Burzowe wzgórze

  • Hej. Nigdy nie potrzebowałem konta na forum, ale wczorajsza sytuacja mnie do tego zmusiła. Nie jestem koksem, tylko szarym graczem, który chodzi na burzowe zdobyć fajne przedmioty.

    Jednak wczoraj było to praktycznie nie możliwe, przez ekipe głównie z Asgardu i Mlekołaków która postanowiła zbijać moby najszybciej jak tylko się da, razem z bossem przez co nie miałem szansy podnosić skrzynek, a zawsze zbieram wszystkie poziomy skrzynek chociażby dla surek, run przenoszących i megafonów. Możecie przestać to robić i nie utrudniać innym zabawy? To skończyło się może w 14 czy 15 minut, a jest chyba zaplanowane na godzine ...

  • Nie zbijalismy jak najszybciej,wszystko było legalne xd

    było nas nwm 12 osób? każdy brał sobie moba i zbierał skrzynki,jak zauwazyles(albo jestes slepy) wczoraj kazdy zbierał skrzynki.Idąc waszym tokiem rozumowania gracze z end-game eq nie mają prawa tam chodzic bo jesli zbija jednego mobka to nie mogą dalej zbijac i zbierac skrzynek bo sie fala skonczy a wy dalej bedziecie bili tego samego moba tak?

    A to że kradniecie skrzynki to co świete? wy mozecie bo macie male lvl?

    Są gracze którzy nałogowo od kilku miesięcy/lat kradną i nic z nimi nie jest robione a w grze która jest mmo/rpg zbijanie mobów jest karalne no jedno wielkie XD



    I prosze nie tworzyc multikont na forum.Bo osoby które sie prują w tej chwili mają po jednym poscie na forum.Dziękuje dobranoc

  • Alojzy, gdzie masz napisane, że ma to trwać godzinę?

    NIkt nie będzie czekał aż zbijesz sobie mobka w 10 minut. Nie masz eq na to wydarzenie, nie idz. Skoro nie jestes w stanie zebrać po zbiciu mobka.

  • Wydaje mnie sie ze to tylko multikonto majace na celu samouspraWIEdliwienie ... ten event jest niedostowsowany do obecnego poziomu . moze tam jednoczesnie wejsc 200 osob i wowczas mniejszosc te skrzynki zbierze . w dniu wczorajszym weszlismy tam w druzynie 12 potem 13 osobowej . Wszystkie male skrzynki zostaly zbierane zanim pojawila sie nastepna fala mimo szybkiego zbijania potworow ( spowodowala to bardzo duza ilosc ludzi ) , a osoby bijace skrzynki zbieraja je w ostatniej kolejnosci , wiec osoby ze slabszym eq mogly zaczac zbierac je szybciej . sam bylem w stanie zebrac skrzynki z KAZDEJ fali mimo ze bylem osoba walczaca z mobkami

    Ostatnia fala potworow ma 90 lvl i ma taka ilosc hp i defa ze zwiadowca na obecnym poziomie jak uzyje odbitego potrafi zbic kilka potworow naraz ...

    Problemem tego wydarzenia jest niedostosowanie poziomu i statystyk potworow do obecnych realiow , oraz fakt ze moze tam wejsc nawet 200 osob (zamiast kazda druzyna wchodzi na wlasny event ) .


    GM tworzy wlasne zasady tego eventu ktore sa nigdzie nie ustalone , a nawet potrafi mocnych graczy logac z gry uporczywie samemu lamiac regulamin . To samo dotyczylo sie pojawienia jego podczas eventu i upominanie niskich lvl ze zbieraja skrzynki , a nie bija .

    Na ten event niema osobnego regulaminu i wytycznych .


    To ze niktorzy grajacy dajmy na to hmmmm ... druidami,kaplanami , postaciami z nizszym lvl, slabszym eq , uwazaja ze powinni sami sobie zagrowac 1 potworka , samemu go zabic , a inni maja laskawie czekac ... to nie jest problem innych, a nawet (moje zdanie) marnotrastwo czasu innych

  • Dodam jeszcze że własnie przed chwilą dostałem wiadomosc od GM.Który napisał ze nigdzie nie jest napisane że burzowe mają trwać 1h,a takze nie ma oddzielnego regulaminu.Niestety ss nie moge ukazac gdyz jest to zabronione

  • Nie wiem co wy widzieliście, wiem co ja widziałem, zbiłem mobka miałem do zebrania skrzynie, zebrałem pół i znikły bo nowa fala ...

    A jeszcze bezczelnie na strefie napisaliście 'jutro będzie szybciej". To się powinno robić wspólnie, założyć jakiś rajd na strefie, każdy sobie zbija, pytamy czy wszystko macie, zaczynamy następną fale i zbieramy sobie przedmioty, a nie jakieś wyścigi gdzie widziałem że połowa osób tych co zbijała szybko mobki nawet 5 skrzyń nie podniosła ...

  • Witam specjalnie zalozylem konto na forum rowniez przez to co sie dzialo tylko po evencie na burzowym mianowicie


    dnia 19.04 tego roku robie sobie burzowe tak jak zawze od wielu miesiecy o godzinie 23 dostaje upomnienie ze gram nie fairplay i firmga GF na podstawie punktu 8.2 OWK mzoe ze mna rozwiazac umowe


    dnia 20.04 o godzinie 11.00 ide na burzowe nie bije mobkow bo nie wiem czy nie dostane bana za to wiec zbieram skrzynki co skutkuje obrazaniem od graczy ze nie bije tylko zbierm skrzynki oraz obrazaniem na PW ktorego nawet nie bede zgalasz bo szkoda mi czasu jak cos SSy moge dac tutaj tylko uprzedzam sa tam wulgaryzmy


    dnia 20.04 o godzinie 19.00 zlozylismy PT gildyjne na event burzowe wzgorze bilismy mobki i zbieralismy skrzynki skrzynki nie znikaly byly zebrane osob bylo duzo zreszta jakie to ma znaczenie to jest strefa otwarta odnosnie burzowego nie ma zadnego regulaminu i o godiznie 23.00 zazcelu wplywac na skrzynki graczy PT gildyjnego ostrzezenia wszystkich procz mojego ja dostalem bana na 3 dni




    tak to wyglada chce sobie porobic runki do Eq gdyz gram od prawie 4 miesiecy ale teraz nie widze sensu chodzic tam bo bede banowany nonstop czy ktos moze mi udzielic informacji jak mam robic skrzynki zeby nie dostawac bana i upomnien? jestem starym graczem ktory mial dluga przerwe kiedys nie bylo tam takich sytuacji z moich obserwacji wychodzi ze jeden GM mianowicie GM Salamandra wymyslil sobie jak to ma wygladac i zmusz innych grczy do tego grozac im rozwiazaniem umowy...







    a jeszcze jedna dnia 19.04 albo 18.04 nie poamietam ktory dokladnie to byl dzien ow GM wywalal mnie z gry na burzowym wzgorzu zbijalem sobie mobki chcialem zbierac skrzynki i zawsze po tym jak zbilem mobki dostawalem kicka z gry co skutkowalo tym ze mialem ZERO srzkynek





    Prosze Celes zeby upomniala GM Salamandra gdyz to co robi jest niewlasciwe nie mzona zmuszac innych graczy do tego zeby bylo robione wedlug jej mysli jak sobie to wyobraza ze powinno byc robione bo narazie sytuacja wyglada tak ze albo bedzie robione tak jak Ona chce albo bedzie ban

  • d115baacd59a9c47.jpg


    byl rajd . ja jako jedna z osob bijacych bylem w stanie zebrac skrzynki z kazdej fali . policz sobie . tylko 13 osob bylo z moim party , a ile osob bylo jeszcze poza . jak jest wiecej ludzi jak potworkow twoje agrumenty sa o kant ... wiesz czego

    Rownie dobrze mozesz miec pretensje ze jakas gildia badz pojedyncze jednostki zbijaja sami world bosy zamiast pisac na swiecie by kazdy mogl sobie przyjsc .

  • Tak tez wczoraj tam bylem i zbijalem sobie po kilka mobkow i zbieralem skrzynki, ha nie zbijalem bossow mielismy robic to jak wszyscy tylko w duzo osob i co poszlo ostrzezenie, za co ze naleze do Asgardu? NIe wolno nam gildijnie chodzic na burzowe? mamy kupowac runko od altow? wiec kto moze ? Chyba ktorys z gmow sie zaagalopowal troszke albo poszedl zbiorczo, moze nie wolno nam tam chodzic?


    Wiec pytam po co ludzie co maja mainy na max chodza tam altami na 50 lvl zbija choc 5 fale i placza?

    Czy jak pojdziemy w 20 osob gildia i dla kazdego bedzie po pol moba tez dostaniemy bany?

    Po co chodza tam alty co nie dadza rady zbic 10 fali?

    Jak juz Gmi chca byc tak fair play moze zaczna od tego?


    Na koniec wysylanie ostrzezen bez podpsu jest poprostu slabe czyzby ktorys gmow sie bal ujawnic chcialbym wiedziec do kogo mam pisac jezeli to uwazam za niesluszne?



    Hmm slabo co?


    Ps wasze forum chyba gryzie sie z interia przypomnienie hasla czy zalozenie nowego konta niemozliwe

  • Że co? XD SPECJALNIE założyłeś konto, bo na burzowych ktoś za szybko zbijał moby? Taka sytuacja miała miejsce tam tyle razy, że nie idzie zliczyć, a nagle teraz ktoś konto zakłada żeby się pożalić xD


    Jak ktoś biega altem na niskim lvlu i kradnie skrzynki - nic się nie stało.

    Jak ktoś jest słaby i ledwo moba może zabić, a potem zabiera innym - nic się nie stało.

    Jak ktoś aggruje za dużo mobów, a potem mówi że były jego - nic się nie stało.

    KTOŚ ciut szybciej zbił kilka fal mobów, pomimo tego że z ostatnich fal spokojnie można było zbierać, a po to tam głównie chodzą wszyscy gracze - POWAŻNA SPRAWA, ZGŁOŚMY TO, NAPISZMY NA FORUM, DAJMY OSTRZEŻENIA, BANY xDDDDD


    PARODIA

  • Gram tankiem, bije strasznie mocno.. Agro robie niesamowite ( Gildia składa mi hołd codziennie za to ).

    Zagrują sie na mnie mobki, zbije sobie i nikt nie może ruszyć moich skrzynek.

    Jak ruszą, to tickety mam słać za utrudnianie w grze?

  • Czytam, czytam i ręce opadają... jeśli ktoś ma chociaż odrobinę oleju w głowie to wie w jaki sposób zachować się na Burzowych Wzgórzach.


    Nie trzeba do tego regulaminu, chodziłem tam kilka lat i każdy kto tam chodzi powinien załapać co jest źle postrzegane i będzie traktowane jako utrudnianie gry innym.


    • Nie przychodzisz postaciami altowymi, które jedyne co robią to zbieranie skrzynek od innych. Nie robisz też tego swoją główną postacią.
    • Nie wypowiadasz wojen gildii.
    • Nie stajesz na środku i nie zbijasz wszystkiego na szybko, by przyśpieszyć całe wydarzenie. Jeśli zależy Ci na ostatnich falach to czekasz lub przychodzisz nieco później. Ze skrzynek już od pierwszej fali lecą runki transportowe, klucze do pradawnego skarbu, dziwne kryształy, megafony i nawet jeśli Tobie na tym nie zależy to innym już tak.

      Rozumiem zbijanie na szybko gdy jest mało osób i nie wiadomo czy się wyrobimy w ciągu 1 godziny. Rozumiem gdy jest mało osób i widać, że nikomu więcej nie zależy, ale w innym wypadku należy tego unikać, jest to słabe.
    • Bossa ze środka starasz się aggrować na samym końcu, gdy już cała reszta mobów zostanie zbita, szczególnie gdy chodzi o ostanie fale. Zdecydowanie nie aggrujesz go by za chwile zgubić aggro i tym samym zabić postronną osobę.
    • Po zaggrowaniu kilku mobów, zbiciu ich i zebraniu skrzynek nie latasz po całym polu bitwy. Wierz mi, nikt nie życzy sobie Twojej pomocy w zbieraniu skrzynek.


    Powiem tak, prawdopodobnie przyczyniłem się do obecnej sytuacji, dlatego też muszę to napisać. Gdy w końcu zaczęli coś z tym robić to wielki bulwers, gdy nic nie robiono i przyzwalano na wszystko to też było źle. Gdy jeszcze tam biegałem wielokrotnie zgłaszałem jedną osobę, z tego co wiem trwa/trwało to do teraz i jeśli teraz chcą co niektórych naprostować to BRAWO! Przestałem tam chodzić przez wieczne dramy i toksyczną atmosferę, ja wiem jak niektórzy lubią dramy, wszystko fajnie póki nie dotyczą one naszej osoby.


    Naprawdę nie chce komentować wczorajszej akcji mojej gildii, nie wiem jaki był cel i co to miało udowodnić. To że w rajdzie Burzowe Wzgórza można zrobić w 15 min? Można ale jest to słabe i na co dzień one tak nie wyglądają. Poniżej wrzucę moje nagranie z 26.09.2018, pokazuje ono zachowanie które nie powinno być tolerowane, jak i zachowanie osób, które potrafią się zachowywać.






    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • zeno ... filmik z 2018 roku gdzie tam lacznie jest tyle osob ile tylko wczoraj bylo tylko w naszej grupie ... lacznie wczoraj bylo z 30 ludzi na tym burzowym ... zamiast faktycznie dostosowac ten event do obecnego poziomu ludzi badz umozliwienie wchodzenie tam osobnych pt lepiej wymyslac wlasny regulamin wg wlasnych wizji jak to powinno wygladac ...

    wejdzie tam 200 roznych osob ... co zamierzasz powiedziec tym , ktorzy nie zdobyli skrzynek z powodu duzej ilosci osob ?


    ZLE POSTRZEGANIE PRZEZ " NIEKTORYCH " GRACZY NIE STANOWI REGULAMINU .


    Zatem proponuje by gracze majacy niski poziom mogli byc tam tylko do fali bosow na swoim poziomie ... to wynika rowniez z waszych wypowiedzi . zamiast stami stanowic nieistniejace prawo napiszcie wyzej by zmienili ten event a nie tylko rozkladacie rece z bezradnosci w tej kwesti bo cos nie jest robione tak jak sobie to ubzduraliscie