Tegoroczne wydarzenia świąteczne

    • Pomiędzy 16.12.2019 (00:00 czasu lokalnego) a 24.12.2019 (23:59 czasu lokalnego) otrzymacie +250% punktów talentu z potworów oraz +100% większą szansę na drop.
    • Pomiędzy 25.12.2019 (00:00 czasu lokalnego) a 01.01.2020 (23:59 czasu lokalnego) otrzymacie +500% punktów talentu z potworów oraz +200% większą szansę na drop.


    W tym roku nie będzie bonusu do PD ? Czy to jest błędna notka ?

  • Witaj,


    Nie jest to błąd w ogłoszeniu. Tegoroczny świąteczny event nie będzie zawierał bonusu do Punktów Doświadczenia. Zdajemy sobie sprawę, że zazwyczaj pojawiał się on z okazji głównych eventów/świąt oraz z tego że bardzo go lubicie. Pragniemy jednak poinformować, że wraz z nową częścią Chaptera 7 planujemy wprowadzić nową funkcję na którą bezpośredni wpływ będą miały punkty doświadczenia, w związku z tym musieliśmy zmienić nasze zwyczajowe eventy.

    Więcej informacji mamy nadzieje pojawi się już wkrótce dlatego zachęcamy do śledzenia naszego forum.


    Prosimy się jednak nie martwić, bonusy do Punktów Doświadczenia będą pojawiały się w przyszłości.

  • Szybki i prosty sposób,żeby zapobiec zwiększeniu się populacji serwera podczas przerwy świątecznej....... i ja to szanuje <3:D:D


    A tak na serio to dość ubogie te zimowe eventy w tym roku, jeśli nie jest to spowodowane tym,że w tygodniu 16.12-22.12 pojawi się nowa strefa z nową instą, to GF olał w tym roku społeczność w porównaniu z poprzednimi latami :/,a dawanie forumowych eventów z no powiedzmy sobie szczerze słabymi nagrodami dla starych wyjadaczy, którzy dorobili się tego typu rzeczy w setkach jak nie tysiącach sztuk za tyle lat grania nie rekompensuje braku bonusu PD,braku eventu na mity.



    PS. Tak wiem,że mity można farmić z WB,ale porównywanie WB do farmy sardo czy tosha podczas eventu jest żałosne uprzedzając durne komentarze innych forumowiczów ;)

  • A ja mam pytanie:

    Co z eventem na mity?

    W tym roku nie planowany jest event na Dowody Mity, w takiej formie w jakiej był poprzednio.


    W tym roku nie planowany jest event na Dowody Mity, w takiej formie w jakiej był poprzednio.

    A jest w ogóle planowany w jakiejś innej formie, żeby można było zdobyć ich wystarczającą ilość? :D

    Słyszałem, że plan na event jest taki:

    Proszę o przekazanie sugestii wyżej 8)

  • Na AH ? :-)

    Było dobrze to teraz pozmieniają nie wiadomo po co ...

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • W tym roku nie planowany jest event na Dowody Mity, w takiej formie w jakiej był poprzednio.

    A można uzyskać informacje w jakiej formie będzie planowany w tym roku , a w jakiej formie w przyszłym ? I czy znowu będzie do wykonania tylko przez postacie z maksymalnie ulepszonym ekwipunkiem a zwykli gracze będą jak zwykle zdani na kupowanie ich na AH za kosmiczne ceny ?


    Czemu nie zrobicie usprawnienia by mity wpadały automatycznie do portfela walut po podniesieniu ( zapobiegło by to handlowi mitami na AH) i zmianie by mity z WB wypadały każdemu z party w ilości np 2 sztuk, przy jednoczesnym ograniczeniu ze maksymalne party na WB to np 6 osób.

    Lub wprowadzenie wymiany innych walut na mity ( kawałki lustra, pamiatki, łuski ) , w jaki sposób "zwykli" gracze mogą zdobyć lepsze staty skoro rynek mitów jest zmonopolizowany przez kilku graczy którzy ciągle zbijają hardowe bossy w kilka min po ich pojawieniu się.

  • Camist

    Changed the title of the thread from “Tegoroczny bonus Świąteczny.” to “Tegoroczne wydarzenia świąteczne”.
  • Dzień dobry Zaqes ,


    Dziękuję za zgłoszenie błędu.


    Kula Niespodzianka z Czarnym Pegazem, która trafia w dniu dzisiejszym na skrzynki pocztowe Waszych postaci w ramach wydarzenia "Codzienne prezenty od Mikołaja", posiada zły opis zawartości. Zamiast 40 par Butów Pana Zagłady powinno być 40 Run Przenoszących. Błąd ten zostanie przekazany do odpowiedniego działu zajmującego się lokalizacją, jednak z uwagi na okres świąteczny jego naprawa może się wydłużyć.


    Przepraszam za wynikłe zamieszanie i niedogodności. Mam nadzieję, że nie wpłynęły on w znacznym stopniu na pogorszenie rozgrywki.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Camist

    Added the Label Polski