Nowy Let's Play na YouTube!

  • Cześć!


    Na wstępie zaznaczę, że nie jestem pewien czy wybrałem dobry dział na zamieszczenie tematu tego typu, więc jeśli popełniłem błąd to proszę o przeniesienie.


    Z tej strony Mistan i jestem starym graczem roma, który wrócił do gry po kilku latach przerwy. Jeśli chcecie zobaczyć jak się tutaj odnajduje po długiej rozłące i razem ze mną przeżywać tę przygodę na nowo to serdecznie zapraszam! :)

    Będę wdzięczny za każdy odzew z Waszej strony. Szczególnie cenne będą dla mnie rady, dzięki którym będę mógł poprawić swoje materiały. :)

    Pozostawiam Wam link do pierwszego filmu, jeżeli ktoś będzie zainteresowany:

    Edited once, last by Mistan ().

  • Podbijam



    Podbite komplecik. Z addonów QuestHelper na razie polecam nie wsadzaj wszystkiego od razu z interfejsem się wstrzymaj. Co do ustawień polecam takie:

    6057593b383bc.bmp.html



    Nie generują Crashy właściwie może być ich mniej niż na twoich ustawieniach. Obraz też jest bez porónania

    No matter how, no matter where, a way is important.

    Edited once, last by Destoy ().

  • Na kanale pojawił się drugi odcinek, więc zostawiam link dla zainteresowanych:


    Odnosiłem się do Twojego komentarza, Destoy, w nagraniu, ale tutaj też to pokrótce zrobię. Z chęcią bym zwiększył ustawienia graficzne, ale niestety po drobnych testach każde ruszenie suwaczka odbija się na jakości nagrania, więc na chwilę obecną chyba nic z tego. :)

  • Do roma kup jakąś tanią kartę grafiki za 100zł (chyba gdzieś mam mogę podesłać bo kurz zbiera) i trzeba by mieć 4gb ramu a co do procka to nie wiem


    A i nie za bardzo możesz robić przerw w narracji bo źle to wygląda (ja bym takie momenty cioł)

    No matter how, no matter where, a way is important.

    Edited once, last by Destoy ().

  • Korzystam z laptopa przy nagraniach, więc wymiana podzespołów nie jest taka prosta. Myślę, że lepiej będzie odłożyć na jakiś lepszy PC, który pozwoliłby już bez problemu nagrywać w Full HD 60 FPS, bo w dzisiejszych czasach, myślę, że jest to już taki standard, a ja niestety nadal go nie spełniam, co może odstraszać odbiorców.


    Dzięki za radę, postaram się to poprawić. :)

  • Nie no pod tym względem jest ok:) Tak się zastanawiam czy nie było by fajnie odnosić się troszkę do fabuły gry i misji... Bo widzisz w takim kompletnym sandboxie jak minecraft wciskają na chama jakąś fabułę do filmików a tobie ją daje już gra i masz o czym wciągającym gadać:)


    P.S. Masz ode mnie prezencik na skrzynce:P Używaj go tylko w razie potrzeby:P

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Myślę, że o fabule zacznę mówić w momencie, gdy pojawi się łańcuszek z Morrokiem, bo reszta wątków i misji niekoniecznie jest ze sobą powiązana i prezentuje po prostu wiele drobnych historii. Natomiast w tym momencie wciskanie jeszcze fabuły do nagrań, wydłużyłoby materiały przynajmniej dwukrotnie, a nie sądzę, że ludzie byliby zainteresowani oglądaniem 10 odcinków z jednej lokacji. :) Ale i tak dziękuję za pomysł :)

    Dziękuję Ci również tutaj za ten prezencik! :D

  • Widzę, że rozpiera Cię energia twórcza, oby tak dalej. Bardzo się cieszę, że chcesz dzielić się z nami filmikami o RoMie.


    (dodatkowo, dodam że mamy też pod-forum Youtubers & Streamers gdzie nasi międzynarodowi gracze dzielą się filmikami - tak jakbyś chciał by inni także zobaczyli :).

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Następny odcinek na kanale. Zapraszam do sprawdzenia. :)




    Nie uzyskałem odpowiedzi od SGM, więc może zapytam tutaj. Z jakiego powodu mój temat trafił do "Off-Topic"?