Runewaker zamyka serwery tajwańskiej wersji gry

  • Witajcie,


    Dziękujemy za Wasze pytania oraz oczywiście prosimy o zachowanie spokoju.

    Nie mamy na ten moment informacji czy zamknięcie serwerów tajwańskiej wersji gry, wpłynie w jakimś zakresie na sam produkt (Runes of Magic), bądź nasze serwery (Gameforge'a). Postaramy się w najbliższym tygodniu uzyskać więcej informacji w tej sprawie i jak tylko będziemy je posiadać - natychmiast Wam je przekażemy.


    Tymczasem bardzo prosimy o cierpliwość i życzymy udanego weekendu ;)

  • W najlepszym wypadku bez wsparcia od Runewalker ta gra umrze smiercią naturalną , pozatym GF i tak od bardzo dawna nie kupował od wydawcy gry żadnych nowych zawartości. Bez wsparcia RW ta gra przetrwa do pierwszego poważnego buga ;> a potem tylko czarny ekran.

  • Szukałem u nich na stronie informacji o najnowszej aktualizacji. Wychodzi, że ostania którą dostali to pakiet 3 wysp: Tasuq, Korris, Enoch. Wszystkie jednego dnia 22/05/2018. LINK do patchnota.

    Dla porównania u nas pojawiały się osobno: Tasuq (15/08/2016), Korris (28/03/2017), Enoch (28/09/2017) i Vortis (12/12/2018), którego u nich nigdy nie uruchomiono (przynajmniej ja nic o tym nie znalazłem). Być może to był powód opóźnień aktualizacji z Vortis, bo tylko europejski wydawca ją dostał. Chociaż jak wiadomo Vortis i kolejna Chassizz, już od dawna jest w plikach gry.


    Ot taka ciekawostka.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Pewnie we wrześniu nie zamkną, ale to już nie są małe kroczki, a raczej takie średnie i zbliżamy się do końca gameforgowego rom'a(bo inne mają się dobrze z tego co wiem :P )

  • Witam ponownie,


    Z informacji które posiadamy: owszem RuneWaker zamyka swoje własne serwery tajwańskiej wersji gry, nie ma to natomiast żadnego wpływu na sam produkt, bądź działanie europejskich serwerów. Prosimy się nie martwić nasze serwery pozostaną otwarte, zaś aktualizacje wciąż tworzone i wydawane. Ponadto trwają również pracę nad nowym Chapterem, w związku z tym prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na nowości!

  • Camist

    Changed the title of the thread from “Runes of Magic zamyka serwery(tak...to prawda)” to “Runewaker zamyka serwery tajwańskiej wersji gry”.
  • Witam ponownie,


    Z informacji które posiadamy: owszem RuneWaker zamyka swoje własne serwery tajwańskiej wersji gry, nie ma to natomiast żadnego wpływu na sam produkt, bądź działanie europejskich serwerów. Prosimy się nie martwić nasze serwery pozostaną otwarte, zaś aktualizacje wciąż tworzone i wydawane. Ponadto trwają również pracę nad nowym Chapterem, w związku z tym prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na nowości!

    No fajnie fajnie. Żeby te info nie okazało się od czapy, byleby coś napisać i "uspokoić" graczy.

  • Z tego co czytam po forach to w 90 % jak azjatyckie ,macierzyste serwery zamykane są w danych grach mmo to byt ich kolegów w EU zazwyczaj jest juz policzony, a prawdy Wam przeceiz nie powiedzą, żeby jednak trzymać ciśnienie :D

    Edited once, last by Aheo ().

  • to byt i kolegów w EU zazwyczaj jest juz policzony

    Jako ciekawostkę możemy podać, iż nie zawsze tak to wygląda. Przykładem jest gra 4Story, również wydawana przez naszego wydawcę. Międzynarodowe serwery producenta (Zemi) zostały niespodziewanie zamknięte, zaś europejskie serwery Gameforge'a wciąż działają nie przerwanie od jakiegoś czasu.

    Azjatyckie serwery RuneWaker'a to były jak nazwa wskazuje - ich serwery, więc mogli samodzielnie decydować o ich stanie, przyszłości etc. Podjęli natomiast decyzje o ich dezaktywowaniu, jednak prac nad samym produktem nie porzucili i pracują aktualnie nad nowościami dla nas.

  • to byt i kolegów w EU zazwyczaj jest juz policzony

    Jako ciekawostkę możemy podać, iż nie zawsze tak to wygląda. Przykładem jest gra 4Story, również wydawana przez naszego wydawcę. Międzynarodowe serwery producenta (Zemi) zostały niespodziewanie zamknięte, zaś europejskie serwery Gameforge'a wciąż działają nie przerwanie od jakiegoś czasu.

    Azjatyckie serwery RuneWaker'a to były jak nazwa wskazuje - ich serwery, więc mogli samodzielnie decydować o ich stanie, przyszłości etc. Podjęli natomiast decyzje o ich dezaktywowaniu, jednak prac nad samym produktem nie porzucili i pracują aktualnie nad nowościami dla nas.

    Nie ładnie tak kopiować posty z niemieckiego forum. W ogóle polecam czytać niemieckie forum, o wiele więcej informacji użytkownik jest w stanie się dowiedzieć niż tutaj. Tam przynajmniej wypowiadają się ludzie kompetentni (CM DE czy GAME ADMIN) a u nas Celes tylko lajkuje posty, offtopuje albo nic nie pisze. Na niemieckim forum CM zapewnił że gra będzie dalej rozwijana i RW pracuje nad nowym chapterem, ale mimo wszystko ja i tak wam nie wierzę za grosz. Swoją drogą jeżeli rzekomo RW "pracuje" nad nową zawartością to na przyszłą mapę - Chassizz poczekamy znowu rok albo lepiej.

    Edited once, last by Skjender ().

  • mimo wszystko ja i tak wam nie wierzę za grosz. Swoją drogą jeżeli rzekomo RW "pracuje" nad nową zawartością to na przyszłą mapę - Chassizz poczekamy znowu rok albo lepiej.

    Cóż możesz nam nie wierzyć, Twoje prawo. ;)

    Co do kolejnej części chaptera, to obecne plany wydawnicze zakładają ten rok, więc mam nadzieję nic nie ulegnie zmianie ;)

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • mimo wszystko ja i tak wam nie wierzę za grosz. Swoją drogą jeżeli rzekomo RW "pracuje" nad nową zawartością to na przyszłą mapę - Chassizz poczekamy znowu rok albo lepiej.

    Cóż możesz nam nie wierzyć, Twoje prawo. ;)

    Co do kolejnej części chaptera, to obecne plany wydawnicze zakładają ten rok, więc mam nadzieję nic nie ulegnie zmianie ;)

    Grając w Runes of magic blisko 10 lat mam prawo wam nie wierzyć w kwestii jakichkolwiek zapewnień/obietnic/informacji. Jak już tak zakładacie to byś chociaż mogła napisać czy jesień czy zima XD

  • Zabiliście tę grę nic innego nie zrobiliście to że nie zamkniecie serwerów nie zmieni tego że gra w nią coraz mniej osób czego jesteście sobie sami winni także nawet jak będziecie utrzymywali jeszcze 5 lat tą grę to wojny będą dalej w fazie "beta" :D :D :D :D :D :D

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski