Nowy Panteon - dyskusja o instancji

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
 • Mija tydzień od decyzji o wyłączeniu poziomu normal i hard instancji nowy panteon i jak zwykle żadnego info o rozmowach z RW czy próbach testowania nowych rozwiązań by to działało.  Wsumie zabraliście graczom możliwość rozwoju, ponieważ z poziomu easy lecą tylko staty do eq wojennego ( no fakt jest sens je robić, jak wszystkie zagraniczne glidie są za słabe na walke z polskimi i poddają się bez próby jakiejkolwiek walki XD), więc co gracze mają zrobić z statami za mity i poprzednich inst, które leżą i czekają na nowe itemy.... ( URODZINOWY EVENT NA MITY MIAŁ W OBECNEJ SYTUACJI TYLE SAMO SENSU CO ZAMKNIĘCIE PANTEONU <X)


  Jedyne co robicie to konserwy, które z tygodnia na tydzień u części graczy powodują tylko i wyłącznie to,że nie da się w Wasza grę grać, bo próba robienia czegokolwiek kończy się pokazem slajdów:thumbup:

  Bardzo stabilna gra xD


  PS Rozumiem,że nie wpisywanie wprowadzanych zmian w notatkach to nowa moda GF :P

 • Celes

  minął miesiąc od zamknięcia trybów normalnego i trudnego Nowego Panteonu. Jakie kroki, prowadzące do otwarcia tych trybów (tj. "naprawy" Centaura Chirona), zostały poczynione przez ten czas?

 • Skoro chcą, żeby tryb łatwy był obecnie na endgame to czemu nie dadzą itemów i statów z trudnego na łatwy, a na wyższych poziomach po prostu zamiast rzadkich itemów będą epickie i legendarne żeby bazowe statystyki były większe. Oczywiście staty musieliby wprowadzać nowe, a tak to tylko rzadkość itemów.

 • Spokojnie, w grudniu dowiemy się,że:


  - nie udało się wprowadzić zmian w klasie strażnik i jego petach ( nie zdziwi mnie ta informacja, bo to jest gruntowa przebudowa, a nie tylko lekka zmiana, by te pety również chybiały w cele o 10lvl wyższe)


  - otworzą panteon w wersji normal ( jej wszyscy druidzi będa szczęśliwi, bo będzie można im wyfarmić laske leczykową, o ile ktokolwiek jeszcze będzie w to grać xD)


  - odblokują kolejne 5lvl szczytu, nie wprowadzając żadnych zmian w ilości zdobywanego expa za moba, ponieważ X liczba graczy do grudnia zdąży wbić ten aktualny 5 poziom i GF będzie mieć argument,że przecież jak dało się wbić jedne 5lvl'i to da się wbić kolejne 5 i po co cokolwiek tu zmieniać XD  Dlaczego tak twierdze?


  Po pierwsze pety strażnikowe, od zawsze były problemem w tej grze, którego ani Frogster ani Gameforge nie potrafił naprawić. Graczom nie przeszkadzało zbytnio to,że ich pety przechodzą przez ściany, czy biją niewidoczne lub nieosiągalne dla gracza cele ( np bossa, który się schował na czas taktyki). Te same pety gdy są odpalone, to sorki, ale aktualnie samym petem można zbić bosa bez problemu i strażnik za tyle czasu nigdy nie dostał nerfa do tych petów, poza jednym, gdy zabrano mu możliwość wchłaniania 1 peta ( tak centaur kiedyś bił z Zielonej Igły XD). Samego peta, też głównie używa się do lvlowania strażnika by zbijać elitki,bosy strefowe, które mają wyższe lvl'e niż gracz -> poprawka sprawi to,że powodzenia zbić niektóre z nich w eq questowym, bez udziału peta, bo on będzie chybiał XD


  Więc dalej twierdze,że nie uda im się wprowadzić zapowiedzianej przez nich poprawki.


  Po drugie instancje i lvl są wydawane co rok, wydali nam 5lvl'i od 2 lat, bo był przestój z cap lvl na okres 2 instancji. Więc dopiero w grudniu spodziewałbym się kolejnego lvl szczytu i otwarcia tylko poziomu normal.


  Czemu bez poziomu hard? Bo bez 15lvl szczytu bossa dalej się nie będzie dało zbić w czasie 8minut ze względu na ilość chybień ( lvl szczytu nie zwiększa max poziomu władania bronią, nie dodaje nowych statystyk tak jak stare lvl'e) oraz przez pety strażnikowe, które nie dostaną poprawki ^^.


  Bardziej mnie ciekawi, czemu nie wyłączyli też najnowszego WB, którego bez 15lvl szczytu też się nie da zbić inaczej niż tylko petami strażnikowymi. Czyżby był zbugowany albo co gorsza nieubijalny jak niektóre bosy na Auli Ognia i Chaosu ???

 • Celes Witam czy dostaniemy jakiś feedback odnośnie wprowadzenia contentu dla engame graczy? Gdyż w tym momencie ludzie grający pve nie mają co do roboty od co najmniej 7 miesięcy(dodanie Chassizz), ludzi e przestają grać wybierają inne tytuły przez stagnację jaką wprowadza niemożność robienia trybu hard który jest integralną częścią nowego contentu(szczególnie że jest otwarty i powszechnie dostępny chociaż nie można go zrobić(różnica lvli)). Ile czsu jeszcze będziemy musieli czekać? Aż zostanie tyle ludzi że może ze wszystkich gildii na serwerze zbierze się jedno party na hardową instancję gdy już będzie dostępna do zrobienia?

  Pozdrawiam i liczę na szybką i w miarę sensowną odpowiedź :)

 • Quote

  Aż zostanie tyle ludzi że może ze wszystkich gildii na serwerze zbierze się jedno party

  jak te bosy beda mialy takie statystyki jakie maja to wystarcza 2 krasnale 4 zwiadow i tank -.- ... poza ostatnim bosem , ale tam sie beda zwiadki odpalaly na przemian -.-


  Poza tym zawsze gf moze zrobic 1 europejski serwer i bedzie tyle :] nie wyciagaja wnioskow z wlasnych bledow ^^

 • Witam czy dostaniemy jakiś feedback odnośnie wprowadzenia contentu dla engame graczy?

  Witaj Seven,


  Niestety nie mam obecnie informacji do przekazania publicznie, na kiedy planowane jest wydanie poziomów szczytu, które odpowiadały by instancji w wersji hard.


  Jeśli coś będziemy mogli przekazać w tej sprawie to dam znać.

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

 • Droga Celes to co napisze to bedzie tylko moja opinia .... jesli tyle miesiecy nie jestes w stanie sie nic dowiedziec powinnas zglosic wlasna rezygnacje ze stanowiska . Nie widac u Ciebie zadnego zainteresowania przynajmniej tym produktem ....

  Zreszta nie widac zainteresowania calego GF nad Romem

 • Celes genialne poprawki wprowadzacie takie totalnie nic nie wnoszące do gry.KIEDY BEDZIE MOZNA ROBIC PANTEON, JUŻ JEST KONIEC LIPCA A PANTEONU NIE WIDAC!!!


  Usuwam flood

  //Volveremos

 • Dostosowania

  • [Zwierzak][Umiejętności] Następujące umiejętności zwierzaków nie ulegają już więcej nakładaniu/stackowaniu:
   • Zagmatwanie Myśli
   • Gaz Zmieszania
   • Diaboliczna Klątwa
   • Rozmyty Obraz

  Cóż za istotne dostosowania po przeszło 10latach gry, nagle trzeba zmienić skile z których nikt nie korzystał i korzystać nie zamierzał ( pety,które to dawały były tak dupiate w dodatkowych innych bufach,że nie warto było tego nawet rozwijać). Dziwnie się zbiega to z tym,że nagle panteonu nie da się robić i nerfi się wszystko czego można by użyć podczas próby robienia go xD. ( GF naprawde jest żałosny, gdzie ten słynny NIELEGALNY wydawca _ PS on jest legalny bo ma na to licencje _ potrafi zrobić wszystkie poprawki błędów, które na globalu nie są naprawiane od samego początku gry)

  Poprawki błędów

  • [Sklep z Przedmiotami] Naprawiono problem, polegający na tym, że okno przeglądania plików Systemu Windows zostało otwierane w momencie, gdy gracz używał opcji doładowania diamentów w Sklepie z Przedmiotami.
  • [System Poziomów Szczytu][Przedmiot] Naprawiono problem, polegający na tym, że Kule Doświadczenia Szczytu mogły zostać użyte nawet gdy nie zostały spełnione do tego wymagania.

  No ta IS potraficie naprawić, ale gry już nie. Łatwiej napisać,że zamkniecie tą grę już na dobre i oddacie miejsce lepszym deweloperom, bo sami potraficie zrobić tyle co Polscy politycy ( na obietnicach skończyć)


  Szkoda tylko,że nawet z naszym PL_teamem nie można pogadać na discordzie czy teamspeaku lub wiadomościach prywatnych forum ( bo nawet nie odpisują i mają to w D wymigując się, że prowadza tylko wolontariat _ Serio jakby się GF dowiedział jak prowadzicie ten wolontariat wywaliłby was na zbity pysk od razu_ i nie można dostać normalnych informacji tylko dostaje się gotowe odpowiedzi, pisane nawet za Zuriego ). Nie potraficie się dowiedzieć konkretnych rzeczy od producenta gry, to po co tam siedzicie, bo Waszej pracy związanej z Serwerem Nawia (gdzie robicie tylko jeszcze większy zamęt wprowadzając wasza krucjate pomagajmy słabszym gnójmy topke, to uwaga , ale topka skończy grać to Ci słabi dalej będa biegać po gohu i zamkniecie serwer GRATULUJE) nie można nazwać dobrze wykonaną pracą (ale wiadomo papier o wolontariacie jak zresztą każdy przyjmie wszystko)


  Usuwam obraźliwą treść

  //Volveremos

 • Szkoda tylko,że nawet z naszym PL_teamem nie można pogadać na discordzie czy teamspeaku lub wiadomościach prywatnych forum ( bo nawet nie odpisują i mają to w D wymigując się, że prowadza tylko wolontariat _ Serio jakby się GF dowiedział jak prowadzicie ten wolontariat wywaliłby was na zbity pysk od razu_ i nie można dostać normalnych informacji tylko dostaje się gotowe odpowiedzi, pisane nawet za Zuriego ). Nie potraficie się dowiedzieć konkretnych rzeczy od producenta gry, to po co tam siedzicie, bo Waszej pracy związanej z Serwerem Nawia (gdzie robicie tylko jeszcze większy zamęt wprowadzając wasza krucjate pomagajmy słabszym gnójmy topke, to uwaga , ale topka skończy grać to Ci słabi dalej będa biegać po gohu i zamkniecie serwer GRATULUJE) nie można nazwać dobrze wykonaną pracą (ale wiadomo papier o wolontariacie jak zresztą każdy przyjmie wszystko)

  Wolontariat wolontariatem, ale Celes to CoMa, która nic nie wie, nic nie potrafi się dowiedzieć, nic nie umie załatwić, a jedyne co robi, to tylko wrzuca postów kopiuj-wklej o przerwach technicznych i eventach i bierze za to pieniądze. Cytując z oficjalnego opisu zadań CoMa:  Oficjalny reprezentant wydawcy i pracownik firmy Gameforge. [...] Jest głównym łącznikiem pomiędzy wydawcą, a graczami - informując społeczność gry o nowościach oraz przekazując wszelkie uwagi i sugestie do wydawcy.

  Mi by było wstyd być takim CoMa. Ale po co się produkować. Celes i tak tego nie przeczyta, bo nie obchodzą ją gracze.


  Poprawiam pierwszy cytat z postu, który został edytowany przez Moderatora :)

  //Volveremos