Nowy launcher Gameforge

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • To robotę daliśćie, człowiek ma 100 altów i musi wszystko od nowa robić ;( Chyba czas na przerwę do momentu aż to zmienicie jak było po staremu.

  • Dobrze może i masz rację, czemu nie działa np autologin?

    Bo to addon (przypominam że addony nie są oficjalnie wspierane), a teraz logowanie działa inaczej więc addon nie będzie działał. Poza tym teraz z poziomu GF Launchera możesz przelogowywać się na wszystkie podłączone konta kilkoma kliknięciami - nie masz już oddzielnych loginów do każdego konta.

    a co z kontami z "altami" mam troche problem bo nie pamietam maili,mam pisac do suportu

    Tak, jeśli nie pamiętasz danych jakiegoś konta to zapraszam do Supportu Gry i postaramy się przypomnieć.
    Jednak jak już odzyskać dostęp, to sam musisz dodać. ;)

    Jest tu gdzieś opisane krok po kroku jak to zrobić? :D

    Właśnie staram się napisać FAQ :D

    Istnieje możliwość pobrania patcha i zalogowania się do gry bez rejestrowania konta Gameforge (najlepiej jeszcze bez nowego launchera)?

    Nie ma takiej możliwości.


    Użycie nowego launchera oraz dodanie kont jest wymagane - stary laucher nie otrzymuje już patchy i został zastąpiony.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Avaxis z tego co zrozumiałem, to nowy launcher będzie działał jak autologin, tj. zachowywał dane kont. Nie wiem jednak, co z funkcją przelogowywania postaci

    Dokładnie. Do naszego konta Gameforge, którym jesteśmy zalogowani w nowym launcherze, możemy dodać nasze wszystkie konta w grze. Następnie gdy konta są już dodane, możemy dynamicznie bez wpisywania dodatkowych danych przełączać się pomiędzy kontami, w związku z tym nowy launcher działa w dosyć zbliżonej formie jak wspomniany przez Was addon.

    Lavix zalogowalem sie ale i tak musze wpisywac haslo dodatkowe xd

    Owszem, hasło dodatkowe wciąż na ten moment pozostaje jako dodatkowe zabezpieczenie do konta w grze.

  • z tego co zrozumiałem, to nowy launcher będzie działał jak autologin, tj. zachowywał dane kont.

    Launcher nie musi zapisywać danych logowania kont, bo one wszystkie korzystają z loginu konta "głównego" GF - to jest "single login".

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Ciekawe ile osób przestanie grać? ,

    mam wrażenie że to specjalne metody GF by zamknąć tytuł


    edit:


    EEe, jakiego maila mam podać? xDDDD ja je... ;(,



    Nie no poważnie, jakiś poradnik do wprowadzenia?

    poklikam, a potem się okaże że jestem w d....

    Edited once, last by thormord ().

  • Ciekawe co to miało wniesc,poprawic stabilnosc gry? czy tak o bo nie mają co robic i zeby nie bylo ze nic nie robią to se damy nowego lunchera xd

  • Którego maila podać?

    wybrać sobie jeden?

    czy nowy sobie dać?


    Ava, to jest po to, że iż , jakby zamk:Dnęli serwy roma, byś mógł sobie pograć w inny tytuł z GF


    Halo?

    jest tu jakiś gm?

  • EEe, jakiego maila mam podać?

    Jeśli chciałbyś założyć konto Gameforge, do którego masz zamiar połączyć swoje konta w grze, możesz podać dowolny adres e-mail do którego masz dostęp.

    mam wrażenie że to specjalne metody GF by zamknąć tytuł

    Ciekawe co to miało wniesc,poprawic stabilnosc gry? czy tak o bo nie mają co robic i zeby nie bylo ze nic nie robią to se damy nowego lunchera xd

    Nowy launcher z całą pewnością poprawia sposób aktualizacji gry, przez co patche będą wgrywane w dużo płynniejszy i wygodniejszy sposób. Naszym zamiarem również było usprawnienie procesu logowania, aby gracze mogli wygodnie przełączać się między kontami w grze, jak również posiadać jedno konto do wielu gier, co mamy nadzieje jest wygodne.

  • Camist xddddd no faktycznie ułatwia bardzo bardzo,poza tym aktualizowanie jakos sie zmienilo? nie tak samo sie bedzie odbywało tylko zamiast odpalic roma to bedzie trzeba odpalic jeszcze gf -_-


    O nawet nie moge se dodac konta do tego gf bo pisze ze dodanie sie nie powiodlo xddd:cursing:

  • Dzizazzzz , CzY WysTarcZy podać maila do JeDneGo z kont, czy można podać nowy mail , czy co? bo dalej mie nikt nie odpowiedział!


    DoDam iż nie cHcE zakałdać nowego konta, Po cO mI.

    Czy jaK podam mAilA z jednego konta i PoTeM dodam inne konTA , to wszYsTkO bĘdZie nA jeDnyM maIlu ?

  • Camist xddddd no faktycznie ułatwia bardzo bardzo,poza tym aktualizowanie jakos sie zmienilo? nie tak samo sie bedzie odbywało tylko zamiast odpalic roma to bedzie trzeba odpalic jeszcze gf -_-

    Podczas pobierania gry na nowo, pobierana powinna być już najnowsza wersja gry wraz z najnowszą aktualizacją. Nie powinno to wyglądać jak dotychczas tzn. najpierw pobierana była sama gra, odbywała się instalacja, a następnie dopiero trwała aktualizacja gry do wersji zgodnej z tą na serwerze. Od teraz podczas pobrania gry, automatycznie powinniśmy posiadać najnowszą wersje.

    O nawet nie moge se dodac konta do tego gf bo pisze ze dodanie sie nie powiodlo xddd

    Prosimy o kontakt z nami poprzez System Supportu, przyjrzymy się tej kwestii.

  • Dzizazzzz , CzY WysTarcZy podać maila do JeDneGo z kont, czy można podać nowy mail , czy co? bo dalej mie nikt nie odpowiedział!

    W celu połączenia swoich dotychczasowych kont w grze z kontem Gameforge, najpierw należy stworzyć swoje konto Gameforge, które możemy stworzyć podając dowolny adres email. Następnie nowo stworzonym kontem portalu Gameforge, logujemy się w nowym launcherze. Po dokonaniu tego procesu możemy dodać do naszego konta - swoje dotychczasowe konta Runes of Magic.


    Mam nadzieje, że rozwiałem wątpliwości dotyczące procesu :)