Propozycje ofert w Sklepie z Przedmiotami.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Witam. Od kilku lat nie spotkałem w ItemShopie takich potek zwiększających PT z misji. Może kilka się pojawiło ale nie wszystkie. Dałoby radę coś z tym zrobić?


  • Hej Jamoto,


    Przekażę odpowiedzialnej za sklepik osobie Twoją propozycję, ale nie jestem w stanie przekazać, czy i kiedy mógłby się ten przedmiot pojawić.


    Niemniej zachęcam do podawania listy także innych przedmiotów, które Was interesują.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • To przekaż proszę i spróbuj zrobić coś by się pojawiło :0 Na poprzednim forum dużo podwaliśmy propozycji do do promocji lecz tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc ciągle jest to samo... zero nowośći :( Gracze od roku chyba proszą o promocję w HH na Oczyszczony Kamień Fuzji i do dziś się nie pojawiło jak i wiele innych ;/

  • Czekam na te pakiety


    # Pakiet Tytuł Bonus
    1. Pakiet Sylwestrowy ID: 209976 relationship_skill_02.png Wielkie dzięki za twe towarzystwo ID: 530069 +8 % Prędkości Ruchu
    +88 Wszystkie Atrybuty
    +40 % Doświadczenia PT
    +20 % Szansy na Łup
    2. Pakiet Legendy Taborei ID: 243721 sp_war_001.png Legendy Taborei ID: 531026 Zwiększa twoje obrażenia o 20% na 15 sekund. Czas odnowy: 300 sek.
    +250 Wszystkie Atrybuty
    3. Pakiet Bohatera Taborei ID: 243722 sp_war_015.png Bohater Taborei ID: 531027 Zwiększa na 20 sekund prędkość ataku, prędkość rzucania czarów oraz obrażenia wszystkich członków znajdujących się w zasięgu o 5%. Czas odnowy: 300 sek.
    +125 Wszystkie Atrybuty
    4. Pakiet Rycerza Taborei ID: 243723 sp_kni_010.png
    Rycerz Taborei ID: 531028 Zwiększa twoje obrażenia o 5% na 20 sekund. Czas odnowy: 300 sek.
    +105 Wszystkie Atrybuty
    5. Pakiet Zwiadowcy Taborei ID: 243724 sp_ran_003.png Zwiadowca Taborei ID: 531029 +100 Wszystkie Atrybuty
    6. Pakiet Nieugiętego Poszukiwacza Przygód ID: 243728 Nieugięty Poszukiwacz Przygód ID: 531030 +85 Wszystkie Atrybuty
    +10 % Współczynnika Wartości Doświadczenia
    +10 % Doświadczenia PT
    +20 % Szansy na Łup
    +10 % Prędkości Ruchu

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Na co ja liczę promocję ciągle te same, lecą już z automatu jak widzę ;( Zero nowośći, odpychacie tylko graczy ciąglę a tak być nie powinno ! :(

  • Witajcie,


    Bardzo dziękujemy za Wasze sugestie zostały one przekazane do odpowiednich osób - odpowiedzialnych za promocje w Sklepie z Przedmiotami.

    Zachęcamy do kontynuowania zamieszczania Waszych propozycji!


    Dodatkowo informuje, że część postów została przeniesiona do tematu Runes of Magic na Steam - dyskusja . Proszę zauważyć, że temat ten służy jedynie do zamieszczania propozycji ofert w Sklepie z Przedmiotami, a więc w celach zachowania przejrzystości proszę inne dyskusje kierować do odpowiednio innych wątków/tematów.

  • Jak tam zmienią się te promocje na lepsze? Dalej chciałbym potki zwiększające PT z misji no i jakieś inne Na drop czy coś :) W hh też by mile widziane były Oczyszczone Kamienie Fuzji lecz ich już nie zobaczymy tak jak Cedrika :(

  • Korzystając z tego, iż w końcu mogę napisać coś na tym forum, oraz że ktoś już utworzył temat dot. propozycji promo w IS, chciałabym przypomnieć o mojej propozycji jeszcze z poprzedniego forum (którą poruszłam w kwietniu, a dopiero w maju dostałam substytut odpowiedzi) - promo na dysk oraz stałe plecaki


    jednocześnie pozwoliłam zrobić sobie mały risercz- ostatnie zapowiedziane promo na dysk było w lipcu roku 2016, a ostatnie zapowiedziane promo na stały plecak (numer III) było w roku 2013 (tako rzecze stare forum)

    Dlatego sądzę iż taka promocja będzie mile widziana.


    Jednoczesnie prosiłabym o jasne okreslenie możliwości jej realizacji, jestem gotowa przyjąć odpowiedź "nie da sie", juz bardziej wolę coś takiego niż "zobaczymy" lub "przekażemy dalej" :)

    Pozdrawiam :*

    1.jpg


    Kiedy nie chce Ci się robić nowej sygnatury, a stara jest nawet ładna...

  • To pojawią się te potki zwiększające PT z misji? BYły chyba 4 różne rodzaje. Albo chociaż talony na klase w "promocji" a nie takiej jak ostatnio czyli bez promocji xDDDDD

  • Pakiety DLC z naszej strony na platformie Steam, są również dostępne w Sklepie z Przedmiotami w grze.

    Potwierdzam, niestety bez opcji "prezentu" X(:thumbdown:

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • - + do +20 ... przy zakupie wiekszej ilosci mogly by byc tansze . tak samo kamienie fuzji , wydobycia itp itd

    - kamień czyszczacy caly item w ISie troche czesciej niz raz do roku

    - itemki do 97 lvl z instancji mogly by leciec odpisane ...

    - ilosc diamentow przy doladowaniu za 100 pln (przyklad) 1600 bez promocji , tak by przy promocji 40% (jaka byla ostatnia promocja) ilosc diamentow wynosila ok 2200 , czyli tyle ile kiedys przy promocji 140%(jaka byla praktycznie tydzien w tydzien) wowczas wasze tlumaczenie , ze aktualna sytuacja cen ISU jest spowodowana wyrownaniem promocji na walute wg stawek z innych gier miala by moze jakikolwiek sens . Aktualnie to nie ma sensu gdyz mimo wszystko to inna gra a kazda gra sie rzadzi wlasnymi prawami co powinno dotyczyc tez IS-u .


    -kolo fortuny zmiana na losowanie za diamenty , gdyz rubiny ludzie wykorzystuja do nawiertow badz ew perfekcyjnych + na 6. losowanie moglo by kosztowac cos ok 30 dias z tym ze itemki w nim zawarte powinny byc warte cos mniej wiecej w okolicach tej kwoty , ew szansa (odpowiednio mniejsza ) na cos drozszego . itemkami mogly by byc min ... 3-cie nawierty , 2 kamienie fuzji , 50 doladowan , zloty mlot do napraw , losowe kamienie do +6 10 szt , losowy kamien do +30 1szt , kamienie do + 16 1szt tez losowe , moglby byc Bigos ktorego nie ma w stalej ofercie , 20 run przenoszacych itp itd . kolo mialo by wowczas z 10-12 pul . wczesniejsze itemki oscyluja w przedziale wlasnie 30 dias , niktore troche tansze , niktore rowne 30 dias , niktore ciut drozsze . z takich lepszych itemkow dostepnych przy kazdym zakreceniu mozna dodac losowy kamien do +20 ( ok 10% na wylosowanie ) + jakis 2 ciut tanszy item typu zaaw. odpis lub kamien czyszczacy caly item , mogl to by tez byc np czysty kamien many poziomu 9 badz mlot do podnoszenia dura na ktorego tez by byla szansa cos ok 10% .

    gdyby w kole byly przedmioty przydatne i byla mniej wiecej szansa taka jak pisalem wyzej 20%(2 itemki na 10 pul) na wylosowanie czegos wiecej wartego sadze iz ludzie w wiekszym stopniu by sie skusili


    5688b631c2c8706dgen.png


    cos ten desen .... sadze iz duza ilosc osob by sie na to skusila ... mozna te kolo rozszerzyc do 12 pul jak 10 malo .

    mozna wprowadzic na tydzien czasu .... by zobaczyc czy ludzie faktycznie zaczna losowac

    dodajac do posta wyzej ... mozna wprowadzic tez drugie kolo u jakiegos npc na rynku glownym w ktorym znalazly by sie tansze rzeczy ale za gold w grze ( by odprowadzic golda z serwera ) . w kole znalazly by sie min . energia domu , drugie nawierty , skrzynki do domku , moga byc jakies skiny kostiumow , np 1 kamien fuzji , odkupienie feniksa , westchnienie aniola , talony na powtorzenia minigierek , mikstury phirusa , ( generalnie takie same pierdoly jakie sa wysylane podczas eventow za logowanie sie ) , nawet mogly by byc odznaki za zaslugi z wojen co by przyspieszylo zdobywanie tytulow "nowszym" gracza o ile tacy sa . . nawet gdyby bylo ograniczenie do 1 losowania dziennie na postac i tak gold szybko by odplywal . tylko trza by sie zastanowic ile takie losowanie mialo by wynosic . 3kk? 1 postac z dziennych dostaje ok 700k wiec . gold by odplywal



    bez sensu . pewnie albo dzialalby diuk albo legendy zatem bylby to strzal w piete osoba ktore robily diuka droga normalna - wojenna


    Nie ma tytulu bezposrednio dla rycerza . wiec moglby byc tytul zwiekszajacy agro o 20-30% na 15 sekund badz zmniejszajacy czlonka druzyny , ew zwiekszajacy rzucajacemu przy jednoczesnym zmniejszeniu innym w druzynie :)


    //posty zostały połączone

    Orestes

    Edited 2 times, last by Rizel90 ().

  • bez sensu . pewnie albo dzialalby diuk albo legendy zatem bylby to strzal w piete osoba ktore robily diuka droga normalna - wojenna

    Pewnie się znoszą nie wykluczone, gdy je zobaczyłem pomyślałem że ma być to alternatywa dla tych co zaczynają lub wybrali złą ścieżkę a teraz mieli by to za diasy i wcale mi to nie przeszkadza, może kiedyś ale teraz, wiedząc ile to trwa i że pewnie nigdy ich nie zdobędą.

    Jak robiłem te tytuły to byłem pierwszą osobą na Perunie co zdobyła diuka albo jedną z pierwszych i wcale nie biegałem na wojny specjalnie dla tego tytułu, teraz mam 7k zasług na plusie i gdybym mógł je sprzedać...


    Widać są problemy w dodawaniu nowych rzeczy do IS albo się rozmyślili.


    Co do tytułu na aggro czemu nie, chociaż zamiast robić nowy (bo takiego nie ma) łatwiej by było im zmienić ceny lub dodać Pojednania X do IS. Tego też nie rozumiem, Nienawiść VIII kosztuje 30 dias (+30% aggro) a Pojednanie VII (-25% aggro) za 350 dias, gdzie nienawiść możesz sobie zrobić łącząc zapore + agresje, pojednania z postępu + tarczy już nie bo ta druga nigdy nie byłą dostępna na wyższych poziomach.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg