Lepszy DPS - Wojownik/Zwiadowca czy Zwiadowca/lotr ? Ktore polaczenie lepsze na solo?

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • A jaki poziom tych instancji? Bo tak szczerze, to tylko niskie instancje będziesz w stanie wysolować obydwoma połączeniami. Nie są to za dobre połączenia do tego typu zabaw.

  • Niskie poziomy instancji, glownie chodzi o wykonywanie questow, niestety nie zawsze jest ktos do pomocy.

  • Niskie poziomy instancji, glownie chodzi o wykonywanie questow, niestety nie zawsze jest ktos do pomocy.

    Wciąż... Choćbyś nie wiem jakim połączeniem grał to nie dasz rady zbić samemu trashu i bossów na instancji, na którą dostaniesz questa. Mało tego - możesz mieć problem z elitami na mapach. Nie wspominając o moobkach od Zatoki Tergothen wzwyż. Ja mając max lvl i rozwijając postać od lat dorobiłem sie prawie najlepszego ekwipunku, jaki mogę mieć, a i tak zbiję samemu co najwyżej instancję 65 lvl. I to nie całą. Jedyną instancję, jaką udało mi się wysolować w ramach questów było Porzucone Opactwo. I to 8 lat temu, kiedy to Rycerz/Kapłan miał zupełnie inne skille. A zajęło mi to bagatela 1,5h.


    A co do pytania o lepszy DPS... I jedno i drugie robi dość przyzwoity DPS, jednak przy podobnym ekwipunku i statowaniu Zwiad/Łotr wypadnie lepiej.

  • Wciąż... Choćbyś nie wiem jakim połączeniem grał to nie dasz rady zbić samemu trashu i bossów na instancji, na którą dostaniesz questa. Mało tego - możesz mieć problem z elitami na mapach. Nie wspominając o moobkach od Zatoki Tergothen wzwyż. Ja mając max lvl i rozwijając postać od lat dorobiłem sie prawie najlepszego ekwipunku, jaki mogę mieć, a i tak zbiję samemu co najwyżej instancję 65 lvl. I to nie całą. Jedyną instancję, jaką udało mi się wysolować w ramach questów było Porzucone Opactwo. I to 8 lat temu, kiedy to Rycerz/Kapłan miał zupełnie inne skille. A zajęło mi to bagatela 1,5h.


    A co do pytania o lepszy DPS... I jedno i drugie robi dość przyzwoity DPS, jednak przy podobnym ekwipunku i statowaniu Zwiad/Łotr wypadnie lepiej.

    To jednym słowem zmarnowałeś kupe czasu i nie osiągnołeś żadnego wyniku :D , skoro "mając prawie najlepszy dostępny ekwipunek na swój lewel" miałeś problemy z biciem mobów na strefie . Ja mając średni ekwipunek byłem wstanie zabić każdego moba/elitke/koronę ( za wyjątkiem WB) na strefie odpowiedniej do mojego lewelu , dodatkowo byłem w stanie wyczyścić cały trasz na na kazdej instancji na której miałem Quest , oraz bosy jesli nie wymagały "wieloosobowej "taktyki

  • W pełni solowałem kulech izi a to chyba 75 o ile się nie mylę (poprawcie mnie) a Zaqes jaki + masz na broni bo ja +27 i tu może być canis lupus familiaris pogrzebany:P

    No matter how, no matter where, a way is important.

  • Zarówno zwiad/łotr i wojownik/zwiad biją wtedy gdy mają party pod siebie złożone( jeden potrzebuje wampirów na bosie drugi cięć) i biją praktycznie tak samo, bo dps obu połączeń zalezy od tego czy wejdą kryty XD ( a jak ktoś pisze,że zwiad jest lepszy, bo ma przycelke, to chyba nie wie że woj ma set skila 910% ;) )


    Do solowania inst lepszy będzie zwiad( głównie dlatego,że odnawianie szału na woju z skili jest mega losowe i po odpałce nie ma czym bić :D ), ale i tak będzie potrzebował eq w statach wytrz/hp żeby coś zrobić inaczej zdechnie od hita.


    Jak zrobisz end game to praktycznie wszystko do insty na 90 możesz solowac w wersji hard, potem juz będziesz potrzebował albo buferów w pt albo po prostu pomocy glidii :P

  • Dziekuje wszystkim :D post sie troche rozwinal. hmmm Myslicie ,ze jest mozliwosc zdobycia poradnika dla Zwiad/Lotr ? jakie skille maxowac itp

  • Camist

    Closed the thread.