Pytanie o Zbroję Srebrnego Źródła

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • pytanie z innej beczki.
    zabiłem kiposa poszedłem z ta ksiazka do Teresy i nie otrzymałem zbroi z srebrnego źródła. ktoś coś wie jak to zdobyć, dzięki za odpowiedź z góry.

  • pytanie z innej beczki.
    zabiłem kiposa poszedłem z ta ksiazka do Teresy i nie otrzymałem zbroi z srebrnego źródła. ktoś coś wie jak to zdobyć, dzięki za odpowiedź z góry.

    Wybrany pancerz Srebrnego Źródła otrzymujesz za zadanie Zlecenie na Przywódcę Koboldów. Książka o której mówisz to pewnie "Tajny Plan Kiposa" do zadania Plany Przywódcy Koboldów, z niego nie ma pancerza.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • dzięki za odpowiedź. mam jeszcze drugie pytanie, wbiłem około 58 lv i gdzie mam teraz expic, skończyłem mapę z posterunkiem nag i nie wiem do jakiej instancji udać się dalej i również jak się dostać. czytałem że jakiś wulkan czy coś. pozdrawiam.

  • Ze Srebrnego Źródła możesz pojechać na północ i przejść na Dzikie ziemie, a stamtąd z buta na Wulkan Aotulia. Niedaleko Snoopa na tej mapie, w wiosce Dimarka, będzie stał NPC, który da Ci misję umożliwiającą rozpoczęcie łańcuszka fabularnego w Dalanis. Ten łańcuszek poprowadzi Cię przez kolejne mapy.

    Oczywiście możesz zrobić po drodze Dzikie Ziemie i Wulkan, ale łańcuszek chyba lepiej wychodzi. no i odblokowuje Ci kolejne mapy.


    P.S. Gildie sobie znajdź. Aktywną. O takich rzeczach to się w gildii ludziki dowiadują.

  • Ze Srebrnego Źródła możesz pojechać na północ i przejść na Dzikie ziemie, a stamtąd z buta na Wulkan Aotulia. Niedaleko Snoopa na tej mapie, w wiosce Dimarka, będzie stał NPC, który da Ci misję umożliwiającą rozpoczęcie łańcuszka fabularnego w Dalanis. Ten łańcuszek poprowadzi Cię przez kolejne mapy.

    Oczywiście możesz zrobić po drodze Dzikie Ziemie i Wulkan, ale łańcuszek chyba lepiej wychodzi. no i odblokowuje Ci kolejne mapy.


    P.S. Gildie sobie znajdź. Aktywną. O takich rzeczach to się w gildii ludziki dowiadują.


    na północ jest dolina aslan krucze pola i wyjące góry.

  • heh to ja wybrałem drogę dookoła świata bo przez krucze pola i wybrzeże łkań potem posterunek nag

  • Mam



    P.S. krucze Pola są na wschodzie, a Wyjące Góry na południu TEJ MAPY

    mam inne pytanie jeszcze jak już udało się kogoś zapytać. też masz takie problemy z grą tj ciągłe wywalanie do windowsa itp? ostrzeżenia o zapełnionej pamięci?

  • To są normalne problemy z tą grą własnie przez... Złe ulokowanie pamięci z powodu złej optymalizacji.


    Pod Esc wejdź w Ustawienia Audio i Wideo i poustawiaj MAKSYMALNIE tak: fa7dbedbcfb669c7e78b2394021d03ee.png


    Paski nie mogą być dalej niż na zdjęciu. W przeciwnym wypadku czekają cię właśnie crashe i te ostrzeżenia. Co prawda nadal będą się zdarzać, ale zdecydowanie rzadziej. Najbardziej crashogenny jest dystans widoczności. Jeśli nadal będziesz miał problemy to najpierw obniżaj Dystans widoczności. Oczywiście wszystko co jest odznaczone również ma być odznaczone u ciebie(wyjątkiem jest Skala UI - to włącz lub wyłącz i ustaw sobie wedle życzenia)

  • Zaqes mnie uprzedził z tym screenem, ale dobrze mówi :)

    Pokusiłbym się jedynie na wyższe ustawienia graficzne, poza dystansem widoczności który ma olbrzymi wpływ na ilość crashy. Sam mam wszystkie ustawiania jeden stopień poniżej max, a crashe mam od święta.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • w lokacji typu ystra quilana kanion było ok na maxx teraz jestem na wybrzeżu kopyta i nawet ładując grę mi wywala. dzięki za pomoc. spróbuję tak jak na obrazku

  • mam pytanie. jestem w wiosce dorris i tam skonczylem juz chyba cały łańcuszek z zamkiem sardo, przedostatnia misja u Axel Kaiynith Czekanie na Posiłki ze Straży Lwiego Serca zaliczona i co dalej? Ktoś coś takiego miał?

  • następna misja "Długie Oczekiwanie" jest na poziom 67, więc jeśli nie masz co najmniej 65 poziomu, nie jesteś w stanie jej wziąć. a jeśli nie możesz znaleźć tej misji, to NPC (Strażnik Straży Lwiego Serca) znajduje się mniej więcej w połowie zamku Sardo (ale nie instancji), czyli po prostu musisz przejść przez zamek sardo, wziąć misję i oddać ją już w zatoce tergothen