Jak zresetować hasło dodatkowe?

  • Dzień dobry Viera


    Jeżeli zapomniałeś hasła dodatkowego, możesz samodzielnie ustanowić nowe. W tym celu zaloguj się na stronie głównej Runes of Magic:


    https://pl.runesofmagic.gamefo…46811-46807-1105-12012199


    W rubryce "Hasło dodatkowe" wybierz opcję "Zmień" i następnie "Resetuj hasło dodatkowe". Na Twojego emaila zostanie wysłana wiadomość z linkiem. Po jego kliknięciu hasło zostanie zresetowane i będziesz mógł ustalić nowe, logując się do gry. Pamiętaj o dwóch rzeczach:

    - musisz mieć dostęp do emaila, do którego masz przypisane konto,

    - musisz ustanowić nowe hasła dodatkowe dla każdego serwera, jeżeli masz postacie na kilku serwerach europejskich.


    Mam nadzieje, że pomogłam.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Salamandra

    Changed the title of the thread from “Hasło dosatkowe” to “Jak zresetować hasło dodatkowe?”.
  • Dzień dobry Viera ,


    Jeżeli pytasz o to, czy platforma Steam ma wpływ na możliwość samodzielnego resetowania hasła dodatkowego przez Graczy, to odpowiedź brzmi: nie. Taką możliwość mają wszyscy Gracze. Niestety, nie pamiętam, kiedy zostało to wprowadzone i przyznam szczerze, że nie widzę potrzeby doszukiwania się tej informacji.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Miło Cię widzieć znowu Viera. Jakiś czas temu robiłem taką czynność. Miałem jako hasła dodatkowe wyjątkowo trudne we wpisywaniu kombinacje. W sposób opisany przez Salamandrę. Jest skuteczna o czym się przekonałeś. Było to przed Steamem. Steam w tej kwestii niczego nie zmienił.



    Odpowiedź została udzielona. Temat zamykam.

    / Vinelya

  • Vinelya

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski
  • Camist

    Removed the Label Game