył główką ze ścianą.

  • Dlatego ludzie odchodza bo ilosc expa na wbicie lvli szczytu jest abstrakcyjnie zaduza, przy 1/5 mysle, ze i GF by zarobil na odpalkach i gracze by se powbijali. Przy takim przeliczniku to sie malo komu chce za to zabierac


    Pozdro dla Blacka :D

  • Hej Thor... może i się zderzył, ale czekaj no czekaj. Przecież wzrost LV nie jest w tej grze liniowy. Ja tam tego nie przeliczę, bo szkoda mi czasu, ale to przecież nie 500 x różnica pomiędzy 1 a 2 levelem tudzież ... 99 a 100 lv. Lub jeśli twoim przelicznikiem jest exp pomiedzi 1 a 50 lv... Musisz sprecyzować do czego się odnosisz.

  • Andrut, ty to z księżyca jesteś chyba XD , raczej między 100 a 101 , to może inaczej można by wbić 500 postaci z 100 lvlu do 101 ., Moon, to ja wole wbijać 40 altów na butelki, ale i tak mi się nie chce :/

  • No to chyba lepiej 5 nowych kont wypełnić i mieć co robić podczas eventów w których opłaca się ich użyć.


    Bo jak sądzę wbicie 10 lv szczytu daje podobny zysk co wbicie 5 lv szczytu :)


    Ale chyba ciekawsza by była gra, gdyby dodali nową klasę - "golas", dostępną dla każdego po wbiciu 100 lv i można by ją było expić od nowa (skoro "golas" to bez ubranka i broni). W końcu tyle altów na serwerze, że pewnie wiele osób miało by co robić ;) A i letnie plażowanie w grze byłoby zrealizowane.

  • Andrut ale my z tych co chcemy tylko nowe insty robic jak nie bedzie pojdziemy gdzie indziej nam juz alty nie sa potrzebne

    No i od tak sobie to zmienili bez patcha ?

  • No ale wiesz Moon, żeby było na temat... zredukowane ilości pkt pakujemy w "golasy", cała kraina "zagolasowana" na nowo budowaną klasą "golasów" a insty jak nowe - bossy i potworki tez na golasa ;) I jeszcze nawiązując do tematu tekstur - może by i teksturki "zagolasować" - insty byłyby nie do poznania. No coś z tymi punktami, co to Celes obiecuje że szeptać tam gdzieś komuś kiedyś będzie... trzeba będzie porobić. A przynajmniej pomarzyć...


    No wyobraź sobie normalnie Moon... jak za starych dobrych czasów... stado "golasów" tłucze przez 15 min wilczka przy Zagrodzie Heleny. Oczywiście wilczka bez skóry... bo tez "golas".

    Edited once, last by Andrut ().

  • Camist

    Closed the thread.