Jak wejść do Kashaylan?

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam, nie myślałam, że będę musiała poradzić się na forum, ale jak widzę to już ostateczność, bo sama nie mam pomysłów już... Otóż kiedy chcę wejść na mapę Kashaylan cofa mnie z powrotem. Co zrobić? Myślałam, że to wina nie zrobionych questów, bo poszłam za szybko w przód, nadrobiłam wszystkie questy ale nadal to samo.Ktoś mi podpowie o co chodzi?

  • Łańcuszek questów z Morrockiem otwiera wejście na Kashaylan.

    Skoro "cofa" Cię przy próbie wejścia tam z Niecki Salioca, to niestety najprawdopodobniej Twoja myśl dotycząca niewykonanych questów jest prawidłowa i gdzieś łańcuszek ten zgubiłaś.

    Nawia (ex Vesna, ex Saoraid)

    Nie czytam w myślach

    Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania.

  • Mam QuestHelpera i zaczęłam szukać od Rorazan do Sarlo i zostało mi tylko zadanie z Krolinem, królem żywiołaków, Zalkenrys i z instancji. Jednak brakuje mi kilku tytułów z Tundry Merdhin i wyżej. Więc coś zgubiłam, ale nie wyświetlają mi się żadne inne zadania. W ekwipunku też żadnego przedmiotu, żeby zaakceptować misję. A Morrok stoi sobie w Sarlo przy Kipiącym Jeziorze... Nie mam pomysłu.


    Poszperałam trochę i wydaje mi się, że coś poszło nie tak przed Bethomią i z zadaniem "Morrok i Jill". Brakuje mi tego tytułu, a ja poszłabym jakby dalej. I co teraz?

    Edited 2 times, last by Anasheva ().

  • Łańcuszek prowadzi praktycznie pod samą instancję. Morrock powinien stać na wprost wejścia od instancji nieco niżej na schodach (jeśli akurat w tym miejscu byś łańcuszek zgubiła).

    Nawia (ex Vesna, ex Saoraid)

    Nie czytam w myślach

    Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania.

  • Na Kashaylan nie masz Moroka tylko Piratów , więc szukaj misji związanych z Kanczezem. Sprawdź też w ustawieniach mapy czy są włączone misje niskich poziomów

  • Na Kashaylan nie masz Moroka tylko Piratów [...]


    Na Kashaylan nie może wejść, przecież o to właśnie pyta, jak tam wejść, więc tam nie ma czego na razie szukać, musi szukać na którejś z wcześniejszych map.

    Nawia (ex Vesna, ex Saoraid)

    Nie czytam w myślach

    Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania.

  • Po questach z Sarlo. Cofnij się do strefy Zatoka Tergothem do Portu Lechif , tam porozmawiaj z Timey Wopaits .Powinno przenieść do strefy Wyjący Fiord . To takie sprawdzenie misji fabuły, czy została ukończona .Od strefy Wyjący Fiord zaczyna się inna fabuła, zostanie do przeszukania 3 strefy questów ,żeby wejść do Kashaylan.

  • Vinelya

    Closed the thread.