System Poziomów Szczytu - dyskusja

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Celes


    A co z ludźmi, którzy już wbili 5 poziom szczytu dla wymaganego starego expa, zwrócicie im exp w postaci kulek albo może przy zwiększonym lvl dacie im nadwyżke expa, którą wbili?


    czy po prostu ich strata ????

  • To trochę tak nie działa. Nie tu. Jak zauważam, wszyscy którzy się spieszą na już, już... czasem mają jakiś realny wymierny zysk - zanim coś np. znerfią, a czasem realna stratę (w stosunku do innych graczy).

    Jak wchodził RoMek do Steam, pojawiły się w sklepie pakiety... m.in. ten z kuponami na odblokowanie plecaków. Ponieważ od lat nie były dostępne... część graczy się na nie "rzuciła", choć ich cena była kosmiczna (tak ze dwa czy trzy razy więcej niż obecnie)... Jakiś czas minął i ich cena spadła do obecnego poziomu. To realna cena, nie iluzoryczna, bo za diamenty i przecież nikt nikomu nie oddał kasy za tą różnicę w cenie. Ci, którzy się pospieszyli... zapłacili po prostu bardzo słono, za to swoje "pierwszy". "ja mam a ty nie masz" czy "ja chcę, ja chcę, ja chcę".


    Strata, czy zysk... prędzej korzystali z możliwości zysku jaki dają poziomy szczytu... ot wszystko w temacie. Czy to jest strata? Taka jest ta gra, od kiedy pamiętam.

  • A co z ludźmi którzy wbili szczyty zbierając 3x300 fragmentów ? czy zostanie im zwrócona różnica w ilości ?


    Czemu w ogóle zmienialiście ten system zamiast dodać kolejny ( np drop "słabszych gwiazd" z instancji w wersji Easy i wymianę na "normalne gwiazdy" w stosunku 10:1 )



    W dodatku dodaliście możliwość wymiany fragmentów na kulki Exp szczytu co dodatkowo stawia w gorszej sytuacji osoby które zebrały 3x300 fragmentów i odblokowali Poziomy szczytu, bo nie dośc ze musieli poświęcić więcej czasu na zebranie fragmentów to teraz osoby mające np 200 fragmentów ( nie mówiąc juz o osobach które maja tych fragmentów np +800 a nie wymienili jeszcze na Gwiazdy) nie dość ze będą mogły odblokować Poziomy szczytu to jeszcze zostanie im taka ilość fragmentów że "wyleweluja" sobie poziomy do maxa


    Celes


    A co z ludźmi, którzy już wbili 5 poziom szczytu dla wymaganego starego expa, zwrócicie im exp w postaci kulek albo może przy zwiększonym lvl dacie im nadwyżke expa, którą wbili?


    czy po prostu ich strata ????

    Po prostu jak zwiększa poziom szczytu to exp zostanie odzyskany ( zaliczony na poczet kolejnych leweli szczytu)

  • Albo... (Gienek)


    :):):)


    Kolejne poziomy szczytu będą za coś zupełnie innego :):):).


    Tego nie wiesz.


    Ale życzę Ci (i tym, którzy zgromadzili sobie sporo), aby było po twojej myśli.

  • Gienek


    no nie do końca musi tak być, bo byli ludzie nawet na polskim serwerze, którzy nagromadzili expa ze zbieractwa ( gdy już wbili ten 100lvl) i ten exp po prostu przepadł, nie został on przeliczony na exp szczytu. WIęc jak odblokują 10lvl czy nawet 15 obawiam się,że może być bardzo podobnie :/

  • pośpiech w tej grze nie jest wskazany. wprowadzają źle zaimplementowane rzeczy i potem zdziwko, że je zmieniają. tak samo z poziomami szczytu. trzeba wybitnie się nudzić, żeby wbić 5 lvl, gdy takowy nie daje żadnych korzyści. tak samo z wymianami fragmentów szczytu przez osoby, które nie robią regularnie nawet 100,5 hard (takim osobom lvl szczytu nic nie da). wystarczyło wziąć kalkulator do ręki, ale chyba nie ma takiego przedmiotu ani w rw, ani w gf.


    w końcu po 6 miesiącach wprowadzili jakąś zmianę w poziomach szczytu. poczekamy jeszcze ze 2 lata i poziomy szczytu będą działać jak powinny (może :v)

  • Strata, czy zysk... prędzej korzystali z możliwości zysku jaki dają poziomy szczytu

    Andrut A gdybyś tak mógł powiedzieć, cóż to za zysk? XD Cóż takiego wspaniałego daje ci obecnie PIĄTY poziom szczytu, chciałbym się bardzo dowiedzieć.


    Aczkolwiek również jestem ciekaw, jak będzie wyglądała sytuacja z doświadczeniem, gdy ktoś ma go nadmiar, albo już wbił piąty poziom?

  • Nie mi daje Klaymen. Nie bagatelizuj zysku psychologicznego. Wielu po "coś" robi ten TOP i to wielokrotnie, za każdym razem, gdy ten się pojawi.... Płacąc za to niejednokrotnie wielką cenę.

  • O czym ty mówisz xD Co to za brednie.

    Cóż to za zysk psychologiczny, bo mogą czuć się spełnieni, bo wbili PIĄTY POZIOM SZCZYTU?

    W obecnym momencie ten, jaki i jakikolwiek inny poziom szczytu nie daje ci zupełnie nic. Możesz się chwilę pocieszyć, że "WOW, WBIŁEM TEN POZIOM, ALE JESTEM SUPER", ale raczej w oczach innych graczy będzie to "Ło panie, że mu się chciało bić tyle mobów po nic".


    Ja czekałem z wbijaniem tego niesamowitego poziomu właśnie z tego powodu - czyli zmiany potrzebnego doświadczenia, bądź zmiany zmniejszenia zdobywanego doświadczenia z 1/100(co i tak powinno być zmienione na jakieś 1/2 może 1/3). A i tak w mojej opinii jest to nadal za dużo grindu, o wiele za dużo. Każdy ten poziom powinien być, jak zwykły poziom, na który potrzebne było około 100kk expa, a nie 6kkk xD


    Ale robią to powoli, bo nie ma nic dalej poza Panteonem, ZERO NOWEJ ZAWARTOŚCI, więc kombinują jak mogą.

  • A gdybyś tak mógł powiedzieć, cóż to za zysk? XD Cóż takiego wspaniałego daje ci obecnie PIĄTY poziom szczytu, chciałbym się bardzo dowiedzieć.

    Owszem obecnie osiągnięcie maksymalnego poziomu szczytu (poz. 5) nie gwarantuje nam wiele - poza wzmocnieniem Poziomu Szczytu, które minimalnie zwiększa nasze atrybuty. Proszę jednak pamiętać, że są plany urozmaicenia systemu Poziomów Szczytu poprzez chociażby dodanie ekwipunku Poziomów Szczytu. Więc może obecnie osiągnięcie X poziomu nie wiele nam zmieni, co jednak nie koniecznie będzie tak w przyszłości.

  • są plany urozmaicenia systemu Poziomów Szczytu poprzez chociażby dodanie ekwipunku Poziomów Szczytu

    To mnie ubawiłeś.

    Od planów do sprowadzenia do gry mija tyle czasu, że człowiek spokojnie zaoczną szkołę zacznie, skończy i zapomni o niej :D

    o czym tu mowa ? :/

  • Camist oj o planach w tej grze to ja słyszę non stop. Szumne zapowiedzi czego to nie będzie, jak to nie będzie wspaniale. GF przypomina mi polityków, którzy obiecają wszystko byle kasa się zgadzała, a potem cichaczem się wycofują, albo robią zupełnie coś innego, byle im było dobrze.


    Prawda jest taka, że GF od dawna nie dba o tę grę, ani o graczy. Cokolwiek nie będzie wprowadzone i tak już nie uratuje tego trupa, który został zrobiony z Runesa przez beznadziejnego wydawcę. Chociaż nie, gdyby faktycznie się zajęli porządnie tą grą, to może i dałoby się ją ożywić, ale to nie nastąpi, bo są inne projekty, inne gry, gdzie indziej można więcej pieniędzy wyciągnąć. I ja to rozumiem, jak najbardziej, to nie jest gra charytatywna, zarabiać muszą, ale takich praktyk, jak tutaj, to chyba nigdzie indziej nie widziałem. Zupełnie bezczelne dybanie na każdy grosz przy okazji nie dając NIC w zamian, a no chyba że karanie graczy za to że robią coś, co nie było przeznaczone do zrobienia XD


    Usuwam flood

    //Volveremos

  • przepraszam ale poco ta dyskusja pytanie jest tylko jedno a mianowicie czy jak wbije ten 5 poziom szczytu czy będę mógł razem z gildia zrobić nowa inste? proszę o odpowiedz! bo jeśli nie to nie ma pytań


    Usuwam flood

    //Volveremos

  • Owszem obecnie osiągnięcie maksymalnego poziomu szczytu (poz. 5) nie gwarantuje nam wiele - poza wzmocnieniem Poziomu Szczytu, które minimalnie zwiększa nasze atrybuty. Proszę jednak pamiętać, że są plany urozmaicenia systemu Poziomów Szczytu poprzez chociażby dodanie ekwipunku Poziomów Szczytu. Więc może obecnie osiągnięcie X poziomu nie wiele nam zmieni, co jednak nie koniecznie będzie tak w przyszłości.

    Tylko na tą Waszą "przyszłość" strasznie długo każecie czekać. Kiedyś lvl'e i instancje były co pół roku ( dla części graczy za często, bo nie nadążali robić ekwipunku), potem dawaliście co rok ( spoko więcej osób porobiło eq, więcej glidii zbiło topową inste, ale dla większości topki w grze nie było co robić ---> zbyt proste instancje [ wyjątki 90 i 95]),a teraz dajecie instancje tylko z easy ( no łaskawie odblokowaliście harda i norma) nie dając wgl lvl'i by robić coś więcej niż easy ( no dobra ktoś może pójdzie na tego norma jak wbije 5lvl szczytu).


    I jak gracz ma Wam wgl zaufać w Wasze obietnice,że w przyszłości będzie lepiej kurde. Większe brednie tylko w kampanii wyborczej w Polsce można usłyszeć.Co się zmieni z wprowadzeniem kolejnych lvl szczytu?


    Hmmm pomyślmy, poza możliwością normalnie zbić najnowszego WB i Panteon w wersji HARD UWAGA ----> NIC, bo eq jest przewidziane dopiero dla ostatnich lvl szczytu, które tak szumnie zapowiadacie.

    A skończy się na milion % tak, jak skończyło eq z burzowego wzgorza ( stary set i ten z 92lvl'a) oraz sety z auli, gdzie aktualnie nawet nie wiem czy opłaca się jeszcze robić set biżuterii, bo nie policzyłem tego jeszcze :D:D

  • Dodaliście nowe misje jako alternatywną metodę wbijania poziomów szczytu. Fajnie. Ale nawet tą metoda te kulki nie mają dużo expa i to będzie trwało bardzo długo. Żeby nawet wbić ten 5 poziom szczytu tymi kulkami z questów to ile to zajmie rok, czy może nawet więcej?


    I co 13 fragmentów dostają tylko 3 osoby? Fajnie czyli czarnoksiężnicy będą zawsze tymi pierwszymi trzema zapewne :/ ?


    Jeszcze jakby 13 dostawał każdy albo więcej osób, niż tylko te pierwsze 3 to może lepiej by było, albo chociaż żeby te questy na fragmenty dało się powtarzać...


    Dopóki z tym coś nie zrobicie to kolejne łapki w dół :thumbdown:

    Będę zamieszczał swoje opinie.

    Podoba ci się moja opinia, sugestia? Daj like, żeby widzieli że pomysł ma poparcie. :thumbup:

  • A co z ludźmi którzy wbili szczyty zbierając 3x300 fragmentów ? czy zostanie im zwrócona różnica w ilości ? ,jaka to sprawiedliwosc :(zebrac 36 a 900 fragmentow to wielka roznica ,poswiecony czas ,runki przenoszace czemu inni bez wyslilku osiagneli cos na co ktos musial sobie zapracowac?