Zmowienie z gry

• Witajcie.
    Jako gracz kilkukrotnie zamowilam diamenty ze sklepu placac swoja karta kredytowa. Po sprawdzeniu ostatniego wyciagu z banku okazalo sie ze Gameforge obciazyl moja karte bez mojej zgody i wiedzy. Udalam sie na https://billing.gameforge.com gdzie przedstawilam problem. Otrzymalam odpowiedz z zestawieniem swoich zamowien. Niestety nie pokrywaly sie z dwoma transakcjami na mojej karcie. W odpowiedziach do supportu wielokrotnie wskazuje daty w ktorych nawet nie logowalam sie w grze . Podobna sytuacja miala miejsce w lipcu jednak wtedy Gameforge zwrocil pieniadze na moje konto. Dzis niestety bije glowa w mur, nie moge otrzymac konkretnej odpowiedzi. Dla Patrick Krause moj problem jest wyjasniony ze strony Gameforge, niczego w grze nie otrzymalam i nie ma zwrotu na moja karte. Co w tej sytuacji moge zrobic wiecej?

• Jeśli transakcje miały miejsce nie dawniej niz 180 dni temu to proponuje chargeback. Jeśli w systemie GF nie ma tych transakcji ( piszesz ze sie nie pokrywa biling z gf z bilingiem karty) to nie powinno byc najmniejszego problemu z zwrotem. Uważaj tylko by podać te transakcje które nie istnieją w systemie GF , bo wycofanie zrealizowanej płatności ( dostarczono diamenty) możne skutkować blokada konta.

Ja w innym temacie zwracałęm uwage na to że system płatności kartą jest wadliwy, brak jest autoryzacji 3DSECURE ( przynajmniej w przypadku dwóch kart którymi dysponuje) i brak silnego zabezpieczenia dodatkowym kodem weryfikującym. w takim przypadku operator płatności mający zapisane dane karty może pobierac płatności bez konieczności dodatkowej autoryzacji właściciela karty.

Tahabata - w przypadku jeśli GF Cie olewa, proponuje sprawę zgłosic na policje ( kradzież danych karty ) oraz do banku który wystawił kartę ( chargeback)

Edited once, last by Gienek ().

• Udalam sie na https://billing.gameforge.com gdzie przedstawilam problem.

Jako że żadne z nas na forum nie ma wglądu w dane twojego konta od strony payment supportu ani w wyciągi z twojego banku, to bardzo trudno jest tutaj coś doradzić, a dwa nie leży to w zakresie naszych kompetencji niestety (nie mamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie).

Najlepszym wyjściem, jest wyjaśnienie sytuacji z instytucją która wydała ci kartę i/bądź nadal z payment supportem.

/Temat pozwolę sobie zamknąć.

---

Ja w innym temacie zwracałęm uwage na to że system płatności kartą jest wadliwy, brak jest autoryzacji 3DSECURE

Otrzymałeś już na ten temat odpowiedź w swoim poprzednim temacie.

tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

• Celes

Closed the thread.