Problem z założeniem konta

  • Witam

    Może mi ktoś wytłumaczyć, jak działa tworzenie konta do tej gry? Stworzyłem konto GF, zalogowałem się do launchera i tam wymagane jest dodatkowe konto. Jak próbuje je stworzyć, wyskakuje mi komunikat "Wystąpił błąd". Próbowałem też przez steam, ale tam wyskakuje mi "Błąd konta lub hasła".

  • Dobry wieczór, Golombek


    Proszę na wstępie zapoznać się z następującymi tematami na tutejszym forum:


    FAQ - konto oraz launcher Gameforge


    Runes of Magic - FAQ platformy Steam


    Jeżeli to nie wystarczy, sugeruję kontakt z Systemem Support. Jednocześnie prosiłabym wówczas o więcej szczegółów, najlepiej w postaci zrzutów ekranu przedstawiających wyskakujący komunikat.


    Pozdrawiam -

    Salamandra


    P.S. Przypominam, że w razie jakbyś chciał pokazać takie screeny tutaj na forum, należy odpowiednio zamazać nazwę konta i adres email oraz wszelkie inne dane dostępowe. W przypadku kontaktu z Supportem taka obróbka nie jest wskazana.

  • Witam

    Może mi ktoś wytłumaczyć, jak działa tworzenie konta do tej gry? Stworzyłem konto GF, zalogowałem się do launchera i tam wymagane jest dodatkowe konto. Jak próbuje je stworzyć, wyskakuje mi komunikat "Wystąpił błąd". Próbowałem też przez steam, ale tam wyskakuje mi "Błąd konta lub hasła".

    Wgraliśmy dziś małą poprawkę, czy mógłbyś powiedzieć nam czy problem nadal występuje?

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Teron

    Closed the thread.
  • Teron

    Added the Label Polski