Propozycje ofert w Sklepie z Przedmiotami.

• Witam. Od kilku lat nie spotkałem w ItemShopie takich potek zwiększających PT z misji. Może kilka się pojawiło ale nie wszystkie. Dałoby radę coś z tym zrobić?

• Hej Jamoto,

Przekażę odpowiedzialnej za sklepik osobie Twoją propozycję, ale nie jestem w stanie przekazać, czy i kiedy mógłby się ten przedmiot pojawić.

Niemniej zachęcam do podawania listy także innych przedmiotów, które Was interesują.

tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

• To przekaż proszę i spróbuj zrobić coś by się pojawiło :0 Na poprzednim forum dużo podwaliśmy propozycji do do promocji lecz tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc ciągle jest to samo... zero nowośći :( Gracze od roku chyba proszą o promocję w HH na Oczyszczony Kamień Fuzji i do dziś się nie pojawiło jak i wiele innych ;/

• Czekam na te pakiety

# Pakiet Tytuł Bonus
    1. Pakiet Sylwestrowy ID: 209976 relationship_skill_02.png Wielkie dzięki za twe towarzystwo ID: 530069 +8 % Prędkości Ruchu
    +88 Wszystkie Atrybuty
    +40 % Doświadczenia PT
    +20 % Szansy na Łup
    2. Pakiet Legendy Taborei ID: 243721 sp_war_001.png Legendy Taborei ID: 531026 Zwiększa twoje obrażenia o 20% na 15 sekund. Czas odnowy: 300 sek.
    +250 Wszystkie Atrybuty
    3. Pakiet Bohatera Taborei ID: 243722 sp_war_015.png Bohater Taborei ID: 531027 Zwiększa na 20 sekund prędkość ataku, prędkość rzucania czarów oraz obrażenia wszystkich członków znajdujących się w zasięgu o 5%. Czas odnowy: 300 sek.
    +125 Wszystkie Atrybuty
    4. Pakiet Rycerza Taborei ID: 243723 sp_kni_010.png
    Rycerz Taborei ID: 531028 Zwiększa twoje obrażenia o 5% na 20 sekund. Czas odnowy: 300 sek.
    +105 Wszystkie Atrybuty
    5. Pakiet Zwiadowcy Taborei ID: 243724 sp_ran_003.png Zwiadowca Taborei ID: 531029 +100 Wszystkie Atrybuty
    6. Pakiet Nieugiętego Poszukiwacza Przygód ID: 243728 Nieugięty Poszukiwacz Przygód ID: 531030 +85 Wszystkie Atrybuty
    +10 % Współczynnika Wartości Doświadczenia
    +10 % Doświadczenia PT
    +20 % Szansy na Łup
    +10 % Prędkości Ruchu

[Ukończone misje: 7018] [Zdobyte tytuły: 711] [Zdobyte karty: 1878]

minibyebye1.gif

• Na co ja liczę promocję ciągle te same, lecą już z automatu jak widzę ;( Zero nowośći, odpychacie tylko graczy ciąglę a tak być nie powinno ! :(

• Witajcie,

Bardzo dziękujemy za Wasze sugestie zostały one przekazane do odpowiednich osób - odpowiedzialnych za promocje w Sklepie z Przedmiotami.

Zachęcamy do kontynuowania zamieszczania Waszych propozycji!

Dodatkowo informuje, że część postów została przeniesiona do tematu Runes of Magic na Steam - dyskusja . Proszę zauważyć, że temat ten służy jedynie do zamieszczania propozycji ofert w Sklepie z Przedmiotami, a więc w celach zachowania przejrzystości proszę inne dyskusje kierować do odpowiednio innych wątków/tematów.

• Jak tam zmienią się te promocje na lepsze? Dalej chciałbym potki zwiększające PT z misji no i jakieś inne Na drop czy coś :) W hh też by mile widziane były Oczyszczone Kamienie Fuzji lecz ich już nie zobaczymy tak jak Cedrika :(

• Korzystając z tego, iż w końcu mogę napisać coś na tym forum, oraz że ktoś już utworzył temat dot. propozycji promo w IS, chciałabym przypomnieć o mojej propozycji jeszcze z poprzedniego forum (którą poruszłam w kwietniu, a dopiero w maju dostałam substytut odpowiedzi) - promo na dysk oraz stałe plecaki

jednocześnie pozwoliłam zrobić sobie mały risercz- ostatnie zapowiedziane promo na dysk było w lipcu roku 2016, a ostatnie zapowiedziane promo na stały plecak (numer III) było w roku 2013 (tako rzecze stare forum)

Dlatego sądzę iż taka promocja będzie mile widziana.

Jednoczesnie prosiłabym o jasne okreslenie możliwości jej realizacji, jestem gotowa przyjąć odpowiedź "nie da sie", juz bardziej wolę coś takiego niż "zobaczymy" lub "przekażemy dalej" :)

Pozdrawiam :*

1.jpg

Kiedy nie chce Ci się robić nowej sygnatury, a stara jest nawet ładna...

• To pojawią się te potki zwiększające PT z misji? BYły chyba 4 różne rodzaje. Albo chociaż talony na klase w "promocji" a nie takiej jak ostatnio czyli bez promocji xDDDDD

• Pakiety DLC z naszej strony na platformie Steam, są również dostępne w Sklepie z Przedmiotami w grze.

Potwierdzam, niestety bez opcji "prezentu" X(:thumbdown:

[Ukończone misje: 7018] [Zdobyte tytuły: 711] [Zdobyte karty: 1878]

minibyebye1.gif