Czas odpowiedzi w systemie support

 • Witam.


  Jako iż jest to dział do wyrażania swoich opinii chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z czasu reakcji na zgłoszenia w systemie support. Kiedyś obowiązywała zasada konieczności odpowiedzi w przeciągu 2 lub 3 dni. Obecnie czekam 10 dni i w między czasie ticket został 2 razy zrzucony do poziomu SGO z poziomu GA.

  Sugeruję by ktoś jednak przeglądał i odpowiadał na tickety i żeby Team nie miał kompletnie wywalone na resztkę graczy, która jeszcze gra(bo taka sytuacja spotkała nie tylko mnie, a również znajomą...). A jeśli w ogóle ktoś nad tym jeszcze czuwa to prosiłbym o kulturalne zwrócenie uwagi komu trzeba.


  Pozdrawiam

 • Witaj,


  Dziękujemy za wyrażenie Twojej opinii. Zazwyczaj staramy się odpowiadać na zgłoszenia w przeciągu 48 godzin, jednak czas ten może być wydłużony ze względu na sprawy których dotyczy zgłoszenie, weekendy, święta itp. W niektórych przypadkach zgłoszenia mogą również zmieniać poziomy, jeśli dana kwestia jest dyskutowana i analizowana wewnętrznie przez poszczególne poziomy Supportu.


  Zgłoszenia są przez nas sprawdzane regularnie, a dobro graczy jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego prosimy o zrozumienie i zaufanie. Jeśli Twoje zgłoszenie wciąż jest nie zrealizowane prosimy o podanie jego numeru za pośrednictwem wiadomości prywatnej, a przyjrzymy się tej kwestii.

 • jednak czas ten może być wydłużony ze względu na sprawy których dotyczy zgłoszenie, weekendy, święta itp.

  Weekendy ? od kiedy to w supporcie są wolne ? przecież nie jesteś zatrudniony i nie pierdziel o weekendach tylko zwyczajnie napisz że olewacie już nawet zgłoszenia bo sobie one z automatu przeskakują na kolejny poziom bo nikt ich nie robi.


  Także Camist nie ściemniaj bo nie wiem czy ktoś się na Twoją oficjalną gadkę nabierze