Sugestia- uszczelnienie eventu "Burzowe Wzgórze"

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Podobny ale bardziej dopracowany pomysł dałem w pierwszym poście tego wątku.... Plagiat?:/

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Quote

    I tak tam bywa. Mało to było niesnasek bo ktoś koksiarski agrował 7-8 mobków, a dla innego z tego powodu mobek się nie ostał ? później dramy, "bo ja zbiłem, to moje" serio ?

    chce Ci powiedziec ze w momencie rozkrecenia dramy kiedy ludzie od nas podostawali upomnienia i bany za bicie wiecej jak 1 mobka mielismy zlozone 13 osobowe PT ( byl gdzies ss) . wiec co to za roznica czy bijemy pojedynczo kazdy 1 mobka czy agrujemy mniej wiecej tyle ile mamy osob w pt i wybijamy wszyscy naraz xd ( jesli to jest jakas roznica to w takim razie przebieg kazdej instancji jest sprzeczny z "niepisanymi zasadami") . niewiem ile tam jest dokladnie mobkow , liczmy 20 . w momencie kiedy zaloze druzyne 20-25 osobowa , powiedz mi czy wowczas tez nie mozemy wg "niepisanych zasad" wybic wszystko na raz? bo mniej wiecej bedzie przypadac 1 mobek na 1 gracza i przy takiej ilosci osob , nie liczac tych poza pt skrzynki znikna blyskawicznie . i w takim przypadku roznie dobrze te 20-25 osobowe pt moze stwierdzic , ze skoro skrzynki z mobkow ktore wybili sa ich to maja prawo zadecydowac czy chca zbierac swoje skrzynki czy nie .

    majac takie duze pt na tym evencie nie mozna wowczas ich oskarzyc o celowe przyspieszanie eventu , skoro na 1 gracza w druzynie bedzie przypadal 1 mobek , a nawet mniej .

  • Camist

    Closed the thread.