Dyskusja o Evencie Arbuzowym oraz o Labiryncie

  • Dla mnie tak samo ten event jest bez sensu. Nie dośc że bosa tego nie da się zabić to po pierwsze. Po 2 nasiona nie lecą praktycznie, i żeby 10 wydropić w 1h to cięzko ;c I po 3 w labiryncie nie ma wógóle tych skrzynek a tylko golda się traci na wstęp :c :/ Jeden z najgorszych eventów.

  • Odnośnie eventu arbuzowego i wypadających nasion, po kilku godzinach testu.


    Bonus do łupu nie wpływa na szansę wypadnięcia nasion.


    • Odpałka na łup: 20% z pasywki łotra + drużyna honorowa
      • W ciągu 2 godzin zbiłem 4300 mobów, łącznie wpadły 204 nasiona (123x Czerwone Nasiona Arbuza i 81x Dziwnych Nasion Arbuza). Daje nam to około 5% na spadek nasiona.
    • Odpałka na łup: 964% + drużyna honorowa
      • W ciągu 2 godzin zbiłem 4300 mobów, łącznie wpadło 208 nasion (132x Czerwone Nasiona Arbuza i 76x Dziwnych Nasion Arbuza). Daje nam to około 5% na spadek nasiona.

    Trzeba zaznaczyć że oba znajdują się w jednym "pakiecie" 725327 gdzie jest 60% na Czerwone Nasiona Arbuza i 40% na Dziwne Nasiona Arbuza, na sam "pakiet" jest około 5%. Dla lepszego porównania sigile mają 5% na spadek, to tak jak farmić sigila bez odpałek :)


    Quote from Celes

    Odnośnie szansy na drop Nasion Arbuza, zapoznaliśmy się z Waszymi opiniami i postanowiliśmy aktywować dodatkowy boost szansy na łup w ten weekend:

    • Czas trwania: 30.08.2019 (18:00) - 1.09.2019 (23:59)
    • Boost: szansa na łup +100%

    Bonus serwera jest liczony inaczej i prawdopodobnie będzie działać. Zwiększy to szansę do 10%. Cofam to, jedna bonus serwerowy również nie wpływa na spadek nasion. Identyczny wynik jak wczoraj bez bonusu X/


    Quote from Celes


    Prosimy pamiętać, iż nasiona wypadają jedynie z potworów, które dają Wam punkty doświadczenia (różnica poziomów nie może być za duża) oraz że instancje Lustrzanego Świata także je dropią

    Prawda, poziom potworów ma znaczenie i różnica lvl wpływa na drop. Dodam tylko że jest coś takiego jak Drużyna Honorowa, która zrównuje nasz poziom z poziomem potwora i tym sposobem można dropić nasiona w dowolnym miejscu ;)

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

    Edited once, last by Zeno ().

  • Sugestia i opinia na temat Eventu: Labirynt Dasein


    Utworzenie nowego eventu (chyba, że jest to jakiś odgrzewany, o którym nie wiem) jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem w tej grze. Jednocześnie z tym wydarzeniem, powstały pewne usterki i nieścisłości...


    #1 Kwestia pieniężna

    Opłata za wejście do Labiryntu jest stanowczo za wysoka, szczególnie jeśli chodzi o 3 wejścia 6,25kk (przynajmniej dla mnie za wysoka). Jeśli takowa oplata w goldzie musi być uiszczona, to mogłaby być mniejsza lub jak niektórzy proponowali na "Rynku" pierwsza darmowa, a druga odpłatna.

    Ja osobiście nie chcę tracić codziennie 250k albo 1,25kk za dwókrotne wejście, z którego tak naprawdę mogę nawet nic nie zdobyć.


    Płacę codziennie te 250k, trochę z ciekawości i chęci uzyskania jakichś przedmiotów, ale robię to niechętnie.


    #2 Kwestia mechanizmu labiryntu

    Pomijając fakt, iż w labiryncie można spotkać innego gracza, proponowałabym zmniejszyć czas respawnu skrzynek (jeśli w ogóle się da), by spawnowały się szybciej i każdy by był "zadowolony" po zrobieniu eventu.

    Gdy pierwszy raz weszłam do labiryntu (pomijając już kwestię pieniężną, która mnie zdziwiła), byłam nieco zawiedziona, bo biegłam bez celu po tych korytarzach przez 3 minuty i w ciągu tego czasu zdobyłam tylko jedną skrzynkę. Zapłaciłam wtedy za ponowne wejście, również uzyskując jedynie jedną skrzynię.


    Warto również zwrócić uwagę na czas biegu w labiryncie, trwa (chyba) 3min, jeśli biorąc pod uwagę, że wyżej wymienionych warunków nie można zmienić, warto zwiększyć czas na poszukiwania.


    Ogólne wrażenie fajne, ale mogłoby być lepiej. :saint:

  • To się nabiegałeś by zrobić mapkę :)

    Dodam tylko, że nie ma co dzielić na czerwone i fioletowe. Losowo pojawiają się w konkretnych miejscach.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Quote from Zeno
    Quote from Celes

    Odnośnie szansy na drop Nasion Arbuza, zapoznaliśmy się z Waszymi opiniami i postanowiliśmy aktywować dodatkowy boost szansy na łup w ten weekend:

    • Czas trwania: 30.08.2019 (18:00) - 1.09.2019 (23:59)
    • Boost: szansa na łup +100%

    Bonus serwera jest liczony inaczej i prawdopodobnie będzie działać. Zwiększy to szansę do 10%.

    Cofam to, jedna bonus serwerowy również nie wpływa na spadek nasion. Identyczny wynik jak wczoraj bez bonusu X/

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Zeno a nasionka gdzie farmisz ?

    Test robiłem na Chrysali, jest tam taki fajny spot... więcej nie mówię, jeszcze tłoczno się tam zrobi :P

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

    Edited once, last by Zeno ().

  • Vinelya

    Set the Label from Forum to Game
  • Vinelya

    Changed the title of the thread from “Pytanie o nowy event” to “Dyskusja o Evencie Arbuzowym oraz o Labiryncie”.
  • Ja to mam rozumieć że to Wy czyli GF stworzyliście ten event a nie RW ? Nad nowym chapterem, który rzekomo powstaje też pracuje GF ? :E

    Tak, to Zespół RoM w GF wymyślił/zaprojektował labirynt i będziemy starali się go poprawiać. Nie, nad chapterem nadal pracuje RW. ;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Kurde zróbcie coś z tym labiryntem, bo to jest już wkurzające kiedy człowiek nie wejdzie jest czasem od 5-10 ludzi? Serio tak to ma wyglądac, place tyle golda za 3 rundy jednego dnia i mam 1 skrzynkę ? bez jaj. Zróbcie coś z tym !! :cursing::cursing::cursing:

  • Mimo przeciwności i małej szansy na drop nasion, oba zadania już zrobione ^^


    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • No life :P Ale gratulacje! :O

    hehe wystarczy dobre miejsce do farmy, 40-60 szkarłatnych nasion w 12 min po 2100 mobach, nie pytajcie gdzie 8)

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg