Nowy Panteon - dyskusja o instancji

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • no wyobraz sobie ze są ludzi którzy są w stanie to zrobic? xd


    To ze ty nie mozesz zrobic insty(poprzednich podejrzewam ze tez nie) nie znaczy to ze nie mogą inni...

  • o ho! wyrazam swoja opinie i juz zmasowany atak asgardu zapewne. Od tego jest forum ze mgoe sobie wyrazac swoje mysli, a mam takie. Wy mozecie miec inne, ale nie mozecie mnie obrazac bo was zaraz zreportuje........

    Juz nie raz na forum wieszczyliście koniecc tej gry, pamietam insta na 92 byla zamknieta, juz opowiadaliście że za 2 lata nikt nie będzie grał, mamy rok 2020 i gra nadal jest jak i polski serwer.<edit>

    Zbieram sobie eq i moge z kolegami zrobic slabsze insstancje, zrobie sobie lepsze eq wbije szyt na 15 poziom to se zrobimy i panteon za 2 lata, nie jestem narwany jak wy tylko mysle


    Usunęłam zbędną treść

    / Vinelya

  • Powodzenia szary graczu.Wydaje mi się ze twoja przygoda z instami konczy się na gohu xd

    No mi się wydaje że Twoja przygoda z instancjami skończyła się na transferze na Deletere ( ban za nie używanie mózgu).


    A w temacie to zamknięcie tej instancji to źle zrobili ale to i tak nie bedzie miało wpływu na ta grę ( troche pokrzyczy te kilka osób co farmiło inste ) bo i tak itemy stamtąd kosztowały kosmiczne ilości złota nawet w LD i były nie dostępne dla 99% serwera.

  • To po co wgl to otwierali?

    Niemcy zaczeli płakac i gf zaczyna skakac nad nimi, tacy wielcy gracze super prosy.Typowe P2W a jak im nie idzie bo ktos jest lepszy to odrazu zbanowac/zamknąc inste ...



    A moj ban to moja sprawa i tak srednio mozesz sie wypowiadac xd

  • no wyobraz sobie ze są ludzi którzy są w stanie to zrobic? xd


    To ze ty nie mozesz zrobic insty(poprzednich podejrzewam ze tez nie) nie znaczy to ze nie mogą inni...

    Nie nazywaj robieniem insty wykorzystywania błędów w mechanice gry. Cieszcie się ze zamknęli inste zamiast znerfić klase strażników.

  • No fajnie, w tym momencie ROM pozbył się swojego jedynego elementu endgame jaki oferuje czyli najwyższą instancję, pies trącił czy działała ona poprawnie czy nie.

    Twoja narracja przypomina mi tą z okolic 2012-13 roku, gdzie wszelkie nieścisłości, konflikty czy dramy na forum mierzyło się osiągnięciami w robieniu inst bądź ich nie robieniu oraz eq, które ktoś posiadał, <edit> To forum dyskusyjne a nie miejsce do łechtania ego.



    Usunęłam obraźliwą treść.

    / Vinelya

  • Jakich błędów?


    Od zawsze było wiadome ze pety straznikowe bily zawsze bez przewagi,Skoro przez tyle lat wciąż to jest to chyba jasno widać ze to nie błąd...

  • No właśnie to jest błąd w mechanice gry bo ograniczenia lewelowe powinny się stosować do wszystkich lub do nikogo. Do tej pory GF nie zwracał na to uwagi bo nie dawało to straznikom przewagi ( lewel mobów i instancji dopasowany był do max lewelu graczy ) a teraz Wydali instancję która jest przewidziana na poziom graczy którego nie wprowadzili ( zastąpili go tylko szczytami które tak naprawdę nic nie daja poza przedłużeniem wyciągania kasy od graczy)

  • Nieudolność GF i ich pazerność na kase coraz bardziej sie wdaja we znaki . Proponuje by sprzedali ten produkt konkurencji skoro sami nie maja ochoty i nie potrafia sie nim zajac . w obecnym roku konczy sie umowa z RW wiec sprzedanie RoMka bylo by mozliwe .


    Ponoc (nie sprawdzalem) ale kule na expa poziomu szczytu sa juz w bazie danych ( do isu ) ... powodzenia !


    Quote
    • Tryby normalny oraz trudny dla instancji Pantheon zostały zamknięte. Decyzja ta została podjęta na podstawie faktu, iż tryby te zbalansowane są według poziomów szczytu, które nie są jeszcze dostępne w grze. Tryby zostaną ponownie otwarte, gdy odpowiednie poziomy zostaną dodane do gry.

    Życzymy przyjemnej gry.

    przez wasze dzialania z dnia na dzien od lat ta gra staje sie coraz mniej przyjemna . Nawet nie potraficie zarabiac eurosow ! .

  • No właśnie to jest błąd w mechanice gry bo ograniczenia lewelowe powinny się stosować do wszystkich lub do nikogo.

    błąd w mechanice gry, bo Ty tak uważasz? jakoś twórca i wydawca gry nie stwierdzili, że jest to błąd. na podobnej zasadzie ("własnego widzi mi się") mógłbyś stwierdzić, że wyższe ograniczenie (lub brak takowego) liczby celów dla niektórych skilli obszarowych niż dla innych to też błąd w mechanice gry (np. burza z piorunami na magu ma ograniczenie 8 celów, a kinetyczne poparzenie na czempionie 12 celów).

  • Jaki błąd, o czym wy mówicie? xDD To działa tak od początku gry i nagle jest to błędem? Ktoś tutaj albo jest zazdrosny, albo kompletnie nie zna realiów gry.

    Błędem to są jakieś bezsensowne poziomy szczytów i ilość doświadczenia potrzebna by je wbić. Nie chciało im się podnosić normalnie poziomu, to wymyślili jakieś badziewie. A dodatkowo są gracze, którzy płaczą bo nie mogą insty zrobić, bo ktoś inny wymyślił, jak ją robić mimo tego że wydawca totalnie spartolił robotę. Aż szkoda patrzeć co za pierdoły tu wypisujecie.

    Problemem nie są gracze i ich klasy postaci, problemem jest gameforge z runewakerem, którzy robią graczy w balona od długiego czasu.

  • To że coś jest od poczatku, nie znaczy ze nie jest bledem ...

    Honorowka tez byla przez lata zbugowana i mozna bylo do 100 poziomu jej uzywac mimo ze jest do 30, teraz naprawili i co nie byla zbugowana?


    Tak samo to jest zbugowane i powinni naprawic a tym co korzystali wlepic bany

  • Honorówka była błędem, czy nie, była użyteczna dla graczy. Nie naruszała struktur gry, ani nie dawała nikomu przewagi.


    Czyli wlepiłbyś bany każdemu kto korzysta z peta strażnikowego, tak? Albo każdemu kto poszedł na tę instancję i zabił chociaż jednego moba? Ciekawy pomysł, oby udało ci się go wyegzekwować, wtedy w tej grze nie zostanie już nikt, życzę powodzenia!

  • Wiec Celes kiedy bedzie otwarta nowa instancja hard bo jak rozumiem zamkniecie to Twoj pomysl.

    W tej chwili gra dla engamowych graczy nie ma sensu, Wy naprwede tego nie rozumiecie?

  • Za czasow tosha czy kbna tez te insty robila 1 czy 2 gildie bo byly trudne ciekawe czy wtedy tez takie alojze kazalyby zamykac insty, rozumowanie bez sensu

  • No skoro instancja jest podobno na 15 lewel,a pewnie 5 lewli co roku to za 2 lata, nie? Wy na prawde tak wolno przetawrzacie informacje Moon?