Poziomy Szczytu

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Nieznajomek nie znasz gry widać bo chyba nie wiesz ze dajesz prawo czegoś takim 2 gildiom na serwie zrobić zadania reszta ma nic nie mięć choć tez wydaje kasę na diasy i tez maja prawo się rozwijać 100+ zawsze tak było ważne było zęby nikt nie miał przewagi twoje podejście dzieli graczy po prostu pograj 10 lat jak ja w tej grze dopiero zrozumiesz

    Są conajmniej 2 proste wyjscia - a) randomy, b) DOŁĄCZ do silnej gildii, nie kiś ogóra.

  • Nieznajomek nie znasz gry widać bo chyba nie wiesz ze dajesz prawo czegoś takim 2 gildiom na serwie zrobić zadania reszta ma nic nie mięć choć tez wydaje kasę na diasy i tez maja prawo się rozwijać 100+ zawsze tak było ważne było zęby nikt nie miał przewagi twoje podejście dzieli graczy po prostu pograj 10 lat jak ja w tej grze dopiero zrozumiesz

    Są conajmniej 2 proste wyjscia - a) randomy, b) DOŁĄCZ do silnej gildii, nie kiś ogóra.

    Proszę was, gra pada na pysk, jeden random na tydzień xD , poza tym dwie gildie które zrobią nowe insty.

    ludzi prawie nie ma, a gf wymyślił [wycięto] poziom szczytu BRAWO

    Poza tym żeby zaliczyć tego questa ,trzeba nie raz iść 15x na daną instę, jak chcesz to zrobić w randomach???

    A może mam zmienić gildię, i powiem nowym " Hej, cześć ja do was po poziom szczytu i itemy. a potem możecie mnie [wycięto]"


    //Edited by Volveremos - niedozwolone treści

  • Masz rację, te 2 gildie raczej nie potrzebują takich marud :D


    //Edited by Volveremos - poprawiono edytowaną treść w cytacie

  • Mi się jakoś udało wbić 8o



    Uprzedzę pytanie jak.


    Do 4 lvl i 23% na Inscie Świątynia Słońca Wiecznego Snu (easy) i dziś dobiłem 5 lvl robiąc talony przez 2h na butelkach.

  • W imieniu gildii, społeczności romowskiej, serverów globalnych i prywatnych, fanów hardbase'u, wnoszę o przyznaniu graczowi Blackvelvet orderu GF'a za rozwój gry i znaczącym wykazywaniu akcjonariuszom w raporcie noworocznym wzrostu populacji graczy poprzez ilość altów. Takich graczy nam i GF'owi potrzeba !

    Edited once, last by Aheo ().

  • Kochani,


    pragnę zwrócić uwagę, abyśmy wszyscy trzymali się głównego tematu tego wątku. Dyskusja w ostatnim czasie zeszła na nieprawidłowy tor i pojawił się spory offtopic, który nie jest dopuszczalny na Forum.

    unknown.png

  • zobacz sobie ile ludzie czeka po goście od polowania do tego jak się dostaje po 3 to 100 razy trzeba zabić na 1 to policz sobie ile to zajmie widać gm co mało gra gada wiec