Letnie eventy - prośba

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Były też inne eventy i bynajmniej nie 2-3 lata temu, jak to powiedziała cytowana prze zemnie osoba. Więc to był przykład, że aż tak dużo czasu to nie minęło.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Jedyny sensowny event od dawna to był ten labirynt dassein, moim zdaniem. Wszystkie te eventy typu krzyżówki, robienie screenów itd. są nic niewarte, a nagrody za nie to już chłam totalny.

  • Ja to widzę tak:


    - Eventy na forum krzyżówki, wykreślanki - parodia i nagrody słabe, w dodatku ja chce grać a nie na forum krzyżówki rozwiązywać. Raz na jakiś czas coś większego spoko, ale nie że takie regularne z nagrodami ze śmietnika. :thumbdown:


    - Eventy w grze takie, że o konkretnej godzinie i z teamem - jeden wielki CRASH, ta gra nie nadaje się na coś takiego więc tego to ja nawet nie chce i się nie wybiorę. :thumbdown:


    - Eventy w grze, ale takie że typu eventy na mity czy coś podobnego. Przydałyby sie nowości!! to całkiem ok i uważam, że ta gra sie tylko na takie nadaje. :thumbup:


    A jedyny ostatnimi czasy jaki mi się podobał event to ten z misjami gdzie można było zdobyć wino, pierożki i tytuł. Jeden z lepszych eventów ostatnimi czasy :thumbup:

    Będę zamieszczał swoje opinie.

    Podoba ci się moja opinia, sugestia? Daj like, żeby widzieli że pomysł ma poparcie. :thumbup:

  • - Eventy w grze takie, że o konkretnej godzinie i z teamem - jeden wielki CRASH, ta gra nie nadaje się na coś takiego więc tego to ja nawet nie chce i się nie wybiorę. :thumbdown:

    To zdecyduj się, czy chcesz te eventy w grze czy nie. I uspokój się z tymi "łapkami" i "łapkujcie żeby widzieli".

    Co do eventów to jedyny ciekawy w ciągu ostatnich 2 lat to był labirynt dassein (i nagrody też były całkiem ok). W miarę dobry był też straszliwy dwór, ale poziom (łatwy i wyżej; solo spokojnie się robiło postacią dps) eventu zdecydowanie nie był dostosowany nawet do postaci endgame i nagrody były w dużej mierze bez- lub małowartościowe (np. fragmenty szczytu na postaci z odblokowanymi poziomami szczytu, z którymi wtedy nie było co zrobić).

    Event z misjami? Przecież ta gra opiera się na robieniu misji i z pewnością są osoby, które te same misje robiły na wielu postaciach. Nagrody? 3x wino? Może starczy na 2, max 3 przeloty po instancji.

    Tej gry już nic nie uratuje, bo tutaj jak coś się dzieje w grze to wszystko naraz (event na mity, tajemniczy ogród, certyfikaty z lustrzanego świata, event na PD, PT i łup), a następnie przez resztę roku nic się nie dzieje.

  • Moim zdaniem przez cale wakacje powinno byc min 300% exp 500 talent 300 drop servery sie wyludniaja a przy tak wysokim lvl teraz nikt o zdrowych zmyslach nie zacznie grac

    Do tego labirynt byl spoko ale w 1 wersji moze jakies npce do wymiany, ludzie co zostali niebardzo maja co robic.

    Ale raczej GF chce wygonic ludzi niz sciagac lub zatrzymac :)

    A szkoda gra sama w sobie ma potencjal ... albo miala ;)

  • To zdecyduj się, czy chcesz te eventy w grze czy nie. I uspokój się z tymi "łapkami" i "łapkujcie żeby widzieli".

    wut? Chyba po to na tym forum jak i w innych grach na forach, facebookach itp zrobili system Likeów/reakcji żeby z niego korzystać. Po to, żeby nikt nie pisał co chwilę "popieram" "popieram" , "nie popieram" tylko jak mu się coś podoba to dawał like, albo jak nie to nie dawał :D


    Próbuje zmusić tych poprapańców do pracy, a ty mnie jescze krytykujesz gdy szczególnie jak nas traktuje teraz wydawca powinniśmy się trzymać razem ...



    Co do eventów to jedyny ciekawy w ciągu ostatnich 2 lat to był labirynt dassein (i nagrody też były całkiem ok). W miarę dobry był też straszliwy dwór, ale poziom (łatwy i wyżej; solo spokojnie się robiło postacią dps) eventu zdecydowanie nie był dostosowany nawet do postaci endgame i nagrody były w dużej mierze bez- lub małowartościowe (np. fragmenty szczytu na postaci z odblokowanymi poziomami szczytu, z którymi wtedy nie było co zrobić).

    Tak Labirynt był całkiem spoko, moim zdaniem dużo lepszy od tego dworu, chociaż dwór też koncpecja ok tylko te nagrody mogliby dopracować.


    Eventy na exp te co teraz dają raptem 100%? To też kpina, co to jest jak ktoś ma wbić ten poziom szczytu tak jak oni chcą.. 300% to powinien byc minimum.

    Będę zamieszczał swoje opinie.

    Podoba ci się moja opinia, sugestia? Daj like, żeby widzieli że pomysł ma poparcie. :thumbup:

  • Celes to proszę podaj mi kiedy ostatnio był jakiś nowy event "in-game" w którym gm-owie brali udział ze społecznością? Lub kiedy Ty sama pojawiłaś się na takim evencie żeby porozmawiać z graczami? Bo mimo że ostatnio mniej gram to nie przypominam sobie w przeciągu 2-uch lat ale jeśli się myle popraw mnie ^^ .

  • Ja sądzę, że na okres tych konkretnie wakacji, w tych konkretnie okolicznościach - jakieś częste lub permanentne + PT, + PD, + ŁUP... mogłoby wiele wskórać. W szczególności - aby mogli się solidnie "podekspić" wszyscy ci, którzy z powodu uziemienia w domu - powrócili do gry (często budując od nowa postaci), lub dopiero zaczęli grać. Jeśli decydenci nie zadbają o podobne kroki - papa będzie wielkie i masowe - póki co, nie ma czym zachęcić do pozostania w grze i przeznaczenia na nią swojego letniego czasu. To co jest tu proponowane, jako "eventy" - to jedynie takie towary zastępcze dla amatorów kwaśnych jabłek. Po poświęceniu czasu na taki event - zwykle odbierając "nagrodę" - człek sobie w brodę pluje, że dał się wkręcić w takie cusik.

  • Widac ty tylko o jednym myslec zamiast globalnie o dobru servera, ;)

    jeśli dobrem serwera określasz expienie na tosh dodatkowych dziesiątek altów w czasie, kiedy jest boost do expa, to faktycznie - wielkie dobrodziejstwo ^^

  • Pejnu akurat to jak ktoś wykorzystuje bonus expa powinno mało cie obchodzić to po pierwsze.Po drugie, taki bonus expa przyciągnąłby nowych graczy bądź zachęcił tych nisko poziomowych graczy do wbijania lvla bo nie oszukujmy się gra jest nudna przed wbiciem 100lvla tym bardziej że na takich lvlach gra mało osób.

  • Avaxis akurat to jest tajemnicą poliszynela do czego są wykorzystywane takie eventy, a kto nigdy nie expił altów podczas eventu niech pierwszy rzuci kamieniem :D . Po drugie komu mydlisz oczy ? Tu już praktycznie nowi gracze się nie pojawiają - owszem, bywają pojedyncze jednostki, ale to w żadnym przypadku nie zmienia faktu, że społeczność RoM przypomina starzejące się społeczności starego kontynentu - pełno "starych" graczy, "młodych" jak na lekarstwo.

  • Dalej to nie zmienia faktu ze warto robić takie eventy bo jednak są jeszcze ludzie którzy expią swoje postacie niekoniecznie alty.Poza tym jeśli coś jest w grze do robienia to ludzie zostają,jeśli nie to odchodzą

    Edited once, last by Avaxis ().

  • Na toshu nie da się już wbijać altów, bo zostało to naprawione( no chyba,że będziesz expił altem 70lvl na max długu, ale to i tak nie jest to to samo co na zbugowanej honorówce ), a eventy na expa do wbijania poziomów szczytu przydadzą się bardzo. To,że ktoś przy okazji wbijania szczytu dorobi sobie 10 czy 100 altów nie powinno nikogo obchodzić, ktoś ma ochotę to tak zrobi, tak samo jak zbieranie itemów na tiery podczas expienia.



    Zresztą,żeby w tej grze osiągnąć tzw end game nie wydając ani zł to bez altów życzę powodzenia ( jest to nieosiągalne).


    Popieram eventy na expa od zawsze,( sam wbijałem alty, ale mi się znudziło) i powinny one trwać dłużej niż np weekend, ale to tylko moja opinia

  • Pejnu ty tez sobie mozesz powbijac alty

    Tosha nie mozna od dawna widac na biezaco ale wielce krzyczy

    Co jest zlegow booscie na expa gdzie wprowadzaja 10lvll poziomu szczytu kazdy znajdzie zajecie dla siebie

    Widac jestes tylko na nie bo tak :D

  • Camist

    Closed the thread.