Czas odpowiedzi w systemie support

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam.


    Jako iż jest to dział do wyrażania swoich opinii chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z czasu reakcji na zgłoszenia w systemie support. Kiedyś obowiązywała zasada konieczności odpowiedzi w przeciągu 2 lub 3 dni. Obecnie czekam 10 dni i w między czasie ticket został 2 razy zrzucony do poziomu SGO z poziomu GA.

    Sugeruję by ktoś jednak przeglądał i odpowiadał na tickety i żeby Team nie miał kompletnie wywalone na resztkę graczy, która jeszcze gra(bo taka sytuacja spotkała nie tylko mnie, a również znajomą...). A jeśli w ogóle ktoś nad tym jeszcze czuwa to prosiłbym o kulturalne zwrócenie uwagi komu trzeba.


    Pozdrawiam

  • Witaj,


    Dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Zazwyczaj staramy się odpowiadać na zgłoszenia w przeciągu 48 godzin, jednak czas ten może być wydłużony ze względu na sprawy których dotyczy zgłoszenie, weekendy, święta itp. W niektórych przypadkach zgłoszenia mogą również zmieniać poziomy, jeśli dana kwestia jest dyskutowana i analizowana wewnętrznie przez poszczególne poziomy Supportu.


    Zgłoszenia są przez nas sprawdzane regularnie, a dobro graczy jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego prosimy o zrozumienie i zaufanie. Jeśli Twoje zgłoszenie wciąż jest nie zrealizowane prosimy o podanie jego numeru za pośrednictwem wiadomości prywatnej, a przyjrzymy się tej kwestii.

  • jednak czas ten może być wydłużony ze względu na sprawy których dotyczy zgłoszenie, weekendy, święta itp.

    Weekendy ? od kiedy to w supporcie są wolne ? przecież nie jesteś zatrudniony i nie pierdziel o weekendach tylko zwyczajnie napisz że olewacie już nawet zgłoszenia bo sobie one z automatu przeskakują na kolejny poziom bo nikt ich nie robi.


    Także Camist nie ściemniaj bo nie wiem czy ktoś się na Twoją oficjalną gadkę nabierze

  • Dziwi mnie jak to jest, że dużo mniejsi wydawcy są w stanie odpowiadać na tickety zazwyczaj w przeciągu kilku minut, a u GF jest to nawet kilka dni.

  • Olewacie graczy i taka jest prawda prosze o zwrot moich pieniedzy na konto w takim razie. Bo co innego jesli sa bugi w grze a co innego jak okradacie graczy z diamentow ktore sa zakupione za realne pieniadze



    Nie pozdrawiam:thumbdown::cursing: [Usunięto]


    Edited by Volveremos : Usuwam flood (2-3 emotki pod rząd wystarczą)

  • Witaj, Amidamara


    Pozwolę sobie ustosunkować się do kilku kwestii z Twojej wypowiedzi:


    Olewacie graczy i taka jest prawda

    Jest to Twoja subiektywna opinia, którą wyrażasz będąc pod wpływem silnych emocji, a nie prawda.


    okradacie graczy z diamentow

    Nikt z Zespołu Runes of Magic nie ukradł Ci Twoich diamentów. Takie stwierdzenie jest niczym innym, jak rzucaniem fałszywych oskarżeń.


    Ponadto dodam, również dla wiadomości innych Graczy, którzy mogą napotkać problemy i będą kontaktować się z Systemem Support:

    w niektórych przypadkach, jak np przy skomplikowanych zwrotach przedmiotów, supporter może poprosić o podanie dodatkowych informacji, przesłanie dodatkowych zrzutów ekranu itp. Na taką prośbę Gracz nie powinien reagować agresją i potokiem wyzwisk, lecz zastosować się do zaleceń. Nam również zależy na tym, aby problem rozwiązać jak najszybciej - a współpraca ze strony Gracza jest tu bardzo ważnym elementem.


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia -

    Salamandra.

  • Jest to Twoja subiektywna opinia, którą wyrażasz będąc pod wpływem silnych emocji, a nie prawda.

    Może wyrażę swoją "subiektywną" opinię. Długi czas temu z nieznanych przyczyn zostało zbanowane moje inne konto gdzie doładowywałem diamenty. Nie grając nie mogłem złamać żadnych zasad itd. itp.. Nie ukrywam z tego powodu wielkiego żalu do gf i czuję się okradziony. Walka z supportem zakończyła się moją porażką i upadkiem w moich oczach systemu wartości supportu. Dodam że support gf stwierdził że ban jest spowodowany prawdopodobnie problemami z płatnościami. Zaznaczam że nie grałem więc żadnych płatności nie mogłem osobiście dokonać. Za to może być powiązane to z faktem że miałem atak hakerski gdzie straciłem też własne pieniądze z konta bankowego, które zostały przelane na nieznaną mi grę należącą do GF, ale udało mi się dojść że nie był to RoM (w wyniku pojętych działań przez policję, bank, i pośrednika płatności). Ubolewam nad tym że GF wspiera ten proceder.


    Dodam że kontakt z suportem np. Steam zakończył się w 100% sukcesem a i zadbali (chociaż nie musieli) żebym się poczuł bezpiecznie.

    No matter how, no matter where, a way is important.

    Edited once, last by Destoy ().

  • w niektórych przypadkach, jak np przy skomplikowanych zwrotach przedmiotów, supporter może poprosić o podanie dodatkowych informacji, przesłanie dodatkowych zrzutów ekranu itp.

    W takim razie mam pytania: czy są zbierane logi serwera? Czy "supporter" ma do takowych dostęp?

  • Lavix Bardzo ogólne pytanie wiec odpowiedź też bardzo ogólna: Tak i Tak. I tak naprawdę nie sądziłem, że to poprostu nie jest oczywiste. :)

    I`m no hero. Just a yordle with a hammer.

  • Camist

    Closed the thread.