Sugestia związana z prawdopodobnym przyszłym wprowadzeniem nowej strefy i lvl cap up

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam


    Czy możecie sprawić by wraz z nową strefą i planowanym podniesieniem maxymalnego poziomu ( o ile jest to planowane bo narazie jest to jak Yeti ) producent gry zmienił klienta na wersje 64 bitową zgodną z najnowszym windowsem i obsługującą wiecej niz 2Gb RAM ?


    Dodatkowo prosił bym o informacje czy wogóle planowane jest podniesienie poziomu zbieractwa zwierzątek do poziomu powyzej 61 , czy po podniesieniu maksymalnego poziomu postaci podniesiony bedzie równiez poziom zbieractw/rzemiosla/sadzenia.


    Czy wogóle mozemy uzyskać informacje czy wogóle planowany jest taki update i co bedzie zawierał ?



    Bo jak na razie to od poprzedniego lvl up karmicie nas tylko pustymi obietnicami, wiem ze wam sie skomplikowała sytuacja po rezygnacji Runewalkera z rozwijania gry ale chyba jako operator gry mozecie jakos wymóc na wydawcy to co powinniscie dostac od niego ( strefa 102 jest przeciez gotowa od ponad roku a inni operatorzy gry mają zagwarantowany content do 120 lvl )

  • Inny wydawca podniósł ilość ramu jaką może obsłużyć klient, podniósł też LV craftu ze zwierzaków więc jest to możliwe.

    Pytanie czy również u GF.

  • Kolego ze szczerego serca życzę ci powodzenia... Walczyłem długi czas z GF i RW dla dobra gry biorąc pod uwagę zarówno potrzeby graczy i RW. Skończyło się tak że usunąłem grę a po akcie ignorancji zaprzestałem swoich działań na forum

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Dodatkowo prosił bym o informacje czy wogóle planowane jest podniesienie poziomu zbieractwa zwierzątek do poziomu powyzej 61 , czy po podniesieniu maksymalnego poziomu postaci podniesiony bedzie równiez poziom zbieractw/rzemiosla/sadzenia.


    Czy wogóle mozemy uzyskać informacje czy wogóle planowany jest taki update i co bedzie zawierał ?

    Takie sugestie zmian były przez nas przekazane twórcy, ale jak na razie nie ma informacji by były one w planach.

    wiem ze wam sie skomplikowała sytuacja po rezygnacji Runewalkera z rozwijania gry ale chyba jako operator gry mozecie jakos wymóc na wydawcy to co powinniscie dostac od niego

    RW nie zrezygnował z rozwijania gry. Jedynie zaprzestał wydawania jej samodzielnie na rynek tajwański (tj. nie mają już serwerów gry) - jednakże nadal prowadzą pracę developerskie dla GFu i innego wydawcy w Azji (chyba w Chinach z tego co pamiętam).

    Inny wydawca podniósł ilość ramu jaką może obsłużyć klient, podniósł też LV craftu ze zwierzaków więc jest to możliwe.

    Pytanie czy również u GF.

    Mogę tylko się domyślać o jakiego nielegalnego pseudo "wydawce" może ci chodzi, ale zauważ proszę że to iż ktoś sobie grzebie bez pozwolenia w plikach gry i zmienia ich ustawie owszem oznacza że można sobie teoretycznie wszystko pozmieniać, ale Gameforge i inni oficjalni wydawcy, w tej kwestii muszą bazować na oficjalnych zmianach wprowadzanych do plików gry przez twórcę.


    Jednakże, twórca gry może mieć takie a nie inne plany bądź powody, dla których tak a nie inaczej rozwijają grę bądź dodają zmiany i my ze swojej strony podsuwamy sugestie i pomysły, ale musimy trzymać się tego, co zostanie ostatecznie zatwierdzone/przygotowane przez RW ( z ewentualnymi naszymi poprawkami).

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Celes dalej ten "pseudo wydawca jak to nazwałaś" wychodzi lepiej na tym co robi.Dalej jest tam wiecej graczy niż tutaj.

    A wiesz dlaczego? bo sie tym interesują i poprawiają błędy a tutaj naprawią błąd ale zrobią kolejne w między czasie.

  • Kiedy nowy pacz ? Miał być jesienią, ale którego roku ? :E

  • Wszedłem na forum, zobaczyć co też GF wprowadził ciekawego w prawdopodobnie ostatnim dużym update tej gry, bo przecież CM obiecał nowy content jesienią. Grałem w to kilka lat, ale chyba za szybko zapomniałem jakie standardy ma ten wydawca :D Oczywiście obiecanki bez pokrycia, tak jak to było zawsze.


    Pozdrawiam graczy, którzy wciąż walczą w świecie Taborei.

    Rey

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • bo przecież CM obiecał nowy content jesienią.

    Przedsmak: nowe strefy i instancje :saint:

    Tylko że już jest zima 8o8o8o

    Taaa nowe to jest... stare pomieszane i wrzucone jako "niby nowe" i instancja to nie jest przypadkiem DL albo ZS ? bo coś takie to znajome jest...

    Chciałbym zaznaczyć (a tym samym obronić trochę GF) że na przykładzie ostatniej krainy podobieństwo było wymuszone i planowane. Tak naprawdę to według mnie taka "retrospekcja" która utrudniła dodatkowo proces tworzenia a nie, tak jak sądzicie, zwykłe ctrl+C ctrl+V.

    A co do przedłużenia planowanego terminu nowej zawartości: Serio chcecie żeby GF wydał (znowu) niedopracowaną i dziurawą strefę?:P


    Słowa kierowane do GF:

    Co do wspomnianego wspominania: Szczególnie zapadły mi w pamięć skorpiny z Vortis, te z Kruczych Pól. Po chwili zastanowienia stwierdzam że dlatego że ponieważ ich HP było zbugowane. Osobiście wolałbym żeby zapadło w pamięć poprzez zapadające w pamięć efekty, skile itp..

    Napisałbym ponadto że jestem pełen nadziei, ale nie napiszę tak, chociaż już napisałem chociaż w to nie wierzę, ale seria ziszczonych zapowiedzi, które zaś są responsywną odpowiedzią na potrzeby gry włączając też w to graczy ociepliłoby wasz wizerunek, a tego wam trzeba


    P.S.

    Przepraszam za zabawy słowne ale mi się nudziło podczas pisania tego posta

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • A co do przedłużenia planowanego terminu nowej zawartości: Serio chcecie żeby GF wydał (znowu) niedopracowaną i dziurawą strefę?:P

    Będzie i tak dziurawa zbugowana, bardzo bym się zdziwił jakby w dzień wprowadzenia wszystko działało normalnie nic by się nie posypało i nie było konserwacji po konserwacji bo coś się popsuło

  • A co do przedłużenia planowanego terminu nowej zawartości: Serio chcecie żeby GF wydał (znowu) niedopracowaną i dziurawą strefę?:P

    Będzie i tak dziurawa zbugowana, bardzo bym się zdziwił jakby w dzień wprowadzenia wszystko działało normalnie nic by się nie posypało i nie było konserwacji po konserwacji bo coś się popsuło

    Nikt tego nie chce, tym bardziej że zaraz niedługo Święta i wszyscy chcieliby odpoczywać z rodziną niż robić konserwacje. :saint:;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Bo poprawnie byłoby: nowe: strefa i instancja, ale myślenie ludzkie nie jest nie omylne i przymiotnik w liczbie mnogiej zasugerował użycie rzeczowników w takiej a nie innej formie. (Czytaj: Zwykła pomyłka)

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • W związku z nie wprowadzaniem w tym tygodniu nowej zawartości gry może była by możliwość przekazania do działu zajmującego się wprowadzaniem zmian / naprawą błędów prośby o naprawienie błędu związanego z brakiem możliwości dodania do systemu bonusowego tytułów za zaliczenie stref od "Wybrzeża Rozpryskującej Rzeki " do "Vortis" ( Tytuły nie posiadają przyporządkowania do poziomu odznaki IV i brak w nich dodatkowych statystyk które powinny być wg. bazy danych.) . Dodatkowo dopilnowanie by tytuł za zaliczenie nowo wprowadzanej strefy był również tam dodany.


    Przydało by się by brakujące i niedostępne receptury i karty zostały również naprawione.


    Powyższe sugestie były poruszane wielokrotnie na forum i przekazywane odwiedzającym serwer Game Master, i brak jakiejkolwiek reakcji.


    Niektóre receptury czekają na dodanie już od ponad 7 lat!!! ( zostały usunięte z dropu skrzynek na minigierkach i nie zostały dodane nigdzie indziej) a Wy zajmujecie się wprowadzaniem "przeszkadzajek" typu konta GF zamiast zajęciem sie sprawami które "bolą" graczy.



    Bo tak na koniec to chyba sugestie, prośby i uwagi graczy powinny być dla Was wyznacznikiem tego co oczekujemy , a nie pomysły na to w jaki sposób wyciągnąć jak najwięcej kasy od pozostałej tu jeszcze garstki ludzi. No chyba że to przemyślana strategia na wyciągniecie jak najwięcej z upadającego tytułu, bez zwracania uwagi na to czego oczekują wasi klienci.