Błedna wersja gry

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Nie wiem czy w Twoim przypadku to pomoże ale możesz spróbować. Wejdź do folderu z grą i sprawdź datę modyfikacji 3 plików: Update, UpdateEU, UpdateUS. Jeśli dziś podmieniło tylko UpdateEU i UpdateUS to skasuj Update, wykonaj kopie UpdateEU i zmień mu nazwę na Update.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Użyłbym jeszcze opcji "Napraw" w nowym launcherze. Coś przy aktualizacji musiało się źle wgrać. Jak to nic nie da możesz sprawdzić podmieniając na moje pliki "Update".

    Files

    • Update.zip

      (144.66 kB, downloaded 283 times, last: )

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Niestety podmiana plików nic nie dała :( , opcja napraw również, jak również przeinstalowanie gry .


    Wogółe pierwsze co zrobiłęm to uzyłem napraw , a potem zainstalowałęm gre ponownie ....

  • Przeinstalowałeś grę to teoretycznie powinno działać...


    Dziś podmieniało poniższe pliki w folderze gry:


    I w folderze fdb:


    Wgrałeś na nowo zatem data będzie wszędzie identyczna ale możesz porównać wielkości plików, ja bym je wykasował (zaczynając od tych 5 w folderze z grą) i dał ponownie "Napraw" by wgrało nowe. Komunikat o błędnej wersji gry kojarzy mi się tylko z plikami Update, fdb raczej tego nie powoduje.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • No i niestety po tygodniu problem nadal występuje.

    Nie pomaga:

    - reinstalacja gry, Gra sie instaluje , updejtuje a potem ciagle komunikat o niezgodnej wersji.

    - klienta GF, Klient sie instaluje aktualizuje sprawdza pliki i wyskakuje komunikat o niezgodnej wersji.

    - podmiana plików. Ciagle komunikat o niezgodnej wersji, bo klient sobie ściąga je skądś i podmienia z powrotem xd


    Moze dzisiejsza konserwacja cos naprawi :D