Dyskusja na temat promocji w Sklepie z Przedmiotami

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • prawdopodobnie sa zbugowane jak te co byly do 12 ^^

    Te do +12 zostały naprawione, a te do +16 w jaki sposób są zbugowane?

    Lipnie wchodza? Juz lepiej normalne wchodza...

    "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."



    Marekmagikus W/M/P/S/K 90/90/88/70/75 (OFF)
    Resuctet WD/W/S/M 100/100/100/70 (ON)
    E X I L E S



  • Zgłaszam kilka sugestii, by zmienić aktualne promocje weekendowe:


    1. Częstsze oferty z itemami typu zaaw. odpsika, kamień wydobycia losowego atrybutu, czy też wgl pojawianie się kamienia czyszczącego cały element ekwipunku ze statów.Za frogstera takie promo pojawiało się jak nie raz na miesiąc w weekendowej promocji, to w HH w ciągu tygodnia, przywróćcie częstotliwość tych promocji, bo okej część tych itemów jest w stałej ofercie, ale po takiej cenie,że większości graczy się nie opłaca tego kupować.


    2. Częstsze promocje na plusy do ekwipunku, bo są stanowczo za rzadko, niż to miało miejsce za poprzedniego wydawcy Frogstera.


    3.Jakiekolwiek oferty na przemiany dające bonus do atrybutów itp, też są moim zdaniem za rzadko, tylko w okolicach eventów, co skutkuje tym,że trzeba robić mega zapasy. TYLKO dajcie je wszystkie a nie wybrane, bo znowu będą te oklepane i bezużyteczne jak przemiana w kamiennego strażnika spowalniająca o 40%....


    4.Coś dla kolekcjonerów, wprowadźcie jakieś promo na różne skiny, wierzchowce, które pojawiały się w kole, czy też wprowadźcie tytuły, na które gracze czekają cały czas, a Wy wstawiacie po raz nty te same, które już kolekcjonerzy posiadają :P


    5.Rezygnacja z bezsensownych gash, w których przepłacamy za rzeczy, które są w nich zbędne, pakiet z plecakami potrafiliście zrobić bardzo spoko, bo gracz dostaje tam wiele przydatnych rzeczy, czemu nie zmienicie gash , na takie by np z gashy leciało więcej przydatnych rzeczy, a nie feniksy czy aniołki...


    6. Stwórzcie promocje rozwinięcia postaci, w której będziecie oferować talony na dodatkowe klasy, odpałki typu torcik urodzinowy, babeczkę urodzinową,precle itp, które pojawiały się na pocztach graczy lub/i PAKIETACH 80, podczas eventów urodzinowych,zimowych. Wysyłacie tego mało, a ludzie to kupią, np tylko po to by wbić POZIOM SZCZYTU.


    7. Promocja na pety z bonusami 20%, odkąd nie wydajecie pudełkowej wersji gry, ciężko jest dorwać jeszcze aktywny klucz, by uzyskać takie pety. Stwórzcie nową promocje z przemianami petów (WSZYSTKIMI) i tymi co dają te bonusy 20%, bo aktualnie w stałej ofercie macie dodane tylko 4 takie pety, dające tylko 2 różne bufki, a jak wszyscy wiemy jest ich dużo, dużo więcej.


    8.Zacznijcie łączyć tez promocje np 3 promo w 1 weekend, bo jak ludzie widzą kolejny raz w przeciągu jednego kwartału promocje z malatiną, to się porzygać idzie, bo każdy by chciał kupić coś bardziej użytecznego niż talony, które i tak wysyłacie na pocztę, po kilka razy w roku.... . Nie widzę problemu w tym,że czemu nie mogłaby się pojawić wielka promocja o nazwie EKWIPUNEK i wrzucacie tam promo na czyste kamienie,plusy,nawierty,losowe,odpiski,kamienie czyszczące eq jednocześnie. INNE łączenia też by Wam wyszły na rękę jak i graczom.SERIO GRACZE BY TO CHCIELI.


    9. I na koniec zrezygnujcie z promocji okolicznościowych , takie jak festiwal rzemiosła i dajecie tylko wtedy talony do rozwinięcia craftów, czy mebelki. Niektóre festiwale, są w okresach gdy na grze jest mało osób i blokujecie tymi okolicznościowymi promocjami rozwój graczy sezonowych ( TAK TYCH KTÓRZY GRAJĄ NP TYLKO W OKRESIE ZIMOWYM). W Promocjach okolicznościowych powinny moim zdaniem znajdować się tylko mebelki, skiny,ewentualnie odpałki związane z danym okresem takim jak urodziny Runes of Magic.



    KOMENTARZ DLA USZCZYPLIWYCH LUDZI: Nie chce mi się linkować każdej rzeczy po kolei, która za rzadko pojawia się w IS, bo zasypałbym tym całe forum i stałoby się to nieczytelne.Wolałem napisać w zbiorowym poście co moim oraz wielu innych graczy zdaniem pojawia się stanowczo za rzadko lub to co się pojawia jak bardzo jest bezsensu i bezużyteczne ;P

  • Jak najbardziej popieram !


    Ale wiem, ze nic z tych rzeczy sie nie zdarzy.


    Wprowadzajac nowy IS mielismy cala gore obiecanek, spadl z niej tylko jeden kamien - drozyzna i watpliwie dzialajacy sklepik :(

  • Oni poprostu powinni zatrudnic kogos badz zmienic aktualna osobe , ktora zajmuje sie IS-em . zarowno wartoscia dias , promocja na nie jak i oferta i cenami . Zatrudnic za realne pieniadze , a nie na zasadzie wolontariatu . i najlepiej dajac takiej osobie powiedzmy 10% od zyskow . wowczas is stalby sie bardziej oplacalny , a ludzkie opinie mialy by jakie kolwiek znaczenie

  • Weźcie już nie dawajcie tych g...ych promocji z talonami na powtórzenie Malatiny, przecież to jakaś żenada, kto to powtarza. Na powtórzenie goblinów to byłoby jeszcze z sensem, te promocje obecnie to jest takie dno ,że nie idzie na to patrzeć bez odruchów wymiotnych...

  • A może w końcu wprowadzilibyście do Polskiego IS na stałe lub w formie okresowych promocji kamienie:


    Idealny bezgraniczny Klejnot Mgławicowy

    Idealny Bezgraniczny Gwiezdny Klejnot

    Idealny Bezgraniczny Księżycowy Klejnot

    Idealny Bezgraniczny Słoneczny Klejnot


    Oraz perfekty 16-20


    Dodatkowo może w okresie festiwalu rzemiosła można by wprowadzić do is pakiety z Recepturami nie osiagalnymi w grze ( bez powodu wycofanymi z droopa ) np: talizman


    mikstury z serii Silne:

    Życie

    Zręczność

    Siła

    Inteligencja

    Mądrość



    Jedzenie na niewrażliwości:

    Serenstum

    Placek

  • wasze promocje mają się tak samo jak te wasze poziomy szczytu jak i nowa insta Panteon>Powiedzcie mi co za ciul daje takie promocje bez promocji. A tak apropo ten gościu z ISU to chyba naćpany jest > sorka ale podam przykład promocji która widziałem a gram tu prawie 10 lat już >Kiedyś wydobycie Losowego Atrybutu kamień kosztował 39 dias za 1 szt a tu taka niespodzianka od was ten sam kamień wydopbycia za 49 dias w promocji czy nie powinno to być tańsze bez komentarza . P.S do tego pana pani co prowadzi ten IS śmieszny ITP>>> DAJCIE GRACZOM TO CO GRACZE CHCA TO CO NAJPOTRZEBNIEJSZE JEST A NIE DAJECIE JAKIES ŚMIECIE KTÓRE NIKT NIGDY I DO NIECZEGO NIKOMU NIE JEST POTRZEBNE .A JESZCZE JEDNO NIECH TAK NAPRAWDE PROMOCJA NIBY WASZA ZACZNIE SIE OD KUPNA JEDNEGO PRZEDMIOTU Z IS> THX WIELKIE ZA WYSLUCHANIE ITD

  • To co z tymi perfektami do +30, bo nie ukrywam nawet dość sporo diamentów załadowałem jak zobaczyłem tą promocje w nadziei,że w końcu będę miał oba pierścionki ulepszone do 30, a tu wyłączyliście mi promke zanim skończyłem ładować diamenty :(