Dump file i manager zadań

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam,


    Od któregoś ostatniego patchu pojawiają się 2 problemy:


    1) Przy włączaniu kont wyskakuje ten oto komunikat:


    Wybrać TAK? NIE? Bez znaczenia, bo pojawi się ponownie.



    2) Po kilkukrotnej zmianie postaci i wyjściu z gry Client uważa, że nadal jestem w grze i żeby ponownie wejść do gry muszę ją najpierw zamknąć poprzez menadżer zadań. Jest to uciążliwe zwłaszcza, że muszę wtedy zamknąć wszystkie aktywne konta w grze.


    Proszę o naprawę tych irytujących błędów.

  • 1) Przy włączaniu kont wyskakuje ten oto komunikat:


    Wybrać TAK? NIE? Bez znaczenia, bo pojawi się ponownie.

    Z tego co wiem, to nie jest to błąd - co prawda jest to może nie najlepiej sformułowane ale jest to zapytanie o pozwolenie przesłania informacji/plików o crashu/problemie.


    Po tym jak naciśnie się tak, to pliki następnym razem powinny być przesyłane automatycznie bez potrzeby każdorazowego przesyłania.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Celes, to bardzo ciekawe, że zapytanie o pozwolenie przesłania plików o crashu pojawia się nim jeszcze grę włączyłam.

    I nie, wybór TAK nie sprawia, że okienko nie pojawi się ponownie, bowiem wiąże się to z drugim problemem - wystarczy RAZ zamknąć okno RoMa i widmo konto pozostaje w grze, więc żeby wrócić do gry trzeba zamknąć całkowicie Client launcher, a co za tym idzie, na nowo włączonym cliencie okienko pojawia się ponownie.


    I tak codziennie. Kilka razy dziennie. W zależności ile człowiek ma cierpliwości, by co chwilę używać managera zadań.


    Strach wychodzić z gry.