Eventy in-game, a raczej ich brak :P

  • W związku z ostatnio zaistniałą sytuacją w całym świecie taborei ( zabranie panteonu normal i hard, jakieś niepisane zasady) może GM by wpadli wkońcu na pomysł wprowadzenia swoich eventów, by urozmaicić ten okres gdy RW poprawia buble.....


    Macie duże pole do popisu np:

    - jakiś event na strefowe zabijanie potworów z sensownymi nagrodami, które się przydadzą wszystkim

    - event z instancjami niskiego poziomu, np dostajemy postacie na 55lvl i PT które jako pierwsze zrobi Hos'a,DL'a lub ZS'a otrzymuje nagrody za 1 miejsce, inne za 2 i tak dalej, tylko wprowadzić np jak jest 30 zgłoszonych PT to zrobić TOP10 biorąc pod uwage czas przelotu ( jeśli wszyscy wgl to ukończą). Taki event już kiedyś był, tylko nie był do końca przemyślany, bo GM dali graczom za słabe eq????

    - event z rzeczami do PVP. Macie do tego sprzyjającą okoliczność, bo Polska glidia przebiła próg 500k PKT w wojnach glidii ( JAKO PIERWSZA GLIDIA EU), więc czemu nie miałby na tym skorzystać cały serwer????


    No i ostatnia propozycja włączenie na stałe na wszystkich serwerach bonusu do łupu/expa/pt, tylko w postaci bufków od NPC'a.Bonus serwerowy, który jest oferowany przy weekendach/świętach zostawiłbym w takiej formie jakiej jest, bo będzie on kolejnym dodatkiem, do wbijania np lvl szczytu, bo nawet jak był event 200% expa za moby, to SORKI BARDZO ale 6%-10% w godzine śmiech na sali XD ( wszystkie dostepne bufki w tej grze na postaci,że nawet było trzeba uważac by czegoś nie zdjąć nadmiarem)

  • bo Polska glidia przebiła próg 500k PKT w wojnach glidii ( JAKO PIERWSZA GLIDIA EU), więc czemu nie miałby na tym skorzystać cały serwer????

    Tym toś chłopie oszalał


    A co to 500k to jakis wyznacznik jest? A jak ktoś przebił jak my na Idunie 5k punktów jako pierwsza gildia na serwerze to juz nic nie mamy dostać?

    Niemieckie gildie jako pierwsze przekraczaly 100, 200k, 300k i co nic nie dostali to nagle teraz macie wy coś dostać?

    A własciwie to inna polska gildia jako pierwsza przekroczyła 400k i pobiła apokalypse w rankingu i pytanie do nich czy coś dostali. Znałem osoby z Apokalypsy i nic nie dostali za 1 miejsce.


    Tyś chłopie wyjdź może na pole... za dużo żeś grassz


    Wy to macie coś nie równo w głowie, ktoś pisał że uważacie się za bogów to chyba racje miał.


    A kule do szczytu apeluje żeby wprowadzić do ISu będzie sprawiedliwie. Prosze team o przekazanie pomyslu.

  • Gdy Apo przekraczalo 100k pkt jako pierwsza gildia bylo wydarzenie z tego robione wiec jak juz cos piszesz to chociaz niech to bedzi zgodne z prawda....



    odnosnie tematu rzeczywiscie nudno jest ostatnio :)

  • Próg 400k punktów przekroczyły już 2 Polskie glidie z czego Asgard dużo wcześniej od Venatoris ( wystarczy popatrzeć w historie wojen) i w tamtym okresie były eventy z odpałkami do PVP , więc nie wiem skąd ten jad w Twojej wypowiedzi XD. Grasz na innym serwerze to sobie graj, inni ludzie mają pomysł na poprawę rozgrywki na swoim serwerze,a Ty grając na innym wypowiadasz się o rzeczach o których nie masz nawet pojęcia ( genialny popis z pobiciem progu 400k widać jak się znasz ).


    Członkowie Venatoris nie składali takiej propozycji, pomimo tak bardzo wojennych ludzi, jakich mają w swojej glidii i szkoda, bo była taka możliwość :P


    Moja propozycja dotyczy eventu dla całego serwera nie tylko glidii Asgard, więc w czym problem :P . Apo indywidualnie nie dostali nic i takiej propozycji bym tu nawet nie dawał, bo po co Asgardowi indywidualnie odpałki wojenne, skoro i tak tylko Dragonlords jest wstanie się bić na poziomie 36 vs 36 :) ( gdzie oni nawet z odpalonymi winami grają :P ).

  • Wakacyjne eventy są obecnie przygotowywane, tak więc proszę o cierpliwość - na pewno pojawi się news bliżej terminu startu eventów. :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Cringe Celes robisz tym co piszesz. Mozna bylo napisac ze eventow na wakacje nie bedzie i z glowy xD btw miesiac wakacji minal i jedyny event ktory dostalismy to zepsuty global cooldown/ niedzialajace kryty / i debilny grind poziomow szczytu. Rigczu to ty nie masz :)

  • O, następny post skasowany przez cudowną panią mod. To nic, że traktował o tym, że eventy kiedyś były, a teraz ich nie ma. Vinelya - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.


    Połowa wakacji za nami - znowu planujecie uruchomić te eventy wszystkie na raz, tak żeby ludzie nie mieli czasu zrobić wszystkiego?

  • znowu planujecie uruchomić te eventy wszystkie na raz, tak żeby ludzie nie mieli czasu zrobić wszystkiego?

    Nie. Planujemy, aby wydarzenia były bardziej rozłożone w czasie. Wiemy, że forma "wszystko na raz" nie cieszy się zbyt dużym zadowoleniem i nie pozwala w pełni korzystać ze wszystkich wydarzeń.


    Mamy nadzieję, że Wam się spodoba :)

  • Ta tylko w tym tempie te eventy i tak będa wszystkie naraz bo uwaga za 3 dni jest już Sierpień czyli dokładnie połowa wakacji MIJA. Wy dalej nie daliście graczom,żadnego eventu poza słabymi eventami na expa ( serio dalej dajecie 100% PD i te 250% PT, zamiast to zamienić, bo te PT'ki są nam już zbędne, nawet nowe postacie zanim wbiją poziom szczytu dawno wymaksują wszystkie 6 dostępnych połączeń, a starzy gracze dawno mają maksymalną ilość pt na daną klase postaci).



    Nie wiem co Wy tam kombinujecie, ale jak ten Wasz cały wakacyjny pakiet eventów ma się skończyć na wrzuceniu znowu arbuzowego eventu połączonego z eventem na expa oraz mitami, to ja podziękuję już teraz za taki bezsens, bo przynajmniej ja wolałbym bardziej wymagające eventy niż te polegające na czystym grindzie oraz otrzymać za nie w końcu lepsze nagrody niż podstawowe odpałki ( które zresztą każdy może wycrafcić) czy podstawowe waluty ( które też da się zdobywać w bardzo dużych ilościach dziennie).


    Jak już macie dawać eventowe nagrody to niech to będą nagrody typu odpałki z IS'u ( mam tu namyśli najlepsze żarcie z wesela, czy lepsze odpałki na łup,pd,pt typu bigos oraz najmocniejsze mikstury), kulki expa szczytu ( chociaż te po 1kk, bo wiem,że nikomu nie dacie oczekującej na wprowadzenie do IS tej 50kk ), nieprzypisane do dropu karty potworów.


    Te nagrody wg mnie są bardziej interesujące niż kolejny event na mity, gdzie tych mitów serio nie ma na co wydawać, bo najnowszego panteonu nie będzie się dało zrobić jeszcze przez przeszło pół roku, a o zdobyciu z niego pełnego setu nie wspominam ( bo wiem jak z harda leciały hdki i ile młotków z lojalki poszło na to, by te itemy wgl były zdatne do użytku)

  • W tamtym roku był jeden event z szukaniem skrzynek i robieniem screenów. Serio ktoś myśli że nagle wyskoczą z kapeluszem pełnym eventów ? Imo nie będzie żadnych eventów, prócz śmiesznych PD/PT/DROP dla noobów.


    Jeżeli się marzy o wakacyjnych eventach to takie wydarzenia powinno planować się przynajmniej kilka tygodni przed wakacjami i powinny ruszyć z początkiem wakacji stopniowo w każdym tygodniu aplikować co innego. Jednakże GF jest na to zbyt mało bystry, mówiąc łagodnie.

    Wystarczy poczytać co Celes pisze, ewidentnie dziewucha nie ma o niczym pojęcia, nic nie wie ale pisze że będą xD