Dyskusja na temat promocji w Sklepie z Przedmiotami

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Można tu zamieszczać co jest w obecnej promocji w IS, bo w moim przypadku często nie wiem co jest , po prostu nie pokazuje aktualnych nowośći:(

  • Witajcie,


    O aktualnych polecanych ofertach możecie dowiedzieć się udając się do zakładki "Polecane", a następnie "Oferty" w Sklepie z Przedmiotami.

    Najczęściej tam zamieszczane są tymczasowe promocje, oferty.


    W dniu dzisiejszym jest to: Głębokie Westchnienie Anioła z oznaczeniem 46 % oraz Złoty Młot do Napraw z oznaczeniem 47%.


    Zachęcamy do zakupów oraz dyskusji i opinii na temat promocji w tym temacie.

  • Witam :)


    Odnośnie bieżącej promocji na gahse z kamieniami many i same kamienie... Już to było pisane nie raz na starym forum, ja też o tym pisałam całkiem niedawno, ale dalej to samo: czysty kamień many poziomu 5 za 19 diamentów, czysty kamień many poziomu 6 za 39 diamentów... Ręce opadają. Napisze na kolorowo, żeby było bardziej widoczne:


    Oczyszczony kamień fuzji kosztuje 19 diamentów, a obecnie w grze robi się czyste kamienie poziomu 6 OD RAZU z czystych itemków jakości zielonej dropiących na strefie Enoch (ewentualnie w instancji). Koszt zrobienia T6 w grze to 19 diamentów. Nikt nie robi T5, bo to się nie opłaca. A dać 39 diamentów za T6? Po co, skoro mogę taki mieć wydając 19 diamentów na pfs? I od razu wyjaśniam, że nawet osoby nie mające dostępu do najnowszej strefy są w stanie zrobić T6 za 19 diamentów (NIE 39), gdyż cena czystego itemku na AH to około 50 - 70 tysięcy, malutko...


    Może ktoś jednak uświadomi osoby zarządzające tymi promocjami, jak bardzo bezsensowne jest to, co mamy obecnie? I może ktoś mi wyjaśni łaskawie, dlaczego - pomimo, że pisano o tym nie raz - jest nadal jak było? Mam wrażenie, że jesteśmy olewani ciepłym moczem, bo wygląda to tak, jakby nasze uwagi po pierwsze były zbywane już po przeczytaniu przez osobę odpowiedzialną ("a niech se matoły piszą"), po drugie nie były W OGÓLE przekazywane wyżej ("a co ja będę przekazywać, niech se matoły piszą"), po trzecie nie były mimo licznych zapewnień wcale rozpatrywane ("a co będziemy coś rozpatrywać, niech se matoły piszą")


    Z mojego punktu widzenia, po tylu tylu tylu tylu zgłoszeniach wygląda to tak, że KAŻDY członek teamu - od mentora po comę - ma to gdzieś w głębokim poważaniu. Po co więc pisać: "zachęcamy do dyskusji i opinii" skoro te dyskusje i opinie są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg?



    Nie pozdrawiam.

  • czysty kamień many poziomu 6 za 39 diamentów

    Dziękuję Vimko za Twój post i sugestię, zauważ jednak, że T6 kosztował w promocji 29, nie 39 (to tak, by wszystkie fakty były prawidłowe ;) ).

    Niemniej, wyślę sugestię zmiany odpowiedzialnej osobie.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • czysty kamień many poziomu 6 za 39 diamentów

    Dziękuję Vimko za Twój post i sugestię, zauważ jednak, że T6 kosztował w promocji 29, nie 39 (to tak, by wszystkie fakty były prawidłowe ;) ).

    Niemniej, wyślę sugestię zmiany odpowiedzialnej osobie.

    Osobie odpowiedzialnej za promocje należy się kubeł zimnej wody na głowę i porządny opieprz za takie partactwo, a nie sugestia. Jak można, nie po raz pierwszy zresztą, wypuszczać taki bubel? To nie jest jakaś nietrafiona i mało potrzebna promka, jak np. amulety, to jest jawna kpina z graczy.

  • Rozumiemy Waszą irytację oraz niezadowolenie, jednak z naszej strony możemy jedynie prosić o cierpliwość oraz zachowanie spokoju. My nie odpowiadamy za promocje w Sklepie z Przedmiotami, jednak stale jako Wasz zespół przekazujemy Wasze opinie i sugestie w tej sprawie do odpowiednich osob, które odpowiadają za ten element gry i też mamy nadzieję, że zostaną poczynione odpowiednie kroki w tym kierunku.

  • Camist, ja jestem spokojna. Nie chciałbyś być w pobliżu, gdybym przestała być... Jestem po prostu mocno zniesmaczona i zdegustowana tym, jak nasze sugestie i opinie są traktowane. Zdaję sobie również sprawę z tego, że to nie takie szare ludki jak Ty i inne mentory odpowiadają za ustalanie promocji. Jednakowoż, gdy po raz enty powtarza się jedną i tą sama prośbę/sugestię/opinię i jest ona ignorowana, to powstaje pytanie - dlaczego? Który szczebel w tej drabinie przyjmowania-zgłaszania-rozpatrywania-wdrażania jest spaczony i należałoby go usunąć? Bo nie wierzę, że ta akurat promocja przynosi jakikolwiek zysk dla firmy. Zdrowy rozsądek i umiejętność wykonywania podstawowych działań matematycznych na to wskazują. I nikt mi nie wmówi, że nasi sąsiedzi zza Odry są tu jakoś bardziej ociężali umysłowo i nie potrafią myśleć, w związku z czym na pęczki kupują te czyste T5 za 19 diamentów i T6 za 29...

  • A ja bym prosił moderatora o sprawdzenie kiedy ostatnio sugestia która tutaj była podawana odniosła skutek.


    Post moda może wyglądać np. w taki sposób:


    Sugerowane przez bosakos 01.07.2018 (tutaj link do posta)

    Zrealizowane ??.??.???? Jakoś pewnie macie dostęp do tego co było w ISie...


    Zakładając że takie sugestie nie były wogóle realizowane w rozsądnym odstępie czasowym od sugestii temat "Propozycje ofert w sklepie z przedmiotami" należałoby zamknąć ponieważ nie ma on nic na celu i nie przynosi żadnych rezultatów :)


    Pozdrawiam, życzę samych HDków i miłej gry ! :P


    Edit: ten post przeniesiono z tematu "Propozycje ofert w sklepie z przedmiotami"

    I`m no hero. Just a yordle with a hammer.

    Edited 2 times, last by bosakos: Przeniesiono z innego tematu wiec musiałem edytować dla wiekszej jasności mojej wypowiedzi. ().

  • Camist


    Jak możesz tak podpytać, jest szansa że pojawi się opcja "prezentu" przy tych pakietach czy był to planowany zabieg?

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Hej Zeno w chwili obecnej opcja prezentu nie jest planowana, ale przekazaliśmy tą prośbę do odpowiedzialnej osoby i być może pojawi się ona w przyszłości.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Proszę o wprowadzenie do oferty sklepu przedmiotów które pojawiły się w pakietach po wejściu gry na Steam.

    Chodzi o tytuł "Nieugięty poszukiwacz przygód" z pakietu zwiadowcy oraz o "Skórzany plecak dobrej jakości" od III do VI z pakietu smoczej przygody.

    Proszę o odpowiedź czy przedmioty te pojawią się pojedynczo w Is, z możliwością zakupu bez drogiego pakietu pełnego niepotrzebnych rzeczy lub takich, które większość graczy już ma.

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • Reynmar chyba nie sądziesz że dadzą CI coś takiego pojedynczo kiedy możesz zapłacić 3000 diasów XD. Oni myślą że każdy to kupuje, a pierwsze co powinniśmy zrobić to wejść na te nowe serwery i odradzić kupno takiego shitu dla tamtych początkujących ludzików.

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Mam pytanie odnośnie dzisiejszej promocji "Odpowiedni czas!". Czy brak rabatów na Oczyszczone Kamienie Fuzji (również w Pakietach) to jakieś przeoczenie czy też tzw. dostosowanie cen?




    Dotychczas podczas tej konkretnej promocji (o nazwie "Odpowiedni czas!") były rabaty również na Oczyszczone Kamienie Fuzji, nie tylko na Doładowania...

  • Ja to odbieram jako jasny przekaz ze strony GF: to już "odpowiedni czas", nie chcemy was dłużej w tej grze i zrobimy wszystko żeby ją wam obrzydzić :D

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • Ja to odbieram jako jasny przekaz ze strony GF: to już "odpowiedni czas", nie chcemy was dłużej w tej grze i zrobimy wszystko żeby ją wam obrzydzić :D

    Chyba coraz wiecej osob tak mysli.