Królowa Myrmexów ; Runiczny strażnik

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
 • Podpinam się. MARTWICA jest nową epidemią opanowującą Taboreę i jest mega irytująca. Najlepsze przykłady to właśnie te wskazane wyżej. Inny wręcz wspaniały przykład widzicie na zdjęciu w spoilerze

  Chyba każdy wie o co tu chodzi...  Robiąc tez Lustra dziś w nocy zauważyłem pewną zależność. Za każdym razem gdy przeniesiecie się na nową mapę, np. z Varanas na Obsydianową Twierdzę czy też wejdziecie na Lustra, i zabijecie moobka to nie będzie można podnieść dropu z takowego moobka. Jest to ZAWSZE pierwszy zabity moobek. A przynajmniej to ZAWSZE aplikuje się od czasu zakończenia ostatniej konserwacji, po której problem się nasilił, a sam błąd zaczął występować po wprowadzeniu ostatniego patcha. I dlatego właśnie taka Królowa czy Olbrzymi Strażnik leżą sobie martwi i będą leżeć, tym samym blokując możliwość zdropienia karty czy też wykonania questa.

  Z tego co mi wiadomo to również Salamandra zbierała informacje o tego typu moobkach. Miło by było dowiedzieć się dlaczego oraz czy macie jakieś informacje czy wytyczne jak sobie z tym radzić. Również bylibyśmy niezmiernie wdzięczni gdybyście poinformowali osoby odpowiedzialne, że problem ten ma dość spore znaczenie dla graczy i w znacznym stopniu utrudnia grę(na dłuższą metę może brakować moobków do zabijania...).

 • Miło by było dowiedzieć się dlaczego oraz czy macie jakieś informacje czy wytyczne jak sobie z tym radzić. Również bylibyśmy niezmiernie wdzięczni gdybyście poinformowali osoby odpowiedzialne, że problem ten ma dość spore znaczenie dla graczy i w znacznym stopniu utrudnia grę(na dłuższą metę może brakować moobków do zabijania...).

  Błąd nie występuje bez powodu czy też losowo, trzeba spełnić konkretne warunki. Niestety nie posiadam jeszcze wytycznych co w tej sprawie będzie robione, a częsty reset strefy może być uciążliwy. Oby prędko to poprawili.


  Prosiłbym o informację, gdyby spotkał ktoś 2 takie potwory w tej samej strefie. Wedle moich ustaleń trafia się tylko 1 na strefę.

 • Problem dotyczy również skrzynek na lustrzanym świecie. Poniżej 2 screeny zrobione w czasie ~40s od siebie. Skrzynka jest stała, tak stoi.

  A podniosłeś ze skrzynki łup?


  Problem jest dosyć unikalny i nie do zaobserwowania dla pojedynczej jednostki i żeby dojść do sedna trzeba współpracy całej społeczności.


  Na screenach jest widoczne że gracze mają przywołane zwierzątka i to je łączy.


  Edit


  We wszystkich przedstawionych sytuacjach trzeba było się odpalić na drop. Może jakiś buff albo "przekręcenie licznika"?

  Edited 3 times, last by Destoy ().

 • Nie dało się w ogóle podnieść łupu ze skrzynki. Po przeniesieniu się na lustrzany świat otworzyłem skrzynkę zanim uderzyłem jakiegokolwiek moba.

  Z angielskiego forum: