Panteon, poziomy szczytu - kwestie do wyjaśnienia

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
 • Bardzo chciałbym się dowiedzieć, jak przyszłość Runes of Magic widzi Gameforge. Czy szanowna Celes mogłaby odpowiedzieć na poniższe pytania:


  1. KIEDY zostaną poprawione poziomy szczytu, czyli ilość doświadczenia potrzebna na jeden poziom, lub też zmiana obniżenia ilości zdobywanego doświadczenia? Kiedy i jakie zmiany są w związku z tym planowane? Gracze czekają już prawie pół roku, poprosimy o jakieś konkretne informacje i nie są to słowa typu "mam nadzieję że niedługo coś zostanie naprawione". KONKRETY poproszę.


  2. Co z instancją? Czy my - gracze, mamy rozumieć, że w grze, w której swego czasu regularnie instancja była wprowadzana co jakieś pół roku, nie uświadczymy żadnej przez co najmniej półtora roku do dwóch lat? Czy jest to jakaś kpina z graczy? Chcielibyśmy się dowiedzieć, kiedy będziemy mogli skorzystać z contentu ENDGAME.


  3. Dlaczego instancja została zamknięta? Co było powodem takiej decyzji? Czemu w takim razie została w ogóle wprowadzona? Czyżby wydawca razem z twórcą gry nie wpadli na taki pomysł, jak gracze? Bo mamy czekać i czekać, aż za rok, może dwa zostanie łaskawie wprowadzony wyższy poziom szczytu i dopiero wtedy będziemy mogli się wybrać na instancję?


  Dość mam już ciągłego zbywania i obchodzenia tematu oraz zdawkowych odpowiedzi. Poproszę jakieś konkrety, bo minęło pół roku i nie wiemy zupełnie nic, a i nie widać żeby cokolwiek było robione, chyba że na niekorzyść graczy.

 • Dodam jeszcze od siebie ;P


  4. Co z ekwipunkiem z instancji Nowy Panteon, czy zostanie on pozostawiony graczom, czy im go odbierzecie w ramach wyrównania szans na obu serwerach gdzie ta instancja była robiona dla poziomów HARD oraz NORMAL. Jeśli kasacja przedmiotu, czy zwrócicie danemu graczowi tą samą ilość zużytych tierów, nawiertów, plusów, do zrobienia tego konkretnego itemka?Mam tu namyśli głównie bronie, bo żaden set nie został skompletowany na serwerze Nawia w HD.


  5. Co z wydropionymi statami z poziomów NORMAL oraz HARD, poniewaz one tez dają realną przewagę w starciu z innymi graczami, czy to na wojnach czy to w robieniu dps, zostaną one również pozostawione w ekwipunkach graczy, czy też zostaną wykasowane. jeśli kasacja jak zrekompensujecie graczowi wydanego golda, czyste tiery, plusy na zrobienie konkretnego itemu? Czy przywrócicie mu tą samą ilość zużytych plusów, nawiertów wykorzystanych na zrobienie konkretnego elementu ekwipunku lub jeśli ktoś przerabiał dany element ekwipunku czy przywrócicie mu go do stanu sprzed modyfikacji?


  6. W jaki sposób zamierzacie wynagrodzić graczom, którzy byli wstanie robić instancje Nowy Panteon legalnie wykorzystując napisaną przez RW mechanike gry , akceptowaną przez firmę Gameforge AG ( do dnia dzisiejszego włącznie tj. 7.05.2020, i myślę,że dalej będzie akceptowalna, ponieważ po wpisie Celes nie pojawił się,żaden komunikat o gruntownych zmianach mechaniki gry Runes of Magic) . Ograniczacie tym graczom rozwój postaci oraz granie fair play w ten tytuł, więc moim zdaniem powinniście zrekompensować tymże graczom zabrania im części gry, z której korzystali.

  Tak wiem,że za Cedrika nie było rekompensaty, ale dla uszczypliwych Cedrik zniknął po przejęciu przez Gameforge całkowitej dystrybucji Runes of Magic w Europie i US, Cedrik był za Frogstera, tak samo jak SFM, więc wraz ze zmianą dewelopera zmieniła się umowa przyjmowana codziennie przez graczy między firmą ,a graczami właśnie ....

 • Punkty od 4-6 zostana poprosu zapomniane, to nie ma dla wydawcy znaczenia.


  Dzialania GF raczej wskazuja , ze decyzja o zamknieciu tytulu jest podjeta tylko przeciagaja jak moga bo nie maja juz wiecej nic do zaooferowania.


  Od grudnia wprowadzony content ... w maju zamknieta insta nie dlatego, ze nie dziala (dziala i taktykiu wydaja sie nawet fajne i sprawne) dlatego ze postanowili, ze od poczatku nikt jej nie bedzie mogl zrobic ... (az trafilo na nas) aby przetestowac cierpliwosc graczy :) mniej graczy wiecej powodow do zamkniecia ;)


  Nawet patrzac na komunikacje miedzy Comami wszystkich nacji(nie tylko naszej), a graczami widac totalna olewke, oganiczaja sie do notek o konserwacjach.


  Szkoda to byla fajna gra, nowa instancja dala by jeszcze kilka chwil by sie pobawic ale ...