Nowy launcher Gameforge

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Przy próbie stworzenia nowego konta GF Client pokazuje mi komunikat o treści "wystąpił błąd" :S Jakaś blokada została nałożona czy co?

    Występuje obecnie jakiś błąd - naprawiamy już to. Proszę o cierpliwość :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Przy próbie stworzenia nowego konta GF Client pokazuje mi komunikat o treści "wystąpił błąd" :S Jakaś blokada została nałożona czy co?

    Występuje obecnie jakiś błąd - naprawiamy już to. Proszę o cierpliwość :)

    Wgraliśmy właśnie poprawkę, czy możesz sprawdzić ponownie i powiedzieć czy problem nadal występuje?

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Naaaaajs! Dodali możliwość logowania przez Google i przez Fb xD Tylko komu to się przyda, skoro to nadal działa mocno średnio. Nie wspominając o tym, że podczas logowania nadal nie możesz nic kliknąć, bo cię nie zaloguje i launcher się zawiesi pozatwierdzeniu hasła xD

  • Super! Teraz jak dostaniesz bana na facebooku to tracisz konto w romie. Ale na serio: czemu oni zajmują się rzeczami, o które nikt nie prosił i nikt nie chce, zamiast zająć się rzeczami zgłaszanymi przez graczy?

  • Celes po kij dodaliście nowy luncher.Dodajecie zupełnie niepotrzebne rzeczy,zamiast zająć się stabilnością gry,zbugowanymi instami/bosami.

    Poza tym ten luncher po raz kolejny wydłuża proces logowania


    Usunąłem obraźliwą treść

    //Volveremos

  • Avaxis przestań miauczeć bo:


    1. Launcher służy do pobierania wszystkich gier Gameforge.

    2. Runewaker nie ma nic wspólnego z nowym launcherem.

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Celes po kij dodaliście nowy luncher.Dodajecie zupełnie niepotrzebne rzeczy,zamiast zająć się stabilnością gry,zbugowanymi instami/bosami.

    Poza tym ten luncher po raz kolejny wydłuża proces logowania gratuluje nobki

    Gameforge launcher, który miał dziś aktualizacje to aplikacja firmy Gameforge. Wydajemy wiele gier i tym samym aplikacja ta otrzymując swoją aktualizacje otrzymuje ją na wszystkie gry, które posiadają Gameforge Clienta, nie tylko dla Runes of Magic.

    Poprawkami które wspominasz zajmuje się producent konkretnej gry, w przypadku Runes of Magic jest to Runewaker, który nie ma związku z naszym launcherem/Gameforge Clientem.


    Dzisiejsza aktualizacja wprowadziła lekką zmianę interfejsu, w tym nowy interfejs kont gry pozwalający na chociażby dynamiczne uruchamianie wszystkich kont czy też wyszukiwanie kont po nazwie oraz poprawioną stabilność aplikacji.


    Jeśli jednak pojawiłyby się ewentualne błędy zachęcamy do dzielenia się nimi.

  • Błędów (tych problemów które miałem z poprzednim launcher'em [np. błąd przy próbie zmiany hasła dodatkowego]) nie zdążyłem przetestować. Natomiast... bez widocznego uprzedzenia, tuz przed wojną, gdy się zwykle robi reboot'a - ciach 10 min w plecy na aktualizacji. I kuku... na szybko doktoryzuj się z czegoś nowego. I... teraz logowanie na wojnie, gdy wywali crash'em trwa nie 3-5 min tylko kwadransik. Gratulacje postępów.


    aaa i jeszcze jedno fajne..


    ~ To nie my, to oni....


    hehe


    PS


    Z ta wojną to jest znowu sprawa załatwiona po "hindusku". Bo przecież... skoro logowanie trwa teraz z 15 minut, to nikt się nie poskarży, ze go wywaliło 8 razy podczas jednej wojny :):):)



    PPS


    Nadal, próba zmiany ustawień, czy nowego drugiego hasła powoduje otworzenie strony internetowej z komunikatem:


    ERROR

    Account could not be found.


    (a przecież konta są i z nich korzystam)

    Edited 2 times, last by Andrut ().

  • Jak zawsze wszystko hejtuje, to wam powiem, że ten launcher otwiera mi all (9 szt) konta w 10 sekund, nie wiem o co wam chodzi :)


    ===========================================================================================================


    Edit: Jeszcze jak byście naprawili to pobieranie listy serwerów, to was pochwale, a tak to nie.

  • Jak zawsze wszystko hejtuje, to wam powiem, że ten launcher otwiera mi all (9 szt) konta w 10 sekund,

    Taki był też jeden z naszych celów modyfikacji interfejsu, aby przyśpieszyć proces uruchamiania kont (i zarządzanie nimi), by za każdym razem nie było wymagane przełączanie się na poszczególne konta, a jedynie uruchamianie ich z listy kont. Pozwala to na znacznie szybsze uruchamianie kont gry, a zdajemy sobie sprawę iż chociażby w Runes of Magic gracze posiadają ich wiele.



    Jeszcze jak byście naprawili to pobieranie listy serwerów, to was pochwale, a tak to nie.

    Pozyskiwanie listy serwerów i występujący przy tym błąd jest nieco bardziej złożony i ma też swoje pewne podłoże w samym produkcie. Jednak mamy to na uwadze i mamy nadzieje, że zostaną poczynione pewne zmiany również w tym kierunku.



    Nadal, próba zmiany ustawień, czy nowego drugiego hasła powoduje otworzenie strony internetowej z komunikatem:

    Jesteśmy świadomi tego problemu i możemy tutaj na ten moment poprosić jedynie o kontakt z Systemem Suppportu, a tam umożliwimy zmianę hasła dodatkowego. Jesteśmy świadomi, że nie jest to najwygodniejsza forma (tj. kontaktu z Supportem, celem zmiany hasła dodatkowego), jednak możemy jedynie prosić o cierpliwość do czasu, aż ten problem zostanie naprawiony.

  • Proponuje przyklejony temat:


    ZNANE BŁĘDY


    Tylko kurczak... chyba 80% objętości forum - to była by treść tegoż tematu :(


    Ale pomysł popieram, przynajmniej nie traciło by się ogromnej ilości czasu na próby załatwienia problemu "u siebie".

  • Jak zawsze wszystko hejtuje, to wam powiem, że ten launcher otwiera mi all (9 szt) konta w 10 sekund, nie wiem o co wam chodzi :)

    [...]


    Edit: Jeszcze jak byście naprawili to pobieranie listy serwerów, to was pochwale, a tak to nie.


    Co z tego Thormord, że "mistrz świata" kliknie i pewnie 25 kont w te "10 sekund". Ile z nich i w jakim czasie Ci się otworzy? Jaki tu "hate" ? Podczas wojen, jedno konto mi się otwiera 15 minut! I tylko po to, by po chwili znów doświadczyć crash'a. I to ma być poprawa/usprawnienie?

    Pozwala to na znacznie szybsze uruchamianie kont gry, a zdajemy sobie sprawę iż chociażby w Runes of Magic gracze posiadają ich wiele.

    Hmm... Napisanie, że "Pozwala" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Niestety. Jest wręcz przeciwnie.