Jenna Shalteez, Posłaniec Bóstwa Kwiatów, zbugowana

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam :)


    Zgłaszam, że Jenna Shalteez, jedna z Posłańców Bóstwa Kwiatów, prawdopodobnie zbugowała się i, jak to bywa co roku z okazji Festiwalu Kwiatów, nie respi się.


    Krótki opis dla postronnych:

    Jenna Shalteez wedle opisu powinna pojawić się "przebrana za strażnika jednej z czterech cytadel". Jest kluczowym NPCem dla kogoś takiego, jak ja, kto chce zebrać wszystkie błogosławieństwa Posłańców w ciągu dnia, aby otrzymać kolejny tytuł. W poprzednich latach udało mi się otrzymać tytuł za uzyskanie błogosławieństwa od wszystkich Posłańców raz i 5 razy w ciągu dnia. Stąd pamiętam, w jakich miejscach może pojawić się Jenna:

    • Varanas przed Auction House oraz w pobliżu Fontanny Życzeń,
    • Dalanis na placu głównym
    • Obsydianowa Twierdza w przedsionku na Placu Chwały (przed salą z NPCami od tytułów wojennych) oraz na Placu Bitew na drodze wiodącej do wejścia do Twierdzy,
    • Zatoka Tergothen, zamek, tuż obok takiego portalu (który jest aktywny, jak ma się misję morrokową).

    W czwartek 20 lutego, korzystając z tego, że była konserwacja, postanowiłam "zapolować na Jennę". Rozstawiłam alty - czujki na strategicznych pozycjach i przez trzy godziny gapiłam się w ekran, przełączając między kolejnymi oknami. Bezskutecznie. Jenna nie pojawiła się. Dzisiaj po południu spróbowałam ponownie, jednakże z tym samym skutkiem, czy raczej bez skutku... Być może Jenna respi się też w innym miejscu, którego nie znam i nie obstawiłam. Jednakże ona co jakiś czas powinna zmieniać miejsce pobytu. Skoro jednak nie udało mi się jej spotkać, to wniosek nasuwa się jeden - Jenna Shalteez postanowiła wybrać się na niezapowiedziany urlop, czyli bugnęła się, jak to zwykle bywa w tym Festiwalu :D


    Żeby nie było, ja nikogo nie obwiniam i nie mam pretensji, bo już tyle Festiwali przeżyłam że wiem, że one się bugują i trudno, trza z tym żyć. Uroki RoMa. Jednakże, jutro jest sobota, potem niedziela, mam więcej wolnego i chętnie bym poszukała tych Posrań... znaczy Posłańców...

    Czy można prosić o sprawdzenie Jenny Shalteez oraz przywołanie jej do porządku (po udzieleniu nagany na piśmie za zaniedbywanie obowiązków, rzecz jasna :D )