Profesje -które warto

  • Witam mam pytanie które profesje warto rozwijać ?. Moja postać to łotr a później jeszcze zwiadowce zrobię sobie.

  • MikelluS

    Set the Label from Forum to Game
  • Kwestia tego co preferujesz. PvE - instancje, czy PvP - wojny oblężnicze. Do gry jako takiej, czyli wykonywanie questów, każde połączenie się nada. Dobrym wyborem na początek będzie rasa elfa <piszę to z bólem, bo sam mam człowieka...>. Ma on większy wybór dobrych połączeń.

    Pamiętaj, pełny potencjał połączeń uzyskujesz dopiero bo zdobyciu umiejętności elitarnych, a każde ma inne.

    Jeśli chcesz grać łotrem na PvE zdecydowanie łotr/mag, inne połączenia pozostawia w tyle, a porównując z innymi klasami jest jedną z lepszych.

    Do PvP polecany jest łotr/strażnik, chociaż łotr/mag też dobry. Ja zawsze biegałem łotr/zwiadowcą, ale na przestrzeni lat wojny nieco się zmieniły...


    Polecam wątek z angielskiego forum, można by się spierać w niektórych kwestiach ale ogólnie całkiem dobrze pokazuje które połączenia grywalne w PvE jako Tank/DPS/Healer/Buffer.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Czy naprawde polaczenie Lotr/Zwiadowca zrobilo sie takie slabe ? Przy full wystatowaniu robi duzo mniejszy dmg od Lotr/Mag ?

  • Vinelya

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Game