Zmiany w centaurze

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Okej wprowadziliście zmiany szanuje albo i nie szanuje, bo miał mieć celność jak gracz,a raczej jego postać i znowu Wam nie wyszło :D:D.

    Serio jeśli gracz ma wobec celu wyższego o 3,2 czy nawet 1 lvl od 20 do 55% chybień. To chyba jak ma władanie na 0 i biega bez eq.:cursing:

    EDIT_1: Dodam,że Centaur przed tym patchem zbiłby na tym bosie około 110-120kk ( biorąc pod uwage jak mocno go odpaliłem )



    A tu tak dla porównania gracz z władaniem na maxa i end game eq, jakieś chybienia ???? ŻADNYCH (lvl szczytu 1 )


    Jedyne co im wyszło to faktycznie to,że petami strażnikowymi nie trafia się w cel powyżej 10lvl'i przewagi, ale ta ICH poprawka spowodowała tylko typowy nerf centaura,a tym samym strażnika ( bo sam centaur bije na jakieś 50-70% swoich możliwości, a samemu graczowi też spada dps na bosie, bo może zejśc mu nastackowana elitka na 70lvl ^^ )


    Tak dla beki już poszedłem innymi połączeniami potestować te Wasze zmiany w tych petach i tylko Centaur Chiron dostał nerfa, Dębowy Wędrowiec nie dostał żadnego nerfa do celności ( dalej trafia za każdym razem w te same cele co Centaur missuje jak głupi) i Duch Dębu też nie ma jakiś większych odstępstw od tego co było przed dzisiejszym patchem. Kryształu nawet nie sprawdzałem, bo on tylko bufuje nie bije tak dla niegrających tą klasą ;)

  • Potwierdzam wszystko napisane przez OP'a. Dodatkowo odniosłem wrażenie że skille centa także mniej biją, oprócz oczywiście tego że nie trafia czasem więcej niż trafia, co jest już zupełnym nieporozumieniem, bo wcześniej miewał może 20% chybień, a teraz podchodzi to pod 50% nawet.


    Jak zawsze zamiast coś poprawić, to tylko jest spartolone.

  • Nie gram strażnikiem, ale mimo wszystko taka ludzka cecha nie pozwala mi przejść obojętnie widząc jak koledzy którzy poświęcili dużo pieniędzy na strażnika teraz muszą cierpieć. To może dodam coś od siebie.


    Napisaliście w patchnotesie:

    [Klasa][Strażnik] Celność zwierzątek Strażnika oraz innych sytuacji potwór vs potwór została dostosowana. Przelicznik celności został zmieniony, aby był zgodny z tym co mogą osiągnąć gracze w starciu z potworami.


    A teraz skomentujmy. Nie nie została celność dostosowana do tego co może osiągnąć gracz w starciu z potworami. Strażnik nie chybia w bossa, zaś jego pet teraz chybia, a napisaliście że został dostosowany do tego co gracze mogą osiągnąć w starciu z potworami. A więc tak nie jest bo strażnik teraz może osiągnąć mniej niż gracz. Więc zgłaszam błąd.


    Każdy kto popiera że to jest błąd i ma negatywną opinie o tym patchu niech da like. Pokażmy swoje niezadowolenie.

    Będę zamieszczał swoje opinie.

    Podoba ci się moja opinia, sugestia? Daj like, żeby widzieli że pomysł ma poparcie. :thumbup:

  • Ktoś w RW się zdenerwował bo ktoś używał exploitów:P


    "Zbrodnia i kara"

    Exploitów?? Od kiedy pety strażnikowe były expolitami? Idź zrób jakiś wykres może zamiast gadania bzdur w temacie o którym nie masz pojęcia.

  • Witajcie,


    Dziękujemy za Wasze informacje odnośnie zmian w celności zwierzaków strażnika (Centaurów).

    Wystosowaliśmy pytanie do producenta czy zmiana w celności zwierzaków na strefach/instancjach sprzed wprowadzenia systemu Poziomów Szczytu - była zamierzona czy nie. Jeśli nie to oczywiście z prośbą o przysłanie poprawki.


    Nie mamy jednak na ten moment jeszcze odpowiedzi więc prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość :)

  • Camist

    Added the Label Skills
  • A to ktos nie pisal z tamu, ze tez zmiany sa intensywnie testowane i nie bedzie wtopy?


    Pewnie bylo tak testowane jak wyjscie wojen z beta xd

  • Minął miesiąc od tej nieszczęsnej łatki i dalej nie widzę żadnego info o naprawie tego bubla. To kiedy gracze grający strażnikami dostaną poprawkę do centaura????????

  • Czas mija od zgłoszonego błędu, rozumiem,że nawet nie przekazaliście zgłoszenia do RW, bo jest to dla was wygodne.....



    Wgl ta wasza "naprawa" zauważyłem,że ułatwiła strasznie grę, bo po jej wgraniu okazuje się,że wszystkie niskie instancje ( aule,insty poniżej 95) stały się banalne, ponieważ trash wgl nie jest wstanie nas trafić białymi atakami..... Serio teraz to te insty można solować,bo trash nie robi nam nic ( to on był zawsze największym problemem szczególnie na kbn -> 75; tosh ->70; coe -> 90; czy nawet gc ->65).


    Nie wiem komu ułatwiacie tą grę, bo robicie to od tyłka strony. Co z tego,że gracze łatwo wbiją zwykłe poziomy ( bo żeby szybko wbić poziomy szczytu trzeba nakupować odpałek z IS), jak eq dalej robi się po staremu czyli miesiącami....... Ułatwiacie nie to co powinniście ( na forum i tak znajda się nuby co was poprą, bo grają w te grę max pół roku i nie doszli do robienia profesjonalnego ekwipunku albo odkupili stare eq od topki i się wymądrzają jak oni to się na grze nie znają)


    Co do centaura jeszcze, aktualnie nie wbiłem 10 poziomu szczytu i nie nastąpi to szybko, ale mam na tyle go wbitego,że mogę jasno stwierdzić,że centaur i co za tym idzie jednocześnie wd/s będzie niegrywalny już do końca gry, bo ten pet nie trafi nic na Nowym Panteonie i przypuszczam kolejnej instancji ( bo po co 20 poziomów szczytu???). Czemu twierdze,że nie trafi nic?


    Otóż z wbitym 3-5 poziomem szczytu ( czyli na normalny lvl można to przeliczyć jako 103-105lvl) Centaur ma chybienia dalej na poziomie do 50% ze wszystkich użytych umiejętności ( jedynie z białego ataku trafia za każdym razem). Więc powodzenia,że cokolwiek będzie wstanie ten pet zrobić na panteonie.....


    Znerfiliście wd/s'a do takiego poziomu,że jego elitka na 70lvl można wgl jej nie robić, bo po co, skoro i tak się nie nastackuje do 5:cursing:


    Gratuluję <edit> pomysłu z tym nerfem, bo Niemcy wraz z Polskim serwerem się popłakali,że jedna glidia mogła robić coś więcej niż reszta <edit> leni ( co i tak trwało minimum 3 godziny na przelot, a czasem nawet i 3/4 dnia). Tak się uśmierca rzeczy, które działały poprawnie, ale próbuje się je naprawiać. Szkoda,że nie zajmujecie się zbugowanymi setskilami rycerza zmniejszającymi magiczne obrażenia(które dalej da się używać jednocześnie nawet wszystkie 3) albo przekokszonym zwiadowcą ( klasa co praktycznie na 2 skile gasi każdego bosa w tej grze) lub czarnoksiężnikiem/czempionem ( bug z walką polegający na rzuceniu tarczy niezłomnego umysłu na przyzwanego peta co pozwala na utrzymanie combatu ,zachowaniu PSI naładowanego do 6 i odpaleniu jednocześnie setskila na bieganie i skila leczącego)..... a nie chwila przecież nie można nerfić czegoś czym grają gm'i każdej narodowości, bo będą kupami wszędzie ( zresztą i tak już są):thumbdown:


    Gracze co grają k/m'ami i wrl/ch nie dziękujcie za zdradzenie używanych przez Was bugów <3


    Usunęłam zbędne treści. Przypominam, że pseudocenzura jest również zabroniona na forum.

    / Vinelya