Nietypowa przerwa techniczna.

  • To, że się przeciąga - pewnego rodzaju "norma". Natomiast godziny jej trwania (np. od 6 rano); dzień tygodnia (poniedziałek), czy informacje o niej (sieć) mnie intrygują. Czy można uchylić rąbka tajemnicy - jakich zmian (na lepsze czy gorsze), może spodziewać się gracz po tej przerwie?

  • Naprawią wszystko 🤣

    Wprowadzą 120 lvl 😎

    Panteon będzie działał tak jak powinien 😘

    Is wszystko za 1 dias happy hour 🙄🙄

    Crea wydropi maskę od Aishy baaaa nawet dla mnie 🤗🤗

    Jak coś pominęłam proszę o poprawę 😏😏

  • Byłam bardzo optymistycznie nastawiona wczoraj do świata🙈🙈🙈

    W sumie dalej jestem🤣🤣

    Aaaaaa I zapomniałam będzie nowa klasa


    Tutaj Wasze pomysły jaka....

  • Sadząc po tym, że czas przewidziany na ten "mantience" osiągnął już swoje 250% - powinien wyjść z tego jakiś Turbo-Dymo Pstrowski. Jednak abstrahując od tych naszych humorzastych uszczypliwości, ciekawi mnie czy support da jakieś info, że np. czynili starania w kierunku poprawy przepustowości łącza itp.

  • Sadząc po tym, że czas przewidziany na ten "mantience" osiągnął już swoje 250% - powinien wyjść z tego jakiś Turbo-Dymo Pstrowski. Jednak abstrahując od tych naszych humorzastych uszczypliwości, ciekawi mnie czy support da jakieś info, że np. czynili starania w kierunku poprawy przepustowości łącza itp.

    To nie są złośliwości A nadzieja w Nas graczach 💪💪💪

    Pomarzyć nie wolno 🙄🤔

  • Sadząc po tym, że czas przewidziany na ten "mantience" osiągnął już swoje 250% - powinien wyjść z tego jakiś Turbo-Dymo Pstrowski. Jednak abstrahując od tych naszych humorzastych uszczypliwości, ciekawi mnie czy support da jakieś info, że np. czynili starania w kierunku poprawy przepustowości łącza itp.

    Możliwe jest wszystko ale znając te przerwy to raczej nic przydatnego nie wprowadzą tak mi się wydaje ale pozostaje nam czekać na włączenie serwerów i opis aktualizacji :D

  • Z powyższego opisu wynika że jest to przerwa czysto techniczna i nie będą wprowadzane żadne zmiany do gry.



    Prawdopodobnie wymieniają jakiś sprzęt lub infrastrukturę sieciowa.

  • Znaczy... zardzewiałą śrubkę i zaśniedziały kabelek wymienią ;)

    Może też odkurzacz pójdzie w ruch :)


    Jednak samo info, czy to działania w kierunku ratowania tego co jest, czy choć promyczek nadziei na polepszenie czegoś...

    To chyba wiadomość, której wszyscy oczekujemy.


    Bo brak takich informacji - to raczej informacja, że to śrubka i kabelek a przy okazji odkurzacz (co da się odczytać z metainformacji wpisów w tymże temacie).

  • Niestety, mimo że planowo miało być "w miarę szybko", okazało się że trzeba jeszcze coś zrobić - stąd trwa tak długo.

    Ale spokojnie, testujemy już ostatnie rzeczy, więc gra powinna być niedługo dostępna, bo widzę że bardzo tęsknicie ;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Przerwa już się zakończyła. Temat pozwalam sobie zamknąć.


    Update: Avaxis przykro mi, były to jakieś techniczne sprawy odnośnie wszystkich naszych gier, dla RoMa po prostu zabrało to dłużej. Nie mam nic więcej do przekazania. :/

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Celes

    Closed the thread.