Scrashowany pet

  • Na jednej postaci scrashowało mi peta (klasyczne zwierzątko). Wejście do interfejsu zwierzątek na tej postaci powoduje crash. Miałem nadzieję, że dzisiejsza konserwacja to naprawi, jednak tak się nie stało. Być może da się sprawę załatwić, bez uciążliwego dla użytkowników kontaktu z supportem. Może ktoś miał coś podobnego i sobie z tym poradził.

  • Ok, popróbuję. Dzięki. Ale akurat na tej postaci, pet niczego nie craftował. Dopiero jak próbowałem zaradzić i mu kupiłem łopatek, to Pet Auto Craft je przerabia, ale nadal próba otworzenia interfejsu zwierzaków powoduje crash, zatem nie pomogło.

    No dobra - wywalę wszystko i będę wgrywał jak ostatnio. Po jednym add-onie na dobę... Paskudna robota, ale może poskutkuje.

  • To bez znaczenia, czy jakaś postać uzywała Pet Auto Craft czy nie. Masz ten addon wgrany i działa on na wszystkie Twoje postacie, a na niektóre czasami wręcz destrukcyjnie. Miałam to samo na alcie. Każda próba przywołania peta na jednej tylko postaci kończyła się crashem. No to wywaliłam wszystkie addony i wgrałam od nowa, po jednym, i wcale nie jeden na dobę. Po prostu: wgrywasz, logujesz sprawdzic czy działa, wylogowujesz i następny... Chociaż przypuszczam, że wystarczy samo usunięcie i wgranie PAC.

  • Hej,


    Potwierdzam w całej rozciągłości info o tym PAC - czasem po crashu ten addon jakoś się buguje i potrafi potem wywalać na postaciach przy przywoływaniu peta (nawet na tych, na których nigdy peta nie było ).

    Naprawa jest banalna - usunąć PAC, zalogować się do gry, ponownie wylogować i zainstalować PAC.



    Pozdrawiam,

    B.

    (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i…)

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Bardzo serdecznie Wam dziękuję. Tym bardziej, że używam już PAC od jakiegoś czasu a już drugi pet mi się "zacrashował" (oba na których nie używałem PAC - po prostu chciałem podkarmić te pety). Być może nie muszę wywalać wszystkich add-onów a tylko... zgodnie z poradą Bronoro. Perspektywa układania wszystkiego od nowa trochę mnie przeraziła :)

  • z ciekawości sprawdziłem, czy w pliku SaveVariebles.lua postaci zapisują się ustawienia pet auto craft i wygląda na to, że część "PetAutoCraftCSave = { [...] }" odpowiada za ustawienia tego addona. może na przyszłość wystarczy usunąć te linijki z pliku C:\Users\nazwa_użytkownika_komputera\Documents\Runes of Magic\nazwa_postaci_na_której_interfejs_zwierzątek_powoduje_crasha\SaveVariebles.lua ?

  • Camist

    Closed the thread.