Jak zmienić hasło do gry oraz email?

  • Dzień dobry Jamoto ,


    aby zmienić hasło albo email, zaloguj się do konta głównego Game Forge i kliknij adres email, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu:



    Wchodząc w opcję Ustawienia będziesz miał możliwość zmiany adresu email:




    oraz hasła głównego:


    EBx8xPl.jpg


    Natomiast aby ustanowić nowe hasło dodatkowe, kliknij nazwę konta, w którym chcesz zmienić hasło i wejdź w Ustawienia:




    Pozdrawiam -

    Salamandra

  • Salamandra

    Set the Label from Forum to Other
  • Salamandra

    Changed the title of the thread from “Pyt o Grę” to “Jak zmienić hasło do gry oraz email?”.
  • A da się odpisać konta od danego adresu e mail? Bo nei mam zamiaru pisać do mało inteligentych ludzi z suppotu którzy po 7 dniach odpiszą i nic to nie zmieni?

  • Nie, Jamato - niestety nie da się "odpisać". Jeśli popełniłeś błąd przy dodawaniu konta gry do jakiegoś konta GF, to Support GF będzie w stanie ci przenieść na poprawne konto GF.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Nie da się odpisać postaci i musimy żyć teraz z takim gównianym launcher'em od gf który co chwila się wiesza nie chce się połączyć bądź nie zapisuje adresu eamil oraz przy połączeniu mamy wieczne pobieranie listy serverów nic tylko robić popcorn i klaskać. Strach myśleć co nam gf znów za gówno wymyśli...

  • Z jakiegoś powodu, nie mam sposobu na zresetowanie hasła.


    Czy to w ogóle możliwe? I dlaczego tak jest?



    Usunęłam zbędną treść postu.

    / Vinelya

  • Z jakiegoś powodu, nie mam sposobu na zresetowanie hasła.

    W jakim sensie nie masz?

    Połączyłaś konto RoM z GF Launcherem? Nie pojawia się tam opcja? Czy gracz na "starym" kliencie i na stronie nie ma już opcji?

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Other