Dyskusje o Konserwacjach i patchach - temat zbiorczy

  • Pomyślałem, że taki temat się przyda, co by wszystko było w 1 miejscu.


    Więc ja zacznę...


    Widzę wartościowe poprawki wprowadzono w tym patchu

    Ciekawe kto skorzysta z tych poprawek :D Pewnie ten... no... Jak mu tam było Vimka ? Ten co tak pytał i pytał, a potem robił po swojemu? :D I miał pierdyliard postaci i myślał, że nikt się nie domyśli?


    No i ten nowy quest do festiwalu... Mmmmmmm... Na bank będzie ciekawy ten event teraz :D

    p20NOH5.gif

  • To ja mam pytanie dotyczące Eliksiru Przemiany - Władca Halloweenu, który stracił ważność i wyparował. Czy utracone eliksiry będą oddawane?

  • No i ten nowy quest do festiwalu... Mmmmmmm... Na bank będzie ciekawy ten event teraz


    Cóż zawsze to coś nowego prawda? Z tego co pamiętam, to były głosy niezadowolenia że festiwale są rok w rok takie same, to jak widać po malutku dodawane są jakieś nowości do nich - jest "plan", by dodawać coś do każdego festiwalu, ale zobaczymy jak to wyjdzie :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • No to czekam z niecierpliwością :P Bo póki co to Festiwal Dyń jako jedyny festiwal zakończyłem w połowie jego trwania, bo już bokiem wychodził - taka nuda :P

  • No i ten nowy quest do festiwalu... Mmmmmmm... Na bank będzie ciekawy ten event teraz :D

    To jakis nowy quest jest ? bo tak przewinałem tylko liste bo nie ma tam nic nowego ciekawego :D:D:D

    Cóż zawsze to coś nowego prawda? Z tego co pamiętam, to były głosy niezadowolenia że festiwale są rok w rok takie same, to jak widać po malutku dodawane są jakieś nowości do nich - jest "plan", by dodawać coś do każdego festiwalu, ale zobaczymy jak to wyjdzie :)

    No tak jeden nowy quest co sie pewnie zaraz zbuguje to jest nowość ! :D:D

    Ja pamiętam też dużo rzeczy z których nic nie wyszło - "bo nie " lub gdzieś zaginęło po drodze. 8o8o8o

  • giphy.gif

    Inaczej tego nie jestem w stanie skomentować :D:D A przy "pisaniu" tego posta sie popłakałem ze śmiechu :D:D

  • Camist

    Added the Label Polski