Brak Npc od zodiaków

 • Avaxis

  Changed the title of the thread from “Brak Npc” to “Brak Npc od zodiaków”.
 • Witajcie,


  Zgadza się, NPC Norah Kalesy jest niedostępna podczas trwania eventu Arbuzowego. Nie jest to błąd.

  Jest ona powiązana z 12 standardowymi festiwalami i zawsze towarzyszyło jej zwierzątko zodiaku z aktualnie działającego festiwalu.


  Quote from Celes

  Arbuzowy event jest dodatkowym festiwalem, który oryginalnie dostępny był jedynie w rejonie azjatyckim. Naszym zamiarem było wprowadzenie pewnego urozmaicenia w naszym normalnym planie festiwali i przedstawienie Wam eventów, które nigdy nie gościły na naszych serwerach.


  Nazwaliśmy go "eventem", gdyż jest to raczej niewielka aktywność w grze (jedynie jeden NPC), lecz z technicznego punktu widzenia jest to pełnoprawny festiwal, dlatego też nie może on być aktywny na serwerze w tym samym czasie co inny festiwal. Z racji, iż jest to małe wydarzenie, planujemy go jedynie na krótki okres czasu (ok. 2 tygodnie), a następnie ponownie wrócimy do naszego normalnego harmonogramu festiwali - dlatego też, Arbuzowy event nie jest "zastępstwem" za żaden z Waszych ulubionych festiwali.

  Obecny dodatkowy event nie jest powiązany z żadnym zodiakiem i nie zdobywamy w czasie jego trwania żywiołów ognia/wody/ziemi/wiatru.


  Norah Kalesy wróci do nas podczas kolejnego festiwalu :)


  Edit: NPC Norah Kalesy wróciła na swoje miejsce, zatem zamykam.

 • Teron

  Set the Label from Localization to Festival
 • Teron

  Closed the thread.