Itemki do odblokowania poziomów rzemiosła

  • Potrzebuję jeszcze parę item'ków... by pobawić się w podciągnięcie wyżej mojego rzemiosła podczas tego festiwalu.


    Wymienię je na uniwersalne mikstury.


    Potrzebne do odblokowania 80 poziomu rzemiosła (misje):


    Płatnerstwo:


    (78) Rzadkie Karmazynowe Spodnie z Kolcami - 10x Uniwersalna Mikstura

    (78) Rzadkie Spodnie Odkrywania Dżungli - 10x Uniwersalna Mikstura


    Kowalstwo:


    (78) Rzadki Ciężki Złoty Topór - 10x Uniwersalna Mikstura

    (78) Rzadki Sztylet Miedzianego Kolca - 10x Uniwersalna Mikstura


    Alchemia


    (80) Błogosławiona Mikstura Lecząca (5 szt.) - 5x Uniwersalna Mikstura



    Sądząc po cenach Uniwersalnej Mikstury na AH - sadzę, że to może być intratna propozycja, dla Osób, które mają już rozwinięte umiejętności.


    Zainteresowane ofertą Osoby, proszę o list w grze na postać: NERD.

  • Proponuję samemu to zrobić. Wtedy przekonasz się, czy faktycznie Twoja propozycja jest na tyle intratna, na ile ją przedstawiasz :D

    W zasadzie, gdyby to był faktycznie deal życia, zrobiłbyś i w ten sposób zaoszczędziłbyś AŻ 45 miksturek ^^

  • Masz lepszą propozycję? Wystaw na AH takie itemki... może kupię (jeśli ceny z kosmosu nie wymyślisz). Póki co, tego nie robisz, nawet za "kosmos" i bez ceny licytacyjnej.

  • 45 miksturek to niecałe 20kk, a tobie od razu się włączył tryb pasywno-agresywny jak pejnu ci napisał, że to nie jest taka opłacalna propozycja dla drugiej strony.

  • Oj tam... napisz listem, to może się dogadamy. Kupowałem tego rodzaju itemki po 1-2 kk (tu śmieciuch wystarczy a nie jakieś hiper brązowe-HD). Kasy mi teraz szkoda, bo wole ją wsadzić w rozwój rzemiosła, ale jak mi się faktycznie "włączy tryb pasywno-agresywny", to sobie poprzenoszę crafterów portalem do Rorazan, kupię receptury i zrobię. Nie jedną rzecz już wykrafciłem, to nie jest jakieś przeogromnie wielkie aj-waj. Wymaga trochę zachodu, ale nie rób z niebieskich, czy zielonych itemków z receptur dostępnych u NPC - jakiegoś "TOP GAME".

    Edited 2 times, last by Andrut ().

  • Oj tam... napisz listem, to może się dogadamy. Kupowałem tego rodzaju itemki po 1-2 kk (tu śmieciuch wystarczy a nie jakieś hiper brązowe-HD). Kasy mi teraz szkoda, bo wole ją wsadzić w rozwój rzemiosła, ale jak mi się faktycznie "włączy tryb pasywno-agresywny", to sobie poprzenoszę crafterów portalem do Rorazan, kupię receptury i zrobię. Nie jedną rzecz już wykrafciłem, to nie jest jakieś przeogromnie wielkie aj-waj. Wymaga trochę zachodu, ale nie rób z niebieskich, czy zielonych itemków z receptur dostępnych u NPC - jakiegoś "TOP GAME".

    o czym ty teraz w ogóle piszesz?

  • Chyba o tym Lavix, że czasem... być może ktoś oczekuje, że za każdy taki item'ek otrzyma Pakiet Smoczej Przygody, jednak... to proste - jeśli Tobie czy Penju, nie odpowiada konkretnie ta oferta (być może masz po 50 kont na które Ci spadała taka mikstura)... po prostu pomiń ten temat, albo zaproponuj coś innego, coś co dla Ciebie będzie intratne a dla mnie wykonalne lub dostępne. W innym przypadku to jest po prostu HATE.

    Edited once, last by Andrut ().

  • Chyba o tym Lavix, że czasem... być może ktoś oczekuje, że za każdy taki item'ek otrzyma Pakiet Smoczej Przygody,

    no tak, bo najłatwiej w dyskusji brnąć w skrajności. nikt nic nie pisał, żeby to było nie wiadomo co, ale łatwo jest sobie wymyślić chochoła i go atakować.

    W innym przypadku to jest po prostu HATE.

    no tak, bo wszystko jest zero-jedynkowe. fałszywa dychotomia. "nie zgadzasz się ze mną? TO JEST HEJT!!!!"

  • No tak... Aaron Beck. Bardzo w temacie i pomocne w craftingu oraz czerpaniu radości w dalszym rozwoju postaci, radości i sukcesów w grze...


    PS


    Festiwal powoli dobiega końca (jak sądzę, bo nie ma tu reguły - kiedyś, ze dwa lata temu trwał chyba ze trzy miesiące). Nie miałem propozycji pomocy w poruszanej kwestii. Śledziłem również w międzyczasie AH. Poza jednym, wystawianym za bardzo rozsądna cenę, itemkiem do stolarstwa - nie było żadnych ofert (nawet za kosmiczną jakąś kwotę).


    Nie rozumiem wielu zachowań współgraczy. Zero swoich ofert - ale deprecjacja tej mojej. Typowa kłoda pod nogi.

    Edited 2 times, last by Andrut ().

  • Camist

    Set the Label from Nawia to INT - Gaia
  • Camist

    Removed the Label Trade_obsolete