Błąd logowania - nowy laucher nowe problemy

  • Witam,


    mam problem od niedzieli około północy moje drugie konto pozostaje "w grze" pomimo, iż dostałem crasha i na pewno w grze nie jestem... Spoglądając z 2 postaci ewidentnie widać że "postać w grze" tak na prawdę jest offline.

    Sprawę zgłosiłem do supportu gry jednak do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi - nie rozwiązano mojego problemu.

    Bardzo chciałbym sobie odpalić drugie konto czy jesteście w stanie zresetować moją postać, bądź spowodować reakcje supportu :/?

  • spowodować reakcje supportu :/?

    Spowoduję. Ale u ciebie Oświecenie.


    Pasek na dole ekranu -> PPM.

    Wybierz opcję "Uruchom Menedżer Zadań"

    Przejdź do Zakładki Procesy(W starszych systemach niż W10). Jeśli masz W10 przejdź do kolejnego kroku.

    Znajdź gfclient.exe lub gfservice.exe oraz client.exe, zaznacz i kliknij przycisk Zakończ Proces(w starszych systemach niż W10). Jesli masz W10 po otwarciu Menedżera zadań szukasz na liście wszystkiego, co ma w nazwie "Gameforge" oraz "Runes of Magic" i klikasz przycisk Zakończ zadanie.

    Uruchamiasz RoM-a.
    Logujesz się.
    Uruchamiasz grę.


    Voi'la!



    PS Spróbuj odinstalować i zainstalowac jeszcze raz GF Clienta. Może ci pomoże z tym problemem.
    PPS Czytaj forum, bo problem opisywany od początku wprowadzenia tego "czegoś"

  • Jeszcze tylko dopowiem: problemem jest fakt, że nowy GF Client lubi nie terminować procesu po crashu czy nagłym wyłączeniu się gry. Wtedy też widnieje cały czas napis "W grze". Sam tego osobiście nie doświadczyłem, ale osoby, które miały problem i którym radziło się przeinstalować Clienta GFu w większości pozbył się problemu.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label General