Gra się nie uruchamia.

  • Witam gra mi się nie chce uruchomić tzn pojawia się okienko aby zatwierdzić zasady ale nie działa przewijanie i nie działają przyciski potwierdź i anuluj, są podświetlone ale brak reakcji .Muszę na siłę zamykać grę bo nic innego nie mogę zrobić. Kursor myszki działa prawidłowo. Wersja gry steam. Aktulizacja jest na 100%.

  • Próbowałeś uruchomić grę przez aplikacje Steam? Z tego co wiem uruchamiając z Clienta.exe prosi o akceptacje zasad gry, uruchamiając przez aplikacje Steam przechodzi bezpośrednio do wyboru serwera. Nie zmienia to faktu że te przyciski powinny działać, ale jeśli pominie, sprawdź czy przy dalszym logowaniu też będą problemy.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Zgadza się, jeśli jednak uruchomiłeś grę przed połączeniem, pierw będzie trzeba rozłączyć nowo utworzone konto aby móc dodać stare. Jeśli chcesz grać przez Steam proponuje zapoznać się z tematem Runes of Magic - FAQ platformy Steam.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Witaj MikelluS


    Ostatnio otrzymałem zgłoszenie z identycznym problemem. Winowajcą okazał się antywirus Comodo Internet Security i jego funkcja "Piaskownicy". Efektem była zielona ramka wokół launchera (jak poniżej) i brak reakcji przy próbie potwierdzenia/anulowania OWK.



    Z informacji, które znalazłem, podobny efekt może powodować funkcja Windows Sandbox w Windows 10.

    W tym wypadku należy dodać odpowiednie wyjątki :)


    Pozdrawiam,

    Teron

  • Witam gra sie nie patchuje wyskakuje okienko błąd wersji nie można znaleźć pasującej aktualizacji , help!


    Edited once, last by kolkoss2 ().

  • Vinelya

    Closed the thread.