Dyskusja o Patchu 7.4.0.2897 Chapter VII - Chassizz itp. itd. etc.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Aheo

    Changed the title of the thread from “Dyskusja o Patchu 7.4.0.2897” to “Dyskusja o Patchu 7.4.0.2897 Chapter VII - Chassizz itp. itd. etc.”.
  • Jak przetestujemy ile będzie błędów na nowej strefie - to od razu uwzględnią w patchnote'sie "znane błędy".

    Nawia (ex Vesna, ex Saoraid)

    Nie czytam w myślach

    Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania.

  • A o czym tu dyskutować :D bedzie standardowo:

    - zbugowane bossy na nowej instancji

    - brak kart z nowej strefy

    - źle przypisany drop do worków na nowej strefie

    - niedziałająca misja przenosząca na nowa krainę

    - nowa porcja crash'y

  • Quote

    Nowy System Poziomu Szczytu został dodany.


    • Gracz musi osiągnąć poziom 100 na głównej jak i pobocznej klasie.
    • By odblokować System Poziomu Szczytu, gracz musi ukończyć zadanie "Przejście Granicy Szczytu" od NPC Leya Peak.
    • Doświadczenie Poziomów Szczytu zdobywane przez gracza odpowiada 1/10 normalnego doświadczenia.
    • Obecny maksymalny poziom Poziomów Szczytu wynosi 5. W przyszłych aktualizacjach, maksymalny poziom będzie zwiększany oraz dodany zostanie ekskluzywny ekwipunek Poziomów Szczytu.

    Nie wiem na czym to będzie polegało, ale jeżeli to jest to o czym myślę to będzie to świetny system niespotykany w grach MMORPG.

  • Prosty sposób jak ominąć zwiększenie cap lvl powyżej 100 i ( uniknięcie przepisania wszystkich skili powyżej 100, GF pewnie znał problemy nieoficjalnych serwerów z przepisywaniem maksymalnego poziomu skili) , więc troche to śmieszne, ale biorąc pod uwagę,że jest to 1/10 normalnego expa to zrobili właśnie z tego AION wersje 2.0, gdzie po wprowadzeniu max 75lvl wbijało się to miesiącami



    POLECAM :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

  • Czyżby Celes zgubiła jedno 0? :v

    The Peak Level experience player earns is 1/100 ratio of the normal experience.

    Doświadczenie Poziomów Szczytu zdobywane przez gracza odpowiada 1/10 normalnego doświadczenia.

    L'expérience gagnée pour augmenter le "Système du niveau du sommet" correspond à 1% de l'expérience gagnée normalement.

    El personaje adquiere un 1/100 de la experiencia normal para el sistema de nivel cumbre.

  • Ja tylko nie rozumiem co wy macie takie ciśnienie na podniesienie poziomu? Chcecie nowych plusów, przez co stare do niczego wam się nie przydadzą? I wielu innych rzeczy, nad którymi mi się nie chce rozwodzić po raz 4-ty w przeciągu 2 tygodni...

  • Z tego co rozumiem to max lvl zostaje 100 tylko zostaną wprowadzone jakieś poziomy szczytu i wsio. Szybko nie uświadczymy bonusu do pd ;-(

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • No tak, bo kilkanaście punktów albo % zrobiłoby ci niesamowitą różnicę :D Zacznij się lepiej martwić trafianiem w bossa zamiast brakującymi procentami ze skilli :)

  • Ale tak jak pisze Zaq - wszystkie plusy zebrane do tej pory poszłyby się kochać. Dalej uważasz, że to super opcja dla poziomu skilla 101 a nie 100???