Nowy launcher Gameforge

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • ten laucher jest śmieszny czemu za KAŻDYM razem musze wklepywać nazwę konta wybierać region i wklepywać hasło, chociaż za KAŻDYM razem zaznaczam "zapisz dane

    Jest to jednorazowy proces - jak już dodasz konta to potem wybierasz je tylko z listy i logujesz bez haseł. ;)

    Wierutna bzdura. Ilekroć włączam grę i JAKIEKOLWIEK z kilku kont, to ZAWSZE muszę podać drugie hasło dla każdego z kont.

  • Czarny ekran pojawia sie podczas uruchomienia Gameforge Client. Instalowałem go wielokrotnie i ten bład występuje cały czas. Oto ss https://tinypic.pl/wi36mm30y94h

  • Ujmę to tak

    Wprowadzenie tego czegoś to Dno totalne

    -tak jak by ktoś liczył na to, że z roma "przesiądzie" się na inny badziew Gf

    -brak możliwości kontroli

    -brak możliwości odpalenia drugiego clienta bez podawania 2 loginu

    Nie sądziłem że to powiem, ale Dzięki bogu że mam stema, Alta mi zabili :(

    jakie jest rozwiązanie problemu

    wracamy do starego???



    ps

    Steam jako platforma też ma autologin, autopatch. Tak że to ----->ŻADNA NOWOŚĆ !!!!

    aaa i działa LEPIEJ od tego (niecenzuralne słowo) XD

    za to, TO już jakieś kuriozum https://zapodaj.net/43d356698a705.jpg.html

  • Podsumowujac, nadal:

    * w ogole najlepiej NIE laczyc kont z gry z kontem gameforege'a (!)

    * uruchamiac nowego launchera tylko zeby uaktualnic gre (do tego potrzebne jest nowe konto GF ale nie musi byc polaczone z ZADNYM kontem z gry!)

    * a potem logowac sie starym autologinem (startujac jak dotad gre przez: Client.exe NoCheckVersion)



    Natomiast dla nieszczesnikow ktorzy (tak jak ja :( grrrrr ) polaczyli konto GF z kontami z gry, niestety nie da sie zalogowac bez launchera GF. W takim przypadku warto przynajmniej zainstalowac nowego autologina (Launcher gameforge'a: logowanie bez hasla dodatkowego (zastepstwo starego autologina)) - nadal trzeba 10 razy klikac w nowym launcherze zeby wybrac konto, nadal zeby sie zalogowac na inne konto trzeba od poczatku uruchamiac gre (nie mozna sie przelogowac z jednego konta na inne) ale przynajmniej nie trzeba wpisywac hasel dodatkowych. Nie rownowazy niewygody nowego lauchera, ale nic lepszego nie mamy. :(

    ------------- NAWIA - najlepszy polski serwer! ;) -------------

  • Ktoś mi powie czemu teraz przez ten zajebiście beznadziejny gf launcher nie zapisuje mi ustawień interfejsu z paskami skili ? robie relogi tak jak to było kiedyś no i nic nie działa. Jakoś inaczej się to teraz robi ?

  • mi ten zajebiscie beznadziejny %$#^& launcher tworzy sobie sam konta, mam juz dodatkowe 3 z nazwa mojego maila o.0 co za &*%$....

    Może się zdarzyć, iż jeśli gracz za szybko pod włączeniu launchera naciśnie przycisk play to launcher nie załaduje się jeszcze do końca i tworzy nowe konto - bardzo proszę odczekać troszkę dłużej zanim klikniesz na 'graj".


    A odnośnie niechcianych nowych konto, to proszę o kontakt w Supporcie a skasujemy je dla ciebie. :)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • mi ten zajebiscie beznadziejny %$#^& launcher tworzy sobie sam konta, mam juz dodatkowe 3 z nazwa mojego maila o.0 co za &*%$....

    Może się zdarzyć, iż jeśli gracz za szybko pod włączeniu launchera naciśnie przycisk play to launcher nie załaduje się jeszcze do końca i tworzy nowe konto - bardzo proszę odczekać troszkę dłużej zanim klikniesz na 'graj".


    A odnośnie niechcianych nowych konto, to proszę o kontakt w Supporcie a skasujemy je dla ciebie. :)

    po wlaczeniu lunchera wogle ni ebylo kont, oprocz jednego ktore sobie sam utworzyl [bez mojego klikania czegokolwiek] ta sytuacja sie powtarza bo juz mam 3...

    a odnosnie niechcianych kont to chyba troszke dziwne [zeby ni uzyc epitetu] ze na "wlasnym" luncherze, ni emoge sobie dowolni dodawac/usuwac "wlasnych" niejako kont... kontakt z suppertem to zwykle nieprzyjemna ostatecznosc.


    straszny bubel

  • Popieram , z poziomu lauchera powinna byc opcja usunięcia konta, nie odłaczenia od accountu tylko usuniecia. Mam utworzone automatycznie 5 kont , na których nie ma postaci i tylko mnie myla bo generowane sa nazwy zawierajace orginalny mail.

  • Gienek, w Supporcie możemy w takim przypadku pomóc.


    Co do usuwanie kont, to nie wiem czy takie zmiany są możliwe - głównie z racji bezpieczeństwa kont i tego, że kasacji nie można odwrócić.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Rozumiem, ale to potrzebowało by dodatkowego sprawdzania czy konto jest "automatycznie" stworzone, czy ma postacie itp. - nie jestem programistą ale pewnie skomplikowało by to dodanie takiej opcji.


    Niemniej, nasz zespół od GF Launchera wie, że istnieje problem tych automatycznie tworzonych kont i to naprawiają.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Pragniemy poinformować, iż problemy techniczne zostały rozwiązane.


    Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Wasze zrozumienie.


    Guzik żeście naprawili.

    Loguje konto1, odbieram bonus, wyłączam. Loguje kolejne konto, konto2, wyłączam. Chce zalogować na poprzednie, konto1 - no nie możesz tego zrobić, bo postać jest w grze! I tak dzieje się z każdym zalogowanym kontem, dopóki nie zrobi się restartu komputera albo z poziomu menedżera nie wyłączy wszystkich procesów związanych z gfclient, gfservice itd... To co to za naprawa, skoro wcześniej tak się nie działo za każdym razem. Owszem, czasem postaci nie można było zalogować ponownie, ale CZASEM, a teraz jest to ZA KAŻDYM RAZEM.

    Jeszcze "Pozyskiwanie listy serwerów" robi dokładnie to samo, pomimo, że postać w ogóle nie została zalogowana, to i tak JEST W GRZE!!!


    Bubel żeście kolejny wypuścili.

    Nawia (ex Vesna, ex Saoraid)

    Nie czytam w myślach

    Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania.

    Edited once, last by stealek ().

  • Guzik żeście naprawili.

    Loguje konto1, odbieram bonus, wyłączam. Loguje kolejne konto, konto2, wyłączam. Chce zalogować na poprzednie, konto1 - no nie możesz tego zrobić, bo postać jest w grze! I tak dzieje się z każdym zalogowanym kontem, dopóki nie zrobi się restartu komputera albo z poziomu menedżera nie wyłączy wszystkich procesów związanych z gfclient, gfservice itd... To co to za naprawa, skoro wcześniej tak się nie działo za każdym razem. Owszem, czasem postaci nie można było zalogować ponownie, ale CZASEM, a teraz jest to ZA KAŻDYM RAZEM.

    Jeszcze "Pozyskiwanie listy serwerów" robi dokładnie to samo, pomimo, że postać w ogóle nie została zalogowana, to i tak JEST W GRZE!!!


    Bubel żeście kolejny wypuścili.

    Ja tam wciąż wszystkim będę polecał przeinstalowanie GF Clienta :D Mi pomogło i nie mam więcej problemów :P

  • Gienek, w Supporcie możemy w takim przypadku pomóc.


    Co do usuwanie kont, to nie wiem czy takie zmiany są możliwe - głównie z racji bezpieczeństwa kont i tego, że kasacji nie można odwrócić.

    wiekszej bzdury to j uz dawno nie widzialam o.0 przez 9 lat ludzie mogli sobie kasowac dowolnie konta a teraz jest to proces nieodwracalny @.@ a kiedys byl odwracalny? jak ludzie z tym żyli?!

  • przez 9 lat ludzie mogli sobie kasowac dowolnie konta a teraz jest to proces nieodwracalny @.@ a kiedys byl odwracalny? jak ludzie z tym żyli?!

    Odkąd pracuję w Zespole RoM (to już ponad 6 lat :O) to nigdy nie widziałam by kasacja kont gry była odwracalna. Kasacja postaci na koncie - owszem, ale jak skasuje się konto gry, to nie przywracamy.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Ja tam wciąż wszystkim będę polecał przeinstalowanie GF Clienta :D Mi pomogło i nie mam więcej problemów :P


    Instalowałem ponownie, bez żadnego pozytywnego rezultatu.

    Nawia (ex Vesna, ex Saoraid)

    Nie czytam w myślach

    Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania.

  • No to stealek nie wiem... Ostatnio jedna osoba w gildii miała problem z nadmiernymi crashami. Pomógł dopiero trzykrotny reinstal gry i patchera ._.

    A ja niestety nie znam się aż tak na komputerach żeby pomóc ci napisać program czy też skrypt, który wymuszał by poprawne zamknięcie gry :<