Sugestia- Balans rycerza (zbroi płytowej)

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Ale ja się zgadzam że powinni coś zmienić, problem w tym że tego nie zrobią, bo gdyby mieli coś zmienić, to już dawno zaczęliby od innych rzeczy, a skończyli na np zbrojach płytowych xD

  • Zaqes powiadasz że jak bym założył płytę i młot trzymałbym aggro i miałbym swoje ukochane wartości obronne? A co z ludźmi co by mi gadali że źle robię ignorując metę? Co jeżeli wierząc jednej osobie (co prawda tankowi) popełnię błąd i wydam ogroną ilość pieniędzy na nowe eq a tu nic z tego nie wyjdzie i nie będę trzymać aggro?



    Klaymen nie wiem jak to jest w RW ale balans nie wychodził im a z ryckiem sprawa się ciągnie od początku praktycznie. Ale jak przypuszczam mają nowych ludzi zajmujących się RoM więc przyszłość jest być niewiadomą

    No matter how, no matter where, a way is important.

    Edited once, last by Destoy ().

  • Rycerz jest lepszy niż kiedyś, znacznie lepszy, to akurat swego czasu poprawili mu skille. Balans co do itemów płytowych im nie wyszedł raczej, bo przy instach w większości na full dps i bossach które mało co biją nikt nie będzie chodził w itemach płytowych, które tak naprawdę nic rycerzowi nie dają.

  • kapkani nic nie wsadzaja bo tym sie nie gra, ilosc kaplanow mozna policzyc na palcach jednej reki.

    smieszna regenka, leczenie grupowe na 6 osob nie na party, ktore zjada ci mane z predkoscia swiatla to w zasadzie rzucisz 3-4 max i ni emasz na inne skile. a przelicznik od madrosci sie konczy w okolicach 9k i w zasadzie to nie podniesiesz sobie mocy uleczania tylko z wlasciwosci itemkow...


    a wy mowicie o ni zbalansowanym rycu XD

  • Camist

    Closed the thread.