Wyrzuca z gry chwilę po zalogowaniu.

  • Pożarł mnie "Wir chaosu" znaczy dostałem tam crasch

    nie mogę się zalogować proszę o "przenosiny"


    z góry thx



    no i zgłoszenie błędu

    ta instancja nie pozwala na logowanie po "wywaleniu" nagłym


    mała poprawka "NIC" nie zalogujesz nawet alta (inne konto) AutoBan Ip XD

    Przestrzegam NIE WŁAZIĆ TAM !!!!




    p.s

    mała złośliwość

    Lilciak dopiąłeś swego (podobno tymczasowo) muhahaha XD

  • Witaj Viera


    Sprawdziłem i obecnie z Wirem Chaosu nie występują żadne problemy. Strefa jest otwarta a wyrzucenie z instancji, nawet jeśli jest nagłe, prowadzi do odrodzenia w punkcie wskrzeszeń Srebrnego Źródła. Sprawdzone zarówno w wersji domyślnego Clienta, jak i wersji Steam. Z informacji które już nam przesłałeś:

    • Masz możliwość zalogowania do gry, jednak wyrzuca po minucie.
    • Po przeinstalowaniu gry, problem nadal występuje.

    Jest to problem indywidualny, zatem prosiłbym o wykonanie testu przedstawionego w wątku "Jak zgłaszać problemy z lagami" i przesłanie wyników do nas poprzez Support System. Nasz Dział Techniczny przyjrzy się temu bliżej. Możliwe, że problem leży po stronie dostawcy internetu.


    Pozdrawiam,

    Teron

  • Teron

    Set the Label from Localization to Other
  • Teron

    Changed the title of the thread from “Gra” to “Wyrzuca z gry chwilę po zalogowaniu.”.
  • ok wytłumacz mi to

    przed "wejdz do świata"

    https://zapodaj.net/5d255661c85d2.jpg.html

    po "wejdz do świata"

    https://zapodaj.net/7764145ddf5b6.jpg.html


    Błagam, nie mów mi ze to moja wina neta czy clienta bo Cię ostentacyjnie wyśmieje XD

    a propos zmiany tematu widzę błąd, bo to TYLKO jest przy tej instancji RADZE dokładnie sprawdzić



    pozdrawiam

  • Widzę Srebrne Źródło, miejsce w którym odradzasz się po wyrzuceniu z instancji Wir Chaosu. Przeinstalowałeś już grę, zatem wykluczam błąd w plikach Clienta.

    Błagam, nie mów mi ze to moja wina neta czy clienta bo Cię ostentacyjnie wyśmieje XD

    Zalecam wykonanie testu i wysłanie nam wyników. Nie zamierzam zgadywać gdzie leży problem, jednak zapewniam, że w przypadku blokady nie miałbyś możliwości wejścia do gry.

  • Viera a myślisz że co Ci Celes powie ? że nagle coś się stanie po jej poscie i w magiczny sposób zaczniesz się normalnie logować czy co? i to co się u Ciebie dzieje nagle zniknie po tym jak pojawi się Celes ? no weź bo teraz to ja Ciebie wyśmieje

  • Viera ja nie "pluje" nie wiem o co Ci chodzi tylko normalnie mówię że jak Celes się pojawi i napisze posta, to nie stanie się tak że nagle wszystkie Twoje problemy z gra ustąpią.


    Ale skoro uważasz że się błaźnie tym że coś napisałem w ogóle do Ciebie to ok , jak sobie tak myślisz Twoja sprawa...


  • miłego seansu (podobno mam problem z netem) ok... XD



    dobra zabawy ciąg dalszy

    na sam widok sie zadławiłem ze smiechu

    jest progres udało mi sie zalogować XD

  • Napisze osobno Post bo to tego temat wymaga

    po 1

    tak jak myślałem błąd był w grze XD

    po 2

    to nie jest wina neta (Teron warto nieraz czegos innego się "złapać" a nie jechać szablonem)

    a i o to błąd

    plik z gry ważący (JEDEN!!!! kb) knocił, nie wiem jakim cudem, to coś się zepsuło wiem tylko tyle że, pomogła osoba z poza pl-team XD


    tak to powinno wyglądać


    Plik Config.inf


    [display]

    windowed width=1920

    windowed height=1057

    fullscreen width=1024

    fullscreen height=768

    windowed mode=1

    quality=2



    [ui]

    ui scale mode=1

    ui scale=0.723025



    [visual detail]

    view distance=597.425171

    camera distance=106.392860

    terrain detail class=0

    sky detail=0

    texture detail=0

    debase texture=1

    splat detail=0

    terrain shader detail=0

    rtlightmap enable=0

    rtlightmap size=256

    shadow detail=0

    disable memory warning=1



    [character detail]

    paperdoll detail=5



    [visual effects]

    bloom=0

    water reflection=0

    water refraction=0

    distort fx=0

    specular highlight=0



    [audio]

    master volume=0.000000

    ambience volume=1.000000

    music volume=0.240000

    sound fx volume=0.450000

    interface sfx volume=0.000000

    music frequency=50.000000



    [voice chat]

    enable=0

    mic mute=0

    mic mode=1

    capture device index=1

    mic vol=30

    mic sen=25

    render device index=1

    speaker vol=30



    Z poważaniem Viera


    ps

    Podziękowania dla


    Salamandra

    Cenre

  • Ermm... Viera... ale wiesz co? Ten błąd to tylko u Ciebie był. Więc to nie był błąd gry jako gry jako całości, tylko Ty coś sobie w plikach spsułeś. Więc raczej nie

    błąd był w grze XD

    ale powinieneś napisać "błąd był u mnie, w moich plikach, ustawieniach" czy co to tam pokazałeś w poście (bo dla mnie to jakieś stado niezrozumiałych znaczków :D )

  • tak ale ten błąd wysypuje tam gdzie logowałem się na swoje konto

    tak ze teraz po pierwsze

    nie mógł wystąpić na 3 pc tak sobie

    to działało jak swego rodzaju reakcja łańcuchowa

    a po drugie podczas logowania (pierwszego) na konto z "błądem" wywala własnie ten plik

    czyli wina serwera


    dziękuje XD

  • tak jak myślałem błąd był w grze XD

    Nie, błąd był w pliku konfiguracji gry. Twierdziłeś, że gra została już przeinstalowana... to ja nie wiem jak pomogła podmiana pliku, a przeinstalowanie gry już nie.

    to nie jest wina neta (Teron warto nieraz czegos innego się "złapać" a nie jechać szablonem)

    Zgłaszałeś problem związany z wyrzucaniem chwile po zalogowaniu, co poniekąd wskazywało na problemy z łączem. Test miał to potwierdzić lub wykluczyć. Widać samo przeszło i został tylko błąd interfejsu, a ponoć gra została wcześniej przeinstalowana X/


    Nie mniej, dobrze że problem udało się rozwiązać. Temat uważam za zamknięty :)

  • Teron

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Other