Kwartalnik czerwiec - opinie, uwagi, zapytania

  • Witam :)


    Temat ma służyć komentowaniu zawartości Kwartalnika, włączając w to zawarte w nim konkursy. Chyba nie trzeba więcej wyjaśniać?


    No to skoro już założyłam temat, to zacznę, a co :D Otóż nie rozumiem, co dokładnie należy zrobić w zadaniu konkursowym. Wypisać czy wykreślić? Według tego, co pisze marcik w poście nt. Kwartalnika, należy wypisać 16 wyrazów:

    W aktualnym wydaniu naszej Taboreańskiej gazetki, zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie.

    Poniższy obrazek zawiera 16 nazw związanych z naszą grą! Odszukaj je, a następnie wypisz i prześlij do nas!


    Wyrazy mogą być umieszczone w diagramie poziomo, pionowo oraz na przekątnych.


    5. Zadanie polega na wypisaniu 16 słów związanych z grą, które znajdują się w wykreślance, a następnie przesłaniu nam ich listy na adres e-mail.


    Natomiast w gazetce wyrazy te mamy już podane, więc gdzie tu sens wypisywania? Ponadto w tejże gazetce w zasadach konkursu nadal jest, że należy "odszukać i wypisać":





    Prosiłabym o jasne określenie, co tu trzeba zrobić: WYPISAĆ wyrazy (bez sensu, już są wypisane...) czy WYKREŚLIĆ WYRAZY I ZROBIĆ SCREENA ?


    To na razie tyle. Potem pomarudzę więcej :D Miłego dnia.

  • Ja mam taką uwagę, by osoba, która to redagowała/pisała nauczyła się języka Polskiego :v


    Do tego artykuły o wrakach i ruinach występują dwukrotnie. Chyba, że gazetka załadowała się krzywo na moim telefonie 😆


  • Prosiłabym o jasne określenie, co tu trzeba zrobić: WYPISAĆ wyrazy (bez sensu, już są wypisane...) czy WYKREŚLIĆ WYRAZY I ZROBIĆ SCREENA ?


    To na razie tyle. Potem pomarudzę więcej :D Miłego dnia.

    Wykreślić i zrobić screena :)

    Ja mam taką uwagę, by osoba, która to redagowała/pisała nauczyła się języka Polskiego :v


    Do tego artykuły o wrakach i ruinach występują dwukrotnie. Chyba, że gazetka załadowała się krzywo na moim telefonie 😆


    Powinno występować raz. Faktycznie strona jest dwukrotnie.

    sygn_zpsovkiplyp.png

  • Miło zobaczyć efekty skrobania na forum, z mojej strony plus za kolejną z tych wyjątkowych kart :) :thumbup:

    Chociaż w takiej formie można je zdobyć, a wiadomo kiedy to naprawią.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Ja bym proponowała następnym razem w kwartalniku nie wypisywać nazw do wykreslenia... to całkowicie moim zdaniem psuje zabawę i sens takiej wykreslanki...


    szczerze czuje jakobym tą nagrode zdobyła za nic, bo wystarczyło jakieś 30sekund pobawić sie z tym questem

    1.jpg


    Kiedy nie chce Ci się robić nowej sygnatury, a stara jest nawet ładna...

  • wezmiemy to pod uwage w przyszlych konkursach :)


    /Temat pozostaje nieaktywny od pewnego czasu, w związku z tym zostaje zamknięty. W przypadku chęci ponownego rozpoczęcia dyskusji- zapraszam do kontaktu z Zespołem Forum. Camist

    sygn_zpsovkiplyp.png

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski