Problem z poruszaniem się

  • Witam


    Mam taki problem:

    Wciskam cały czas np. W i poruszam się do przodu. Często jest tak że przestaję się poruszać tak jakbym puścił przyciski poruszania i staję w miejscu. Wtedy muszę jeszcze raz wcisnąć przycisk. Pomóżcie bo przeszkadza to znacznie w taktykach i po prostu denerwuje... Dzieje się tak z wszystkimi przyciskami poruszania.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Sprawdzałeś czy nie powoduje tego któryś addon? Takie zachowanie można zaobserwować przy addonie AutoFollow. Gdy ustawisz na kimś śledzenie, jednocześnie poruszając się na WSAD, to będzie przerywać poruszanie.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Tak. Na innych klawiaturach to samo, w innych grach jest ok. Może jakiś plik konfiguracji... Sam nie wiem na co już wpaść...

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Grasz w trybie okna czy na pełnym ekranie? Występuje to przy obu ustawianiach?

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Występuje niezależnie od ustawień grafiki czy okna mam 2 klawiatury oryginalną lenovo oraz X7 g100 (zabytkową niepełną klawiaturę gracza) które testowałem w wszelakich możliwych konfiguracjach (wykluczam). Win 10 64bit. W żadnej innej grze ani programie nie występuje ten problem. Komputer stacjonarny. A dokładnie wygląda to tak jakby RoM dostał sygnał puszczenia klawiszy (up).

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Pytałem o te grę w oknie, bo może wyskakują Ci gdzieś w tle powiadomienia systemowe przerywając tym samym grę. Tak strzelałem, nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Zakładam że już próbowałeś podłączać klawiaturę pod inne porty.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Próbowałem teraz pomyślałem żeby sprawdzić mysz bo mam programowalną i może jakimś cudem koliduje

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • A gdyby tak odinstalować oprogramowanie do myszki i spróbować? Albo podczas gry wymusić z poziomu Menedżera Zadań zamknięcie Launchera i grac dalej?


    Niestety, ale nowy Launcher potrafi powodować nawet zacinanie streama na Facebooku, gryźć się z TS-em, więc diabli wie co jeszcze! :rolleyes:

  • Jakimś dziwnym cudem miałem nowy launcher w romie a grałem przez steam. Uruchomiłem, zalogowałem, dałem opcje napraw i problem chyba znikł.... Generalnie teraz gra chodzi lepiej. Podobna opcja na steam nie dawała takiego efektu. Teraz będę grał przez launcher GF.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • ja mam tez ten problem i nie gram przez steam, myslałam ze to moj sprzet cos neidomaga nie sadzilam ze przez gre/ustawienia/addony heh....

  • Teron

    Closed the thread.